Şimdi Ara

Full HD Monitörmü yoksa Full HD Televizyonmu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz eğer hem televizyon izleyip hem monitör olarak kullanacaksanın FULL HD televizyon alabilirsiniz ama yok sadece ben pc olarak kullanacam dersen monitörü alırsınız tercih sizin sadece ne amaçla kullanacaksanız ona göre tercih yapınız..

K.gelsin.
  • Bilgisayarımda analog TV kartı mevcut ve zaman zaman kullanıyorum. Açıkçası bir TV karşısındaymış gibi zevk vermiyor. Bu yüzden sanırım TV olanı alıcam.
  • Ben de bu iki seçenek arasında kaldım. LG M227WD hakkında neler düşüyorsunuz?Bir de usb cıkışı var mi?
  • Bildiğim kadarıyla televizyonlarda 1920x1080 çözünürlükte bilgisayar kullanamazsınız ayrıca oyunlarda ve internette görüntü bozulur sonuçta bu televizyon ancak ps3 sorunsuz olur okadar die tahmin ediyorum
  • Bu adreste teknik özellikleri daha detaylı olarak verilmiş (ingilizce). Ayrıca TV değil monitör başlığında listelenmiş bir ürün. USB bağlantısı malesef mevcut değil. Olsaymış iyi olurdu fakat buda fiyatı arttırıcı bir etken olacaktı. Bilgisayar görüntüsünün bozulması diye bir durum söz konusu olmaz sonuçta çok daha büyük LCD ve Plazma TV lerde (32" ve üzeri) hem TV izleyen hemde bilgisayar monütörü olarak kullananlar böyle bir bozulmadan şikayetçi değiller.

http://www.lge.com/uk/it-products/monitors/LG-lcd-monitor-M227WD.jsp
  • DVI cıkışlı monütör tercihimdir hem o kadar fazla para da vermemiş olursun ben de mevcuttu ama uzun zamandır kullandıgım icin farkını bile unutmuşum daha yeni bi arkadaşıma hepsi buradadan 260 tl ye JETVIEW monütör aldık arkadaşım bayıldı daha önce pc de bu kadar zevkli oyun oynamadıgını sölüyor bi bakın derim
  • Arkadaşlar hangisini almak mantıklı? Vatan'da şuan 550 TL alınabilirmi?
  • lcd monitorler cogunlukla tn panel oldugu icin tv olarak kullanmak pek iyi olmaz. sagdan ve soldan gorus acilari bunun icin cok yetersiz. full-hd ekranda yakindan tv yayini seyretmek de pek eglenceli olmaz. bir de eger kablo tv degil de uydu alicisi ile tv izliyorsaniz hdmi cikisli uydu alicisi tercih ederek hdmi girisli monitoru tv olarak kullanmayi mumkun hale getirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.