Şimdi Ara

Full HD 10.1' tablet 50 lira. (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
32
Favori
35.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ebayden şimdi mesaj geldi, para iadesi yapılmış

Good news! We issued you a full refund of AU $15.00 on Sep 26, 2014. The refund includes the purchase price plus original shipping and has been credited to your PayPal account. Please log in to PayPal and view the History page if you don't see it in your PayPal balance.

Decision:
    This case has been decided in your favor.

Comments:
    We didn't receive valid tracking information from the seller. We're sorry you had a problem with your purchase, and we're issuing you a refund for this case.
  • Abi zaten hepiniz fantezi peşinde koştunuz. Neresi olursa olsun 50 liraya tabletmi olur ya? Nokia 3310 u bile anca alırsınız o paraya
    Paranızı geri alamama gibi bir durum yok zaten her türlü herkes alır ama boşu boşuna uğraşıyorsunuz işte
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Request sonucunu paylaş bizde haberdar olalım.
    Ya çok üşengeç yada 150 satış yaptı kim gircek falan olayında :)
    Yada fake tabiki...
    Halen macera devam :)
  • Troiler kullanıcısına yanıt
    ya olursa :)
    şayet ulaşan bir cihaz (minix x8) olursa paypalda çinlinin emaili gözüküyor, onunla geri ödeme yaparım.
    paypala baktım, param geri iade edilmiş.

ancak pipo tablet için case açılmıyor, kargonun son ulaşım süresi olan 14 ekimden sonra case açabilirsiniz diyor,onu da bekleriz artık.

bu arada daha önceki alışverişlerimin birinde 1 aydan fazla sürede aldığım saat ulaşmayınca case açmıştım yine, para iadesi ya da yeni ürün teklif etmişlerdi, ben de tekrar gönderin dedim,
    birkaç gün sonra saat ulaştı bana, 1 hafta sonra bir saat daha geldi:) adamın adresini aldım ptt ile geri gönderdim saati cebimden, başkası olsa üzerine yatar,uğraşmaz.

bir başka alışverişte powerbank almıştım, baya bekledim gelmedi, para iadesi aldım, yine bir süre sonra geldi ürün, adamla görüşüp paypalla ürün bedelini yolladım, çinli minli hakkı üzerimizde kalmasın

• Ben o yatanlardanım:
    2 ay geçmesine rağmen 33 dolarlık kamera gelmeyince satıcıya 3 defa teslimat uzatma süresi tanıdım. Sonra baktım ürünü teslim alan diğerleri görüntünün çok kötü olduğunu yazmış. Bunun üzerine ben de dispute açıp para iadesi aldım.
    Tam 3 ay sonra ürün geldi ama satıcıya para ödemedim.. Çünkü zaten ürünü beğenmeyecek para iadesi isteyecektim.
    Kamerayı da arkadaşa 75 liraya sattım
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
     Full HD 10.1' tablet 50 lira.

Henüz gelişme yok
    Yani haram para yemiş oldun yanlis mi anladim parasini odemedigin bi mali arkadasina satarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru anlamışsın hocam zira anlaşılmayacak bir şey yok. Amerikalı Çinliye, Çinli Avusturyalıya, Çinli Türk'e, sonra hep beraber Çinli'ye
  • O paraya tablet verip birde üstüne takipedilebilen bir kargo ile yollamaz. Takip numaranız ondan yok :) satıcı ürünü satıştan çekmiş. DH rbayıda kuruttu ya ne diyeyim :)))

45 gün süreniz var paypaldan dispute açmak için. Yurtdışı alışverişlerde sabırlı olun ürünler genelde 15-20 günde elinize ulaşır. (gümrüğe girmez ise)

Dispute için 35 gün beklemenizi öneririm. Yada ebayfan dava için
  • Benimde bi ürünüm gelmemişti adama yazdım para iadesi yapmıştı , şimdi sıra tablette paypaldan bişeyler yaptım ödeme yapılmadı beyaz tablet için şimdi belliki bekleyip ya tableti alıcaz yada hep birlikte bi yol izleyip paraları alıcaz .
    cihazı iade etmemek çok kötü olmuş... kul hakkı olur, herif kafir ise, hele kafirin kul hakkı, müslüman kimsenin kul hakkından bile daha feci çıkar onu söyleyeyim sana... yol yakınken adama parasını iade etmeni tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 29 Eylül 2014; 12:02:22 >
  • Etmeyeceğim, günah benim günahım
    Günahlarımla mutluyum
  • Bende 10.1 pipo alanlardanım. Ne gelen var ne giden? İşin garibi kargoya verilmiş görünüyor :(
  • ucandeve kullanıcısına yanıt
    Bende beyazdan sipariş verdim ama sonra sakin kafayla düşününce ne olursa olsun o fiyata o ürünün çin çakmasını bile toplayamazlar. Maliyet kurtarmaz sonuçta. Gelecek ürün demeye dilim varmıyor
    gelecek şey nasıl birşey olur bilinmez paypaldan dispute açtım bile. Göndermiş bişey ama kimbilir ne gönderdi satıcı
  • Göndermiş diyenler satıcının gösterdiği fotoyu paylaşabilir mi?
  • Konu dirilsinn
  • kargosunda hareket olan var mı?

şurdan şuraya aktarıldı diye?
  • ebay e şikayet etmiştim.bugün 48 saat içinde paranın iade edilceğini bildirdiler
    (beyaz modeli almıştım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

ebay e şikayet etmiştim.bugün 48 saat içinde paranın iade edilceğini bildirdiler
    (beyaz modeli almıştım)

yaw madem iptal ettirecektiniz niye bu kadar beklediniz anlamak gerçekten çok zor..

kargo gelme tarihi 29 eylül ile 14 ekim yazıyor.

gelmeyebilir bunu herkes biliyor da 30 eylülde iptal ettirecekseniz niye bu maceraya atılıyorsunuz, çok saçma çoookk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1581 -- 30 Eylül 2014; 14:18:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

quote:

Orijinalden alıntı: helluri

ebay e şikayet etmiştim.bugün 48 saat içinde paranın iade edilceğini bildirdiler
    (beyaz modeli almıştım)

yaw madem iptal ettirecektiniz niye bu kadar beklediniz anlamak gerçekten çok zor..

kargo gelme tarihi 29 eylül ile 14 ekim yazıyor.

gelmeyebilir bunu herkes biliyor da 30 eylülde iptal ettirecekseniz niye bu maceraya atılıyorsunuz, çok saçma çoookk

şikayet etme nedenim takip numarası verilmemiş olması.bu paranın geri yatması için geçerli bir neden . ebayda haklı buldu zaten

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.