Şimdi Ara

Full HD 10.1' tablet 50 lira. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
32
Favori
35.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de aldım bakalım, akıbeti ne olacak merakla bekliyorum

Full HD 10.1' tablet 50 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexel -- 23 Eylül 2014; 1:40:10 >
  • bu arada ürünlerin yer aldığı kategori de ilginç

Cars, Bikes, Boats>Go Karts

diğeri Cars, Bikes, Boats>Pocket Bikes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 23 Eylül 2014; 1:41:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhankaralar

Afiyet olsun tuzlayıp da yiyin

ahanda Tuvnera
  • quote:

Orijinalden alıntı: andromeda09

Daha fazla ürünlü olanı var external hdd :)

Onun içindeki akıllı vida değil mi* onlarda az ucuz değil , hiç yoktan adam onları kullanmıştır

• Hemde tam takım halinde somunları bile var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: andromeda09

Hemde tam takım halinde somunları bile var :)

Ama adamdaki şeytanlığa bakarmsın, nasılda uğraşıp yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 23 Eylül 2014; 1:46:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaagungor

istedik bakalım gelecek mi..

suya yazı yazmak gibi birşey işte. ama insan bi yandan da umut ediyor. bin dolarlık anakartı 200 liraya (tam hatırlamıyorum ama bu rakamdan az değildi) alanlar olmuştu, belki hatırlayan vardır..

Evet bende hatırlıyorum :)
    Sonra neden almadım diye kafayı duvara vuranları bende hatırlıyorum :)
  • Bilerek bu fiyat çekilmiş. Ürün sizin elinize boş paket olarak gelecek. Parayı geri almak dert değil, siz ürünü iade ettiğiniz anda sorun olmayacak. iade ederken kargo ücretini sizin ödemeniz gerekecek. TR-Çin arası en ucuz kargo zaten 50 tl olduğu için bir çok alan kişi iade etmeyecek. Ha bir anda bir çok iptal talebi gelirse paypal hesabı dondurulur. siz ürünü iade ettiğiniz zaman karşı tarafında ürünü onaylaması gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 23 Eylül 2014; 2:19:20 >
  • Allah razı olsun, ben de kaptım bir tane.
  • Beyler alıp da gelen olursa mesajı alıntılasın bi zahmet. Bana pek inandırıcı gelmedi de 50 tl ye bedavadan az pahalı sayılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    Türkiye ile Çin arasındaki en ucuz kargo ücretinin en az 50 TL olduğunu nereden çıkardınız?
  • Bu Tuvnera denen arkadaşı tanımam Allah işini gücünü de rast götürsün ama forumdaki insanların sürekli Tuvnera şöyle yaptı, Tuvnera böyle yaptı, ahan Tuvnera geldi, ahan Tuvnera da aldı laflarından bıkkınlık geldi. Konuyu açan bile gitmiş adamın nickini başlığa yazmış. Yuhh yani daha neler, tamam anladık adam mezarcılıkta uzman ama bu kadar da abartmayalım Allah aşkına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Türkiye ile Çin arasındaki en ucuz kargo ücretinin en az 50 TL olduğunu nereden çıkardınız?

Üstelik yüzey olarak işaretledim. Uçak olarak işaretlersen 50 veya üstü çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 23 Eylül 2014; 2:43:19 >

• B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    +1000

• quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Bu Tuvnera denen arkadaşı tanımam Allah işini gücünü de rast götürsün ama forumdaki insanların sürekli Tuvnera şöyle yaptı, Tuvnera böyle yaptı, ahan Tuvnera geldi, ahan Tuvnera da aldı laflarından bıkkınlık geldi. Konuyu açan bile gitmiş adamın nickini başlığa yazmış. Yuhh yani daha neler, tamam anladık adam mezarcılıkta uzman ama bu kadar da abartmayalım Allah aşkına.

Tuvnera riske girilcek yerde riske girer ama ürün riskine para riskine girmez :)
    Ve çok komik fiyatlara ürünler aldığı ve çoğu fırsatı değerlendirdiği için nam salmıştır...
    Sağlam bir tüketici hakları uzmanıdır.YAş tahtaya basmamıştır.MARKAdır...
    ISO 9001 dir.TSE dir.Noterdir.Eksperdir.Daha sayarımda işte gerek yok bilen biliyor...

Firmaların ne yapalım yanlış girmişiz diyen sitelerin hakkını avucuna vermiştir...
    Keyfi iptaller yapıp adam oynatan sitelere bazen ne oluyor sen kimsin diyen böyle adamlar lazım :)
    Takdir etmen lazım sadece böyle adamları :)

• shockwave error kullanıcısına yanıt
    Ne kadar olduğunun ne önemi var?, kayıtlı gönderi değil ya, gelmedi dersiniz olur biter, gönderen avucunu yalar, alan kaybolan zamanına yanar. Kısaca herkez layığını bulmuş olur :D

• neozine kullanıcısına yanıt
    China air mail takipsiz gönderiyi kaldırdı artık. Her gönderiye takip no basılıyor. Takip buradanhttp://intmail.183.com.cn/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 23 Eylül 2014; 4:15:07 >
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    Her halukarda sayın Experiniz ürün gelmediği yada yerine hoş olmayan birşey geldiğinde tüketici haklarına başvuracak değil, hatta satıcıya haddini bildirmeyi bırak parasını bayağı bir zaman sonra almak ile yetinecek
  • Heycan olsun diye aldım :)
    Ama aklıma şey geldi.
    1 TB WD Taşınabilir Harddiski 99 a alanlar vardı.
    Aylarca bekleyenler, futursuzca savunanlar.
    Satıcı gelip açıklama falan yaptı.Sonra tatildeki fotoları yayınlandı falan...
    Facebook ne güzelşey olduğu o gün anladım :)
    HAlen küfür eden vardır.

Ben sanki maaşlı çalışanı gibi adamı savunanlara hayret ettiydim :)
    Maaş mı alıyordu acaba... :)
    Dizi gibi izleyen vardı benim gibi okuyan gülen :)
  • Linke baktım alayım dedim,yorumları okudum vazgeçtim.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.