Şimdi Ara

:::::::::FULL FRAME ve ORTA FORMAT MAKİNALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ff makinalara merak sarmış durumdayım, bakıyorum da ff makinalar ve orta format makinalar hakkında çok fazla inceleme ve paylaşım yok varsa da dağınık dağınık başlıklar altında, fakat merak eden de cok, umarım bunları merak edenler ve ilgilenenler için de tek bir başlık altında toplanmış olur diye bu başlıgı açayım dedim.

Bilgili ve ilgili arkadaşların paylaşımlarını ve önerilerini bekliyoruz...

• Hangi body'i secmeniz gerektiği ne çekip ne için kullanmak istediğiniz ile doğru orantilidir.ff body pahalı bir ürün.lensleriniz foto zevkleriniz çok önemli bu secimde.
  • evet sanırım bu konuda fazla bilgili kimse yok :)
  • dijital orta format seni aşar, alırsan ff al,
    400d den ff e geçiş büyük bişey olur aytaccım..
  • @caver SENİ AŞAR FALAN YAZMIŞSIN AMA SENİ DE BİLİYORUZ BURAYIDA PENTAX FORUMUNA CEVİRME LÜTFEN...:))

BEN BU ÜRÜNLERİ MERAK ETTİGİM İÇİN BÖYLE BİR KONU ACTIM ZATEN GİRİŞ SEVİYESİ BİR MAKİNA OLAN pentax K-X KULLANICISI OLDUGUN İÇİ SENİ DE AŞMASI LAZIM....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacikomadrid -- 11 Mart 2010; 22:00:40 >
  • Neyini merak ediyorsunuz mesela, hangi konuda bilgi talebiniz var?
  • mesela ff makinalara geçişte hangi makinanın hangi özellikelri ön plana cıkıyor ve ff makinaya geçmek çok mu lükse kaçan bir durum olur,
    zaten orta formatlar bizi aşırı derecede aşan makinalar..
  • Nikon d700 dışında full frame gövdelerde dahili flaş bulunmuyor mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacgoksu

@caver SENİ AŞAR FALAN YAZMIŞSIN AMA SENİ DE BİLİYORUZ BURAYIDA PENTAX FORUMUNA CEVİRME LÜTFEN...:))

BEN BU ÜRÜNLERİ MERAK ETTİGİM İÇİN BÖYLE BİR KONU ACTIM ZATEN GİRİŞ SEVİYESİ BİR MAKİNA OLAN pentax K-X KULLANICISI OLDUGUN İÇİ SENİ DE AŞMASI LAZIM....

..
    kuzencim, senın sonun ne ff ne ortaformat alacağın K-x sende biliyorsun bunu ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.