Şimdi Ara

Full body program önerisi olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 3 hareket göğüs 3 hareket sırt ve 3 hareket ya ön kol ya da arka kol yapıyorum.1 gün ön kol ise diğer antrenmanda arka kol yapıyorum bacak da 2 hareket ekliyorum.Youtube'a video atan vgcilerinki farklı geldi de varsa önerdiğiniz bir program bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss Ya Matilda -- 25 Mayıs 2017; 22:56:16 >

• omuz yapmıyor musun ?
  • Yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiss Ya Matilda kullanıcısına yanıt
    neden
  • Çok zamanımı alıyordu 3 bölge ona zaman kalmıyordu ama değiştirdim şuan, berkay türkkanın attığı full body programını yapıyorum

• A: Squat -Bench P - Row
    B: Squat - Deadlift - Ohp

Ana iskelet bu olsun,
    iki programada ek olarak İncline Bench Press + Curl ekleyebilirsin.

Bu toplam günlük 4-5 harekete uzunca bir süre alıştıktan sonra enerjin kalıyorsa ve hala fazlasını istiyorsan her grupta 1'er set azaltıp hareket artırmak için B gününe face-pull, A gününe pullover ekleyebilirsin.

Bu şimdiye kadar benim en çok verim aldığım program.
  • Sağolasın hocam denediğimde sınuçları yazarım

• Herkesin memnun olduğu 5x5 programları hep bu şablonda,
    yanına ek olarak opsiyonel aksesuar egzersiz eklenir genelde. Yada aksesuar yerine ağırlıklı dips ve barfiks eklenir, tümleşikleri bozmamak için.

Ben ana şablona sırtın ve curlun uzun vadede geri kaldığını düşünerek ekleme yaptım birde facepull gibi harika bir rehabilitasyon egzersizi olmazsa olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.