Şimdi Ara

Fujitsu 23' SL3230T Full HD 2x HDMI 2 MS [Mini Kullanıcı İncelemesi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
10.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

hocam ürünü bulabılecegmız lınk varmıdır fıyat uygun 2.el alana kadar boyle bısey alırız daha ıyı yorumlarınada ıyı yazmıssınız daha ne olsun .

Bu model stoklarda yok genellikle fakat bir üst modeli olan ürün bir çok yerde var, hatta sanalmarketim sitesinde indirimli şu an. Sanırım bu modelde hem menu vb. tuşlar monitör üzerine dokunmatik olarak konumlandırılmış hemde benim resimlerde gösterdiğim hdmi ve vga çıkışlar gibi alt bölüme gizleme halinde değil monitörün tam arkasına konumlandırılmış gösteriyor. Birde benim konumda tanıttığım model LCD aydınlatmaya sahipken yeni model LED aydınlatmaya sahip.

http://www.sanalmarketim.com/urun/b4a83c2bd649c904f5e9e06d6382b8c4/FUJITSU-Fujitsu-SL23T-1-23#34%3B-3ms-2x-HDMI-Full-HD-Hoparlor-Siyah-Led-Monitor

saolun hocam linke baktımda 3ms yazıyor bizim lcd 2ms cok parlak olmasına gerek yok eski beko19" parlaklıgı bile yetiyor.
    birde pm atabilirseniz sevinirim profil gizlemissiniz atamıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

Sırf bir ürün kullanıyorum diye onu önerecek kadar gerici bir zihniyete sahip miyim acaba? Bunun tek cevabı forumun arama bölümüne nickimi yazıp konulara yazdığım cevaplara bakman yeterli olacaktır, kişileri tanımadan ön yargılı davrandığın halde agresifleşip teknik bilgiden muaf kişisel görüşler içeren mesajlar atan sizsiniz. Ben size açık açık söyledim hangi forum kurallarını çiğnediğinizi, daha fazla bu tutumu sürdürürseniz mesajlarınızı şikayet eder sildiririm olur biter ama açıkca uyardım hatalarınızı görün diye.

LED bile eskimiş bir teknoloji ise lütfen siz daha iyisini üretin, ama hayır daha iyisi var zaten diyorsanız buyrun siz ithal edin, siz satın, kullanıcılara en iyi ürünü en ucuza siz sunun. Tek bir yerde tek bir karta olan kampanyanın forum kullanıcılarının yüzde kaçını ilgilendirdiğini nasıl anlarsınız biliyor musunuz? Bu kampanya bildirimini sıcak fırsatlar bölümüne konu olarak açın ve alacağınız cevaplara, tepkilere bakarak neyi ne kadar bildiğinizi görerek bir nabız yoklaması yapın derim, bol şans.

Dipnot : Bundan sonra attığınız her mesaj konu dışı mesaj kapsamın da ve ikili tartışmalara yol açacak mesajlar kapsamında cezai işlem görmesi için şikayet edilecektir.

quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

saolun hocam linke baktımda 3ms yazıyor bizim lcd 2ms cok parlak olmasına gerek yok eski beko19" parlaklıgı bile yetiyor.
    birde pm atabilirseniz sevinirim profil gizlemissiniz atamıyorum ben.

2-3ms tepkime süresi olarak önem arz eden bir durum değil, zaten size gösterdiğim ürün yeni bir model olup güncel özelliklere sahip olduğu için onu tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Bu fiyatlarda DVI çıkışlı monitörler varken 2 adet HDMI çıkışlı bir monitör almak gerçekten büyük bir şans. Japon menşeili Fujitsu firmasına ne kadar teşekkür etsek azdır.

• Hocam bu monitörün duvara asılması mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: powershift

Hocam bu monitörün duvara asılması mümkün mü?

Duvara asılması mümkün gözüküyor çünkü arkasında 4 adet vida deliği mevcut.
  • monitör dün kargodan geldi.ilk önce pc ye bağladım.ekran kartı olmadığı için unboard'dan bağlamama rağmen görüntü gözüme çok güzel geldi.daha önce 17 inç lcd monütör kullanıyordum bu büyüklüğe biraz alışmam gerekicek.ekran gözüme çok büyük gözüküyor gerçekten.sonra ps3 de denedim.ps3 performansı beklediğimin üzerinde çıktı.gölge,input lag vs hiçbir sorundan eser yok.gerçektente tam bir fiyat/performans ürünü.dahili hoparlörlerini hiç denemedim.2.1 im işi fazlasıyla görüyor
  • güzel monitör lg flatron e2360 ı almamaış olsaydım alabilridim :)
  • İnceleme için teşekkürler, güle güle kullanın.
  • bandırma kipadan bu monitörü 246 liraya aldım

ilk baştan inanamadım hemen telefonumu çıkarıp internetten özelliklerine baktım

tekrar fiyatına bakıp son hızla kasaya gidip ödemeyi yaptım ve kullanıyorum

şüphelendim ölü pixel vardır diye ama tertemiz maşallah

fiyatına göre çok çok çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

bandırma kipadan bu monitörü 246 liraya aldım

ilk baştan inanamadım hemen telefonumu çıkarıp internetten özelliklerine baktım

tekrar fiyatına bakıp son hızla kasaya gidip ödemeyi yaptım ve kullanıyorum

şüphelendim ölü pixel vardır diye ama tertemiz maşallah

fiyatına göre çok çok çok güzel

Hayırlı olsun, fiyatı süpermiş.
  • monitörüm bugün arızalandı benimde BenQ 18.5inch . artık yerine güzel bir LED bakıyorum . Fujitsular güzel gözüküyor . HDMI olması da çok cazip açıkcası
  • güzel monitörmüş.gülegüle kullan
  • Monitörü alanlara hayırlı olsun.Güle güle kullanın, güzel monitör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turan2691

quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Bu monitörü bende aldım. Deneme amaçlı ses kablosunu taktım fakat ses gelmiyor ses ayarı sonuna kadar açık.

aynı sorun bendede var monitör hdmı dan ses veriyor fakat xbox oynarken kulaklıgı taktıgım zaman kulaklığa veya ses sistemine ses vermıyor kendi hopörlerinden çalışıyor

bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı? kulaklık bağlamak istiyorum ama bir türlü ayarlardan başaramadım
  • konu hortlayacak ama ben bu monitörü 2 yıldır kullanıyorum. hiç bir sıkıntı yaşamadım hatta bana bir çok monitöre göre daha çık geliyor. köşeli hatlara sahip piano black kasa. oyunlarda hiç bir sıkıntı çekmediğim gibi hdmı üzerinden ses sorunuda yaşamıyorum. ses kalitesi 2+1 gibi ses sistemleri ile kıyaslanacak gibi değil elbette ama bana yeterli geldi ki 4+1 ses sistemini takıp kablo kalabalığı yaratmaktansa monitörün sesini tercih ettim beni rahatsız etmiyor..
    vga ya bağlı eski laptopumuda download işlemleri için yine bu monitör üzerinde kullanıyorum. menüler arasında rahatlıkla vga dan hdmı ya geçebiliyorum. öyle ki lol oynarken load ekranında bile geçiş yapıyorum.

kısaca ben memnunum benim için 2 hdmı 1 vga ve kendinden hoparlör oluşu çok kıyak oldu . performansı beni tatmin ediyor her pc başına geçtiğimde monitörüm bana keyif katıyor.

benim için yeterli :)

• Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama kusura bakmayın :) Bu monitör ile PS4 oynanır mı ? Tatmin eder mi ?
  • valla yıl 2021 Fujitsu 23' SL3230T canavar gibi hdmı 1 kasa hdmı 2 tivibu canım isteyince pc canım isteyince tv bide kendinden hoparlörlü ne titreme ne ghotsing :) (bu arada arkadaştan 250 tl ye aldım eş değeri monitörler 1.700 civarı)

Fujitsu 23' SL3230T Full HD 2x HDMI 2 MS [Mini Kullanıcı İncelemesi]
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.