Şimdi Ara

Fujifilm S6500FD ile çektiğim fotoğraflar.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
1
Favori
27.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam antique, süper makro 1-10cm, makro 10-90cm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cabri

selam antique, süper makro 1-10cm, makro 10-90cm..

saolasın cabri.. nerelere kayboldun gittin sen öyle
  • Yarıyıl tatili için istanbul dışındayım, yazamıyorum ama güzel fotoğraflarını zevkle takip ediyorum. Tebrikler

quote:

Orjinalden alıntı: antique

quote:

selam antique, süper makro 1-10cm, makro 10-90cm..

saolasın cabri.. nerelere kayboldun gittin sen öyle
  • Çok Güzel, Özellikle saat, tam dpreview' lik,
  • quote:

Orjinalden alıntı: bipekkan

Çok Güzel, Özellikle saat, tam dpreview' lik,

makro çekimden sonra farkettim ki saatimin camı mahvolmuş
  • Bende farketmiştim 12 rakkamı üzerisi baya çizilmiş, o nedenle "dpreview" lik demiştim.
    s6500fd için CAV CAV edenlere saygı ile sunulur......
    Bu arada şimdi aklıma geldi 1 cm süper macro konusunu denedin mi? Burası tüm forumlarda tartışma konusuydu........Ama şimdi farkettim denemiş olmalısın , saati 25 mm. den çekmişsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: antique

quote:

Çok Güzel, Özellikle saat, tam dpreview' lik,

makro çekimden sonra farkettim ki saatimin camı mahvolmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bipekkan -- 5 Şubat 2007; 10:12:58 >

• Makinada süper makro var olmasına da, bizde yok maalesef.

Makro ve super makro arasındaki farkları kitabından okumuştum. Aklımda kalan sadece super makroda flaşın çalışmayacağı.

Fujifilm S6500FD ile çektiğim fotoğraflar..
  • bir resimde benden olsun. ilk denemelerimden.
    ISO 1600
    F 3,7
    1/10sn
    focal length : 19mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruzgar -- 7 Şubat 2007; 14:44:04 >
  • Selam URüzgar,
    1600 ISO'da benim ölçülerime göre süper sonuç.
    Bunu orjinal boyutlarında upload edebilirmisin? Foruma sadece link versen kafi....
    Teşekkür.
    Orjinalden alıntı: uruzgar

bir resimde benden olsun. ilk denemelerimden.
    ISO 1600
    F 3,7
    1/10sn
  • Öyle uslu uslu durduğuna bakmayın "ev kedisi" değil arkadaşlar makro yapalım derken pençeyi yedik valla.
    ISO 1600, F4.3, 1/90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabri -- 7 Şubat 2007; 16:40:15 >

• orjinal degil ama biraz daha büyük hali.. orjinali yükleyebileceğim public bir yer varmı?
    orjinal resim

Selam URüzgar,
    Bunu orjinal boyutlarında upload edebilirmisin? Foruma sadece link versen kafi....
    Teşekkür.

ISO 1600
    F 3,7
    1/10sn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruzgar -- 7 Şubat 2007; 16:49:10 >
  • İmageshack olabilir. Fotografa baktım exif bilgileri yok. Sıkıştırılmamış hali 2.3 Mb civarındaymış. Sadece noise durumunu incelemek istemiştim. mümkünse tabi...

orjinal degil ama biraz daha büyük hali.. orjinali yükleyebileceğim public bir yer varmı?
    orjinal resim

Selam URüzgar,
    Teşekkür.

ISO 1600
    F 3,7
    1/10sn

• Sevgili Capri,
    Walla, bu boyutta pek noise hissedilmiyor. Orjinal boyutta imageshack' a atabilirsen bir incelemek isterdim bence çok başarılı gözüküyor.Link versen de yeter.
    quote:

Öyle uslu uslu durduğuna bakmayın "ev kedisi" değil arkadaşlar makro yapalım derken pençeyi yedik valla.
    ISO 1600, F4.3, 1/90
  • Orjinalden alıntı: bipekkan

İmageshack olabilir. Fotografa baktım exif bilgileri yok. Sıkıştırılmamış hali 2.3 Mb civarındaymış. Sadece noise durumunu incelemek istemiştim. mümkünse tabi...

orjinal degil ama biraz daha büyük hali.. orjinali yükleyebileceğim public bir yer varmı?
    orjinal resim

Selam URüzgar,
    Teşekkür.

ISO 1600
    F 3,7
    1/10sn

kafam pek çalışmıyor 12'den sonra rapide gönderiyorum. iki tane fotograf. aynı fotograf iso3200 ve iso1600 flaşsız. exif bilgilerini bulabilirsin.

umut.rar - 6MB

kolay gelsin.

• hepsi güzel eline sağlık
  • Bülent abi, büyük boyutları upload edemiyorum şuan. Haftasonu orjinal boyutları ile verebilirim, inşallah.

quote:

Sevgili Capri,
    Walla, bu boyutta pek noise hissedilmiyor. Orjinal boyutta imageshack' a atabilirsen bir incelemek isterdim bence çok başarılı gözüküyor.Link versen de yeter.
    quote:

Öyle uslu uslu durduğuna bakmayın "ev kedisi" değil arkadaşlar makro yapalım derken pençeyi yedik valla.
    ISO 1600, F4.3, 1/90

• Ben 1600 ISO da bu kadarını beklemiyordum. Odaklanan pilin sol tarafındaki yazılar net bir şekilde okunuyor. Bu pikselle resmi basabilsek reklam panoso gibi olur ve uzaktan oldukça iyi bir Fotograf Çok teşekkürler uruzgar...
    quote:

kafam pek çalışmıyor 12'den sonra rapide gönderiyorum. iki tane fotograf. aynı fotograf iso3200 ve iso1600 flaşsız. exif bilgilerini bulabilirsin.
    kolay gelsin.

Olsun Capri, ne zaman müsait olursan, şimdilik sevgili uruzgar' ınkilerle idare edecem crop' lamadan başlarım birazdan.
    quote:

Orjinalden alıntı: capri
    Bülent abi, büyük boyutları upload edemiyorum şuan. Haftasonu orjinal boyutları ile verebilirim, inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bipekkan -- 7 Şubat 2007; 21:59:37 >

• Canon S3 ile ilgili forumu takip ettiyseniz şu sinek böcek makroları mutlaka dikkatinizi çekmiştir.Deneyimli bir kaç kişinin çektiği %100 croplanmış bu makroları ilk gördüğümde çenem düşmüştü.Buna benzer makroları S6000FD/S6500FD ile çekebilirmiyiz acaba?
  • selamün aleyküm beyler;
    Burası da s6500 cü lerin yeri galiba , canon s3 cülerin toplandığı yere de baktım . Ben canon s3 almayı düşünüyordum ama biraz küçük , büyük makinaları daha çok seviyorum , büyüklüğünü küçüklüğünü bir kenara bırakırsak fiyat ve diğer özellikler bakımından hangisini önerirsiniz.
  • s6500fd, Kesinlikle pişman olmazsın (dSLR/like için)
    quote:

Orjinalden alıntı: karamani

selamün aleyküm beyler;
    Burası da s6500 cü lerin yeri galiba , canon s3 cülerin toplandığı yere de baktım . Ben canon s3 almayı düşünüyordum ama biraz küçük , büyük makinaları daha çok seviyorum , büyüklüğünü küçüklüğünü bir kenara bırakırsak fiyat ve diğer özellikler bakımından hangisini önerirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.