Şimdi Ara

__| Fujifilm Finepix s1xxx ve S2xxx Kulübü |__ [-187 Kişiyiz!] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.091
Cevap
30
Favori
617.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadslar bu iletişim hatası olayını cozemedım yaw ne yapmam gerek
  • kimsenın makınesın de olmadı mı ya bu sorun :D
  • @browser90 teşekkürler :))

__| Fujifilm Finepix s1xxx ve S2xxx Kulübü |__ [-187 Kişiyiz!]

•  __| Fujifilm Finepix s1xxx ve S2xxx Kulübü |__ [-187 Kişiyiz!]

•  __| Fujifilm Finepix s1xxx ve S2xxx Kulübü |__ [-187 Kişiyiz!]

• quote:

Orijinalden alıntı: play_boy

yukarda demiştim HP makinamın Panorama resim çekimini bu makınesın metodu nasıl demiştim kımse bişi yazmıyor bu kadar basit mi bu makina da

tşk.lerr

Önce tekerlek panaroma modununa alınıyor. Sonra panaroma yapacağın resimleri çekmeye başlıyorsun en soldan yada en sağdan. Toplam 3 resim birleştirebiliyor. İkinci resimden itibaren lcd ekranda bir önceki fotorafın filigranı ekranın yanında görünüyor. Üst üste biniştirip çekiyorsun. Makina bu resimleri bir işlemden geçirerek birleştiriyor. Herfotorafın bir parçası filigran sırasında üst üste birleştiğinden toplam resim asıl olması gerektiğinden az daha kısa oluyor ki çokta sorun değil. Bu panaromik resim olayı çok güzel oluyor makinede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihertekin159 -- 11 Mart 2010; 20:04:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: djyacox

@fatihertekin159 duvar kağıdı gibi olmuş fotoğraf eline sağlık.

Çok saol beğendiğine sevindim ama hangisi beğendiğini anlayamadım. duvar kağıdı yapardım :)
  • hocam bu makinenın iletişim hatası sorununu çözemiyorum yok mu bi yardım edecek???
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcs44

arkadslar bu iletişim hatası olayını cozemedım yaw ne yapmam gerek

Bir arkadaşta daha vardı . Onun kabloyu tam sokamadığı için hata vermiş. Seninkide olabilir. Flash bellekten de olabilir. Bir kere fotoraf makinesi ile biçimlendirmen şart. Makine içine kendi dosyalarını koyuyor. Daha olmadı başka bir bilgisayarda deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: disasterx

Eminim ya sildim lens i kesinlikle ölü pixel
    Ne yapmamı önerirsiniz bu konuda? Garantiye göndersem 1ay beklemek istemiyorum 30 iş günü bekletirler kesin.

Zaten tek piksel için bişi yapmazlar. Birkaçtene olmalı diye biliyorum. Yinede bir arasan servisi telefonla iyi olabilir. Çok sinir bozucu bi durum ve kullanma kılavuzunda servis ile ilgili bişeyler var en arka sayfada görürüz bakalım ne kadar iyi servis.
  • az önce baska bılgısayarda denedim fakat yıne olmadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: browser90

Tüm LCD ekranlarda ölü piksel olma olasığılı vardır. Marka adı hiç önemli değildir. Şans işi derler çoğu zaman ama neden Sony LCD TV lerde daha az oluyo bu da başka bi tartışma konusu. Bizi ilgilendiren kısmı. Sinfo A.Ş. kapsamında 4 ölü pikselden sonrası garanti kapsamındadır. Haberiniz olsun. Yurtdışı faturalı ürünler için bişey diyemem. Onların garanti olayı biraz farklı işliyo

play_boy ; Hoş Geldin. Cihazın hayırlı olsun.

Lcd değil ki . Sensor sorunlu. Lcd olsa bir nebze sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcs44

az önce baska bılgısayarda denedim fakat yıne olmadı :(

Makinenin belleğini söküp denermisin. Birde dediğim gibi elini korkak alıştırma makine ilkin zor giriyor usb kablosu. kırmadan sertce sok
  • fatihertekin159 ; Evet evet haklısın..Bir an için öyle düşünüp yazmıştım. Ki ekrandan sorun olması ölü piksel anlamına gelmez değil mi Bu arada imzan kural dışı. 7 gün ban yeme sebebi. Haberin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi browser90 -- 11 Mart 2010; 22:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: play_boy

Neresi burası..İstanbul gibime geliyor..

• Ankaraaa
  • öncelikle bende grubunuza katılmak istiyorumm makinamı yeni aldım..
  • play_boy kardeş resimler için elinize sağlık iyi zoom varmış bizim makinelerde

saygılar...
  • iletim hatası verdiginde makineye USB kablosunu tam yerleştirin sorun ordadan kalkaçaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

play_boy kardeş resimler için elinize sağlık iyi zoom varmış bizim makinelerde

saygılar...

zoom olayına hayran kaldım şahsen

yalnız makina çok teferruat lı aklım ermedi hiç bir sürü özelliği var
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.