Şimdi Ara

'''__Fuji Kafe_72 ÜYE__'''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.291
Cevap
2
Favori
141.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 359
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 177
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bipekkan (371 mesaj) pirekare (285 mesaj) erdish (277 mesaj) emryrgc (196 mesaj) Carmelo_Anthony (177 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10129 Mesaj
    Bence git yalçınlardan al sağlam olsun
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    ARKADAŞLAR MERHABA İZMİRDE ARKADAŞIM GECE ALALACELE AILE RESMİ CEKTİRMİŞTİK SONRA O RESMİ GÖRÜNCE AGZIM AÇIK KALDI AZ IŞIKTA FLAŞSIZ ÇEKİMDE MÜTHİŞ GÖRÜNTÜ .HEMEN ALDIM MAKİNAYI EFSANENİN ADI ...F30.... İNANIN KULLANIMI.ÇEKİMLERİ D80 İMİ ARATMIYORUM F30 DAHA PRATİK VE DAHA DOYURUCU OLUYOR BENİM İÇİN.

FUJİ CAFEYİ TESADÜFEN BULDUM ARAMA MOTORUNDAN BENDE ÜYE OLMAK İSTERİM.RADİKO RESİMLERİNİ ÇOK BEĞENDİM BENDE F30 A AİT RESİMLERİMİ KOYUCAM ARTIK..YORUMLARINI BEKLERİM ARKADAŞIM.....SEVGİLERİMLE ARKADAŞLAR GÖRÜŞÜRÜZ.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    Fuji F40FD için ne dersiniz?

Çoğunlukla ev içi bebek-çocuk resimleri çekilecek.
    20W lık Tasarruflu Philips ampüllerin ışığı altında :)

Teşekkürler
    |
    |
  • Binbaşı
    1911 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    l@@open

Eyvallah dostum seni de üye yapayım ben radiko dostumun çok emeği geçti bu forumda en çok yorumu ondan alabilirsiniz

------------------------------
    --------------------------------

@@deepestlove

F40FD çok güzel bir makina genel kullanım iyi bir makina manuel ayarlar falanda mevcut ilerde olayı çözerseniz fotoğrafçılık bilginiz nedir bilmiyorum ama

F30 ondan bir güzel yanı da SD kartta desteklemesi onun için daha ucuza mal olur Memory kartlar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    355'e alma durumum var. SD kart için seçtim ama sanırım 2gb üstünü desteklemiyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1911 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dostum benim de alabilme durumum var mı acep yurt dışından falan mı acaba

Fiyat çok güzel
    quote:

Orjinalden alıntı: deepestlove

355'e alma durumum var. SD kart için seçtim ama sanırım 2gb üstünü desteklemiyor

|
    |
  • Binbaşı
    1932 Mesaj
    F30 daha iyi değil mi ya F40'tan

f30 f31 f40 kapışmalarından hep galip çıkarmışlar yabancı forumlarda falan. insanın da aklı almıo tabi adam daha iyisini yapmak varken neden böyle dengesizce işler yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 29 Haziran 2007; 22:34:21 >
    |
    |
  • Yarbay
    7990 Mesaj
    Arkadaşlar gaza gelip F40 almayın. F30 ve F31 e yönelin. ucuzluk ve kalite varken ne diye hafıza kartına takılıyorsunuz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    gg den yalnız 370 oldu :) bende çekildim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    857 Mesaj
    Arkadaşlar S6500FD ile aranıza katıldım.
    Teorisini biraz biliyorum, ama acemiyim daha...
    Makineyi öğrenmeye çalışıyorum.

1/4000 ile çektiğim bir foto ekliyorum

|
    |
  • Yarbay
    10129 Mesaj
    Arkadaşlar 6500 de pil göstergesi yokmu?
    |
    |
  • Yarbay
    3170 Mesaj
    sanırım yok.benim 9500de de yok çünkü.çok sinir oluyorum.ekranda kırmızı pil yanıp sönüyor.1-2 snde kapanıyor.telefonlardaki gibi gösterse çok güzel olurdu
    |
    |
  • Er
    11 Mesaj
    arkadaşlar saat 23.30 ititbariyle s6000fd siparişi verdim. üye de oluruz inşallah.
    fotoları atarım en kısa zamanda
    yardımcı olan arkadaşa teşekkürler
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    selam fuji cafe üyeleri.. bende kafayı yemezsem fuji üyesi olacağım:) ama; herkez gibi 2 makine arsında kaldım 6500 ve 9600 aklıma takılan o kadar cok soru varki ???? ikisinde iso yok birinin sensör özelliği diğerinden fazla diğerininde mp li fazla bana tutuşu rahat titreşimi engelleyen bir modda makina lazım birazda sanatsal fotolar cekebileceğim bir makina bu arada yardımcı olacak arkadaşlara duyuruyorum ankarada oturuyorum !!! şimdi arkadaşlar 9600 manuel ayarlar olarak işlevsel bi makine anladığım kadarı ile 6500 ise biraz daha ayarları otomatik sizce hangisini tercih edeyim....... şimdiden teşekkürler
    |
    |
  • Er
    11 Mesaj
    cubbayb
    bende yeniyim fakat iyi anlayan bi arkadaşa sordum işte 6500fd,s3,9500fd... bi sürü makina. onun elinde eos 350 d vardı ve orjinal lensiyle(makinanın üzerinde gelen) çektiği fotoları gösterdi 6500fd bunun kadar çeker hatta biraz daha ii ceker (tabi bunun bana bağlı olduğunuda söyledi) fakat lensi deiştiremezsin gibi bisürü şeyden bahsetti. bende 3 hafta kadar forumlardan,karşılaltırma sayfalarından ve fotograf makinaları satan yerlerden bilgi aldım s6500 ü tavsiye ettiler tabi bu tavsiye benim aradığım özelliklere göre oldu. dün gece sipariş verdim işte sonunda . bekliorum makinayı netten sipariş verdim. perşembeye elimde olması lazım satıcının telini aldım iyi bir arkadaşa benziyor hatta 2gb xd kartıda yanında gönderecek ben param olunca alcam 1 aya kadar. bende ankaradayım. neyse uzun lafın kısası perşembe makina elime geçerse beklediğim gibi çıkarsa o arkadaşın linkini sana veririm.
    not: şimdi vermem çünkü benim başım yanarsa seninkinide yakmayayım
    |
    |

• Er
    11 Mesaj
    pardon ben yanlış anlamışım elemanın reklamınıda yaptık:) sen ankaradayım yazmışsın ben ankaradayım nerden alırım yazmışsın sandım.
    reklam amaçlı söylemedim yani
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Saol jelibom en kısa zamanda makine yi al ve banada yardım et iki makine
    |
    |
  • Binbaşı
    1461 Mesaj
    arkadaşlar aranızda S5700 kullanan ve bana bu konuda fikir verebilecek biri var mı...fotoğraflar falan...ya da makinanın çektiği fotoğrafların bulunduğu bi link...şimdiden teşekkürler...

saygılar...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşlar 350YTL ye sıfır ''Fuji Finepix E550'' alınırmı ?
    Ayrıca bu cihaz Piyasadaki 250-350 ytl arası olan KODAK-SAMSUNG-SONY gibi cihazlardan daha iyimidir....
    Ve hafıza kartı yükseltilebiliyormu?

Ben kompak bir cihaz arıyorum o yüzden şu teknosa gibi yerlerde satılan 6-7MP lik prtala 300YTL olan makinelerden alıcaktım ancak bu Fuji Finepix E550 gördüm bana baya çekici geldi, siz nedersiniz....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    hemen al derim bende F47FD var f40in biraz daha gelismisi cok harika bir makina hic dusunmeden al derim
    quote:

Orjinalden alıntı: deepestlove

Fuji F40FD için ne dersiniz?

Çoğunlukla ev içi bebek-çocuk resimleri çekilecek.
    20W lık Tasarruflu Philips ampüllerin ışığı altında :)

Teşekkürler
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.