Şimdi Ara

'''__Fuji Kafe_72 ÜYE__''' (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.288
Cevap
2
Favori
142.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eyvallah dostum seni de üye yapayım ben radiko dostumun çok emeği geçti bu forumda en çok yorumu ondan alabilirsiniz

------------------------------
    --------------------------------

@@deepestlove

F40FD çok güzel bir makina genel kullanım iyi bir makina manuel ayarlar falanda mevcut ilerde olayı çözerseniz fotoğrafçılık bilginiz nedir bilmiyorum ama

F30 ondan bir güzel yanı da SD kartta desteklemesi onun için daha ucuza mal olur Memory kartlar.
  • 355'e alma durumum var. SD kart için seçtim ama sanırım 2gb üstünü desteklemiyor
  • Dostum benim de alabilme durumum var mı acep yurt dışından falan mı acaba

Fiyat çok güzel
    quote:

Orjinalden alıntı: deepestlove

355'e alma durumum var. SD kart için seçtim ama sanırım 2gb üstünü desteklemiyor

• F30 daha iyi değil mi ya F40'tan

f30 f31 f40 kapışmalarından hep galip çıkarmışlar yabancı forumlarda falan. insanın da aklı almıo tabi adam daha iyisini yapmak varken neden böyle dengesizce işler yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people are strange -- 29 Haziran 2007; 22:34:21 >
  • Arkadaşlar gaza gelip F40 almayın. F30 ve F31 e yönelin. ucuzluk ve kalite varken ne diye hafıza kartına takılıyorsunuz.
  • gg den yalnız 370 oldu :) bende çekildim
  • Arkadaşlar S6500FD ile aranıza katıldım.
    Teorisini biraz biliyorum, ama acemiyim daha...
    Makineyi öğrenmeye çalışıyorum.

1/4000 ile çektiğim bir foto ekliyorum

'''__Fuji Kafe_72  ÜYE__'''
  • Arkadaşlar 6500 de pil göstergesi yokmu?
  • sanırım yok.benim 9500de de yok çünkü.çok sinir oluyorum.ekranda kırmızı pil yanıp sönüyor.1-2 snde kapanıyor.telefonlardaki gibi gösterse çok güzel olurdu
  • arkadaşlar saat 23.30 ititbariyle s6000fd siparişi verdim. üye de oluruz inşallah.
    fotoları atarım en kısa zamanda
    yardımcı olan arkadaşa teşekkürler
  • selam fuji cafe üyeleri.. bende kafayı yemezsem fuji üyesi olacağım:) ama; herkez gibi 2 makine arsında kaldım 6500 ve 9600 aklıma takılan o kadar cok soru varki ???? ikisinde iso yok birinin sensör özelliği diğerinden fazla diğerininde mp li fazla bana tutuşu rahat titreşimi engelleyen bir modda makina lazım birazda sanatsal fotolar cekebileceğim bir makina bu arada yardımcı olacak arkadaşlara duyuruyorum ankarada oturuyorum !!! şimdi arkadaşlar 9600 manuel ayarlar olarak işlevsel bi makine anladığım kadarı ile 6500 ise biraz daha ayarları otomatik sizce hangisini tercih edeyim....... şimdiden teşekkürler
  • cubbayb
    bende yeniyim fakat iyi anlayan bi arkadaşa sordum işte 6500fd,s3,9500fd... bi sürü makina. onun elinde eos 350 d vardı ve orjinal lensiyle(makinanın üzerinde gelen) çektiği fotoları gösterdi 6500fd bunun kadar çeker hatta biraz daha ii ceker (tabi bunun bana bağlı olduğunuda söyledi) fakat lensi deiştiremezsin gibi bisürü şeyden bahsetti. bende 3 hafta kadar forumlardan,karşılaltırma sayfalarından ve fotograf makinaları satan yerlerden bilgi aldım s6500 ü tavsiye ettiler tabi bu tavsiye benim aradığım özelliklere göre oldu. dün gece sipariş verdim işte sonunda . bekliorum makinayı netten sipariş verdim. perşembeye elimde olması lazım satıcının telini aldım iyi bir arkadaşa benziyor hatta 2gb xd kartıda yanında gönderecek ben param olunca alcam 1 aya kadar. bende ankaradayım. neyse uzun lafın kısası perşembe makina elime geçerse beklediğim gibi çıkarsa o arkadaşın linkini sana veririm.
    not: şimdi vermem çünkü benim başım yanarsa seninkinide yakmayayım

• pardon ben yanlış anlamışım elemanın reklamınıda yaptık:) sen ankaradayım yazmışsın ben ankaradayım nerden alırım yazmışsın sandım.
    reklam amaçlı söylemedim yani
  • Saol jelibom en kısa zamanda makine yi al ve banada yardım et iki makine
  • arkadaşlar aranızda S5700 kullanan ve bana bu konuda fikir verebilecek biri var mı...fotoğraflar falan...ya da makinanın çektiği fotoğrafların bulunduğu bi link...şimdiden teşekkürler...

saygılar...
  • arkadaşlar 350YTL ye sıfır ''Fuji Finepix E550'' alınırmı ?
    Ayrıca bu cihaz Piyasadaki 250-350 ytl arası olan KODAK-SAMSUNG-SONY gibi cihazlardan daha iyimidir....
    Ve hafıza kartı yükseltilebiliyormu?

Ben kompak bir cihaz arıyorum o yüzden şu teknosa gibi yerlerde satılan 6-7MP lik prtala 300YTL olan makinelerden alıcaktım ancak bu Fuji Finepix E550 gördüm bana baya çekici geldi, siz nedersiniz....
  • hemen al derim bende F47FD var f40in biraz daha gelismisi cok harika bir makina hic dusunmeden al derim
    quote:

Orjinalden alıntı: deepestlove

Fuji F40FD için ne dersiniz?

Çoğunlukla ev içi bebek-çocuk resimleri çekilecek.
    20W lık Tasarruflu Philips ampüllerin ışığı altında :)

Teşekkürler
  • amazon.com'a baktım. F30 319$ , s6500 309$

gel de fıttırma şimdi
  • Valla F30 efsane olma yolunda hızla ilerliyor bakalım bende F40 alıcam galiba u7110 dan 450 civarına getiriyor aşşağı yukaru Review i ni daha göremedim ya
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.