Şimdi Ara

Fuel Shark - Neo - Fuel Doctor : Sakın kanmayın!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
9.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, kimi fırsat sitelerinde Fuel Shark diye bir aygıt satılıyor ve bu aygıtın çakmak şarjından bujilere giden akım seviyesini düzenleyerek yakıt tasarrufu sağladığı iddia ediliyor.
    .
    Cihazın tanıtım sitesi;
    .
    http://iceburner.net/
    .
    Bu da bir hayırseverin benzer bir ürünü detaylı olarak incelemesi ve sonucu:
    .
    http://www.compendiumarcana.com/fuel_doctor_fd47/
    .
    Sonuç olarak bu cihazlar sadece voltaj seviyesine göre üzerindeki ledleri yakıp söndürüyor, başka da bir numarası yok. Sakın böyle yalanlara kanmayın...
    .
    Bilginize,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TsG -- 6 Mart 2012; 10:07:07 >

• Verdiğin linkin altına o ürünün üreticisi mesaj yazmış dostum. Yenilir yutulur şeyler söylememiş. Bence kullanan birini yorumunu alsak çok daha iyi olur.
  • Bu tip uygulamalara hiç bir zaman güvenmedim.

10 ton mühendis düşünemiyor . Sarı Çizmeli Mehmet Ağa işi çözüyor.

Herkeste 7.
  • çakmaklıktan yakıt yapılacağına inananlarında olduğuna şahit olduk sonunda.

elektrikli arabaların zamanı gerçekten gelmiş. millet arabası az yaksın diye nelere başvuruyor.
  • bu asparagas alet dediğini yapsın bende kartondan süt yaparım emin olun...

bunlara " yürü bi git " demek lazım.
  • elektronikçiyim ilk mesajdaki linklere baktım.bence fasa fiso.

gold da satıyolar
    http://www.gold.com.tr/U212336/Fuel-Shark-Arac-Yakit-Tasarruf-Cihazi
    kısaca

Elektrik performansını en iyi düzeyde tutmak ve yakıt tüketimini azaltmak için aracınız dengeli bir voltaj ortamında daha iyi çalışacaktır.

Aracınızın elektrik sistemini dengeli hale getirdiğinizde bunun sağlayacağı büyük faydalardan bir tanesi motorunuzun bujilerinin güçlü, kararlı bir kıvılcım üretmesi ve sonuç olarak da daha iyi bir yanma sağlamasıdır.

fiyat 13tl kargo bedava =)

diyoki ne kadar çok kıvılcım okadar iyi yanma.ozaman indüksiyon bobini örneğin 30kw ise alın 50kw lik ozaman daha fazla kıvılcımelde edersiniz.oda olmadı aküyü 60ah değilde 100ah alın =)

bu işler bu kadar basit değil.o araçları üreten mühendisin ilk hedefi zaten en az yakıtla en fazla yol mantığını ilke edinmiştir

• Afedersiniz ama o kadar para dönüyor bu işte yarım litre düşük tüketim sağlayıp kataloğa yazmanın yollarını ararken anaları ağlayan mühendislerin düşünemediğini, "merdiven altı" firma bulup sunacak.
  • bencede palavra koskoca mühendisler milyonlarca tl arge çalışması yapıp araç üretiyolar ve 10 TL lik parça ile Buna %10 tasarruf sağlıyosun kesinlikle inanmayın
  • içinde devre bile yok ?
     Fuel Shark - Neo - Fuel Doctor : Sakın kanmayın!...
  • böyle saçmalıklara kanmayalım tamaen para tuzağı
  • akıl dağıtırken şemsiye açanlara ideal bir ürün
  • Yakıt Tasarrufu ile alakası yok sadece yakıt ibresinin hareketini etkiliyo (uzerindeki devreye bakılırsa bu sonuç çıkıyo)
  • Bugün bana da gelen bi mailde bu üründen bahsetmişler. Kesin sallamasyon bir şeydir diye araştırdım, gerçekten de sallamasyon çıktı
  • Bu cihazın ev versiyonu da vardı
  • almayın söktüm baktım sadece lamba yanıo bir işe yaradığı yok...
  • Beyler bu ürünü aldım çok memnunum yakıtım 0-100 Km de 14-17 arası değişmekteydi, şu anda 13.9-16.9 inanılmaz.

Tavsiye ederim, ışıklıları var gece 10 numara oluyor aracın içi üff.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merdomable -- 27 Haziran 2015; 10:37:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.