Şimdi Ara

Ftth altyapı internet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Şuan gıbırnet kullanıyorum 100 mbit ftth fiber ama hiç memnun değilim. 100 mbit ftth hatta hız hiç sabit değil. Düzgün mh hizmeti sunan, arıza da ilgilenen fiyatı uçuk kaçık olmayan paket önerir misiniz

• Netspeed önerebilirim. Müşteri hizmetleri iyi. Ara sıra kopmalar oluyordu ama anlık (belki benden kaynalıda olabilir).Genel manada memnundum.Şu an netman dayım. Fiyat daha düşük diye denemek istedim. İlerde memnun olmasam netspeed e geri dönebilirim.

• netspeedte ftth altyapı gözükmüyor hocam

• İnternet kutusunu tavsiye ederim oldukça stabil. Detaylı test isterseniz özelden ulaşabilirsiniz.

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Sistemsel hata olabilir. Göknetten sorgula. Altyapı yoksa sen nasıl kullanıyorsun

hattı iptal ettirmeden aktarın o durumda gözükmeme gibi bir sorun olmaması gerekli

• Hocam goknette 1000 mbit gözüküyor zaten ftth fiber. Şuan mevcutta zaten ftth gıbır fiber kullanıyorum 100 mbit

@erkaninn59 hattı iptal ettirmeden direk geçiş istiyorum zaten hocam.

@Gökkubbe hocam buradan atabilirsiniz. herkes faydalansın. benim için önemli olan video kaynaklarının stabilitesi ve indirme hızının yavaş olmaması

Bence sorgulama fotosunu Netspeed e at. Başka forumda arkadaşda da netspeedde sorgulamada altyapı çıkmamış.

• Hocam milenicom öneririm kullanan arkadaşlarım var müşteri hizmetlerine daha işleri düştügünü görmedim fiyatı telekoma göre uygun 100 mb 180 tl civarındaydı
  • Hocam TT fiyatları eskiye nazaran daha iyi gibi, incelediniz mi?

İstediğiniz bir test varsa atayım tabi hocam. Ben şuan genel kullanımda memnunum. IPTV de kasma yaşamıyorum, download yaparken de 100 mbit paketimde 110 mbit sabit hız ile indirme yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacrific3

Hocam TT fiyatları eskiye nazaran daha iyi gibi, incelediniz mi?

hocam gene pahalı fiyatlar. gıbır aynı paketi 120 tlden veriyor

• önerilere açığım

• Merhaba. Netman deneyiminiz nasıl?

• maestro2 kullanıcısına yanıt

Benim fiber değil vdsl. Şu an memnunum. Linkte fiber kullanan var.

https://forum.donanimhaber.com/netman-100-mbps-99-90-tl--154934657-10#155721869

• teşekkür ederim

• maestro2 kullanıcısına yanıt

• netaboneye başvuru yaptım. bakalım ne olacak

• 100 MBit SabitNET 189 ₺

• Netbone gecisim yapildi. Sadece modemi resetledim. 200 mbitlik pakete geçtim. Hiz testi bu şekilde

https://www.speedtest.net/result/14720061200.png

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.