Şimdi Ara

FSX için 'Real Environment Extreme' (Çıktı) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
37.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DaVinci

2004 için freeware olan hali var ne derece REX e benzer bilmiyorum ama... VATSIM de olması lazım ya da rex'in sitesindeki foruma girdiğinizde free stuff bölümünde görebilirsiniz

Teşekkürler
    bu arada fsx'in yer ve zemin kaplamalarına da dikkat ettim berbat gözüküyor.
  • arkadalar create bacup ta sorun yaşıyorum ? yardım edermisiniz
    Creat bacup diyorum not complate dio
  • hala 2004 için olanı çıkmadı galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmc 12

hala 2004 için olanı çıkmadı galiba

REX 2 geliyor diye anons yaptılar aylar geçti ama hala ondan bir ses bile yok ve sıkıcı bir hal almaya başladı bile.birinci versiynu güzxel ama hataları var.
  • R.E.X 2.0 Update çıkmış (90mb), zaten stabil olmayan ve yavaş çalışan program daha da yavaşlamış gibi geldi bana (yakında yeni güncellemeler yapacaklarmış) weather engine ve real time weather özellikleri geliştrilimiş, değişik hava koşulları arasındaki geçiş daha yumuşak bir hale gelmiş.

FSX için 'Real Environment Extreme' (Çıktı)
     FSX için 'Real Environment Extreme' (Çıktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Sky -- 21 Ağustos 2009; 17:47:19 >

• merhaba. bende rex indirdim kurdum. açılıyor ancak bir çok sorun var.
    ilki rexde kendi tema konfigurasyonumu oluşturdum ve install ettim. ardından uçuşa geçmek istiyorum ancak fsx açılırken sorun oluştu baştan başlatayım mı diye bir error geliyor evet diyorum tekrar aynı sorun. direk fsx exeden açmaya çalışıyorum o zamanda yine aynı hata. rex içinden şimdi uçmak istiyorum seçeneğini seçiyorum 6-7 dk scenery yüklüyor. ardından oyuna giriyor. ben böyle olsun istemiyorum her oyuna girerken scenery mi yükleticem?? böyle şey olurmu=? fex kulanırken bir kere instlall ediyorsun birdaha hiç sormuyor şöyle böyle. ama bu rexin bu problemini çözemedim. önerileriniz?
  • Dehşet-ül wahşeT
  • @Kavil
    Her seferinde tema yüklemen gerekmiyor, FEX' le beraber mi kullanıyorsun ?
  • sorunu yanlışlıklada olsa çözdüm sanırım.:D birde bildiğiniz carenerdo ve flight 1 dan başka kaliteli cessna c172 serisi payware uçak varmı? ve flight 1 ın cessna c172 serinin warez sürümünü bana bulabilirmisiniz?
  • soruınu çözememişşim:D şöyle rexi kurdum fsxde kurulu fln filan pcyi kapattım. açtım fsx simgesine tıklayarak oyuna girdim baştaki o ekran geldi yani Flight Simulator X fln Yazan ekran ama daha freeflight menüsü fln yok ortada o mavi ekran ardından bir hata sorun oldu fsx i yeniden başlatalım mı diyor. evet diyorum aynı şekilde yine hata. sonra rexi açıyorum zaten seçili ve önceden yüklemiş olduğum temayı tekaryüklemek zorunda kalıyorum daha sonra fly now a basınca oyuna giriyor.
  • arkadaşlar ben de rexi kurdum ancak kısayoluna tıklaıp açmaya calıştığımda ıugulama başlatılamadı deyip (0cx000007b) şeklinde bir hata veriyor. aynı şeyi orbxin exesini açmaya calıştığımd da yapıyor. sorn nedir acaba?
  • FS2004 versiyonu çıktı arkadaşlar.

http://realenvironmentxtreme.com/forum/index.php?topic=6095.0
  • Arkadaşlar şimdi FSX'i kurmak gerek mi bu paket için ve sadece fsx'i kurduktan sonra bunu mu kuracaz sadece ? Başka şey kurmaya gerek var mı ?
  • FSX veya FS2004 ün üzerine kuruluyor.
  • Peki diğer dx10 paketi mi ne varmış onu kurmaya gerek var mı?
  • beyler bende fsx, rex 2 ve ekstra uçaklar vs yüklü. yalnız oyunu dx10 olarak açınca aa pasif hale geçiyor. dx10 da aa yı nasıl açarız?
  • görüntülerin normal fsx den farkı yok gibi ama, denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

beyler bende fsx, rex 2 ve ekstra uçaklar vs yüklü. yalnız oyunu dx10 olarak açınca aa pasif hale geçiyor. dx10 da aa yı nasıl açarız?

AA'yı, CCC'den açmayı deneyin. Hem FPS düşüşü de daha az olacaktır. Ben DX9 da bu şekilde kullanıyorum. DX10 da denemedim ama sorun olmayacaktır diye düşünüyorum
  • Arkadaşlar merhaba.

Daha önce FS 2004 ü oynamıştım ama FSX i denememiştim. Görüntüleri gördükten sonra FSX i de denemeye karar verdim

Detaylı grafikler ve dx10 için Kurmam gereken eklentiler nelerdir ?

Flight Simulator X
    Flight Simulator X: Acceleration
    Real Environment Xtreme 1
    Real Environment Xtreme 2

Bunlarmıdır?
  • Bütün kaptanlara merhaba,

Bende REX programı mevcut, programı açtığımda ile etapta yapılması gereken browse işlemini yapıyorum, ancak son olarak save tuşuna bastığımda error veriyor. Errorde ise
    "Error: Could not find file 'C:\Users\Durul\AppData\Local\Microsoft\FSX\fsx.CFG'." diyor.. bunun çaresi nedir bilen var mı? Söylediği yere fsx.cfg diye bir dosyayı ben açsam düzelir mi? Eğer düzeliyorsa nasıl açabilirim???
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.