Şimdi Ara

FSP PT-1000FM:1168 TL / PT-1200FM: 1321 TL - Amazon.com.tr (Mükemmel fiyat) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
3.946
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ödemem sürekli red ediliyor ziraat tarafından. Bankanın açıklaması amazonda 3d secure olmaması, çözüm olarak daha az tutarda ödeme yapın diyor banka. Alanlar nasıl aldı ?
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    Ziraat Amazon kampanyasından faydalanmak adına Ziraat banka kartları ile 500 TL ve 350 TL olarak iki ayrı karttan cüzdana bakiye yükledim. 850 TL bakiye kullanarak kalan kısmı da farklı bir kredi kartı ile ödedim. Hiç bir problem olmadı.
  • 500 bakiye yüklemeye çalıştım onda da red yedim. İşlem frauda düşmüyor çünkü banka aramıyor. Ben bankayı aradığımda ise amazonda 3d yok o nedenle red veriyor diyorlar. Çözüm yok şuan benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 650 watt lık corsair rm6500 güç kaynagım var. sistemime yetiyor şuan. bunu aldığımda bana ne gibi artı değerler katar acaba
  • samgoli82 S kullanıcısına yanıt
    Gereksiz bir harcama yapmış olursunuz sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Gereksiz bir harcama yapmış olursunuz sadece.
    tşkler hocam. varsa önemli bir katma değeri alabilirdim. merakımdan sordum
  • peki usta 3950x ve rtx2070 için 850w yetiyorken bu 1200w olan bu paradan 1300 tl den almak mantıklımıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyfn22

peki usta 3950x ve rtx2070 için 850w yetiyorken bu 1200w olan bu paradan 1300 tl den almak mantıklımıdır
    Mantıklı. Güç kaynaklarının sihirli yük yüzdesi %50'dir. En iyi verimi ve ideal ömrü bu yük oranında gösterirler. Aurum PT 1200'ün verimliliği zaten çok yüksek, johnnyguru'nun incelemesinde de görüleceği gibi düşük yük altında bile orta kalite 650w-700w'lardan daha verimli. Voltaj sapması çok az. FSP'nin üretim kalitesi zaten piyasanın en iyisi. Korona yüzünden PSU üretiminin de azaldığını düşünürsek, bu fiyata kaçırmamalısınız.

Not: 1 aydır Aurum-PT 1200 kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuyu görmeden bende bir konu açtım , konu kirliliği olmasın silebilirsiniz.

1200W olanı kullanıyorum , torun torbaya miraz bırakmak isteyenler alsın. 1200W çok diye düşünmeyin , benim sistemim 600W filan çekiyor yükte max. 700W lık psu dan sonra 1200W ya geçtim kafam çok çok rahat. Özellikle böyle kampanyadan kesinlikle alınır. Yapı teknolojisi olarak eski bir güç kaynağıdır ama yapı kalitesi olarak konuşmaya gerek yok çoğu psu yu öper. Yüksek watt rahatlıktır arkadaşlar her bakımdan. İmkan var ise alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Hocam bu konuyu görmeden bende bir konu açtım , konu kirliliği olmasın silebilirsiniz.

1200W olanı kullanıyorum , torun torbaya miraz bırakmak isteyenler alsın. 1200W çok diye düşünmeyin , benim sistemim 600W filan çekiyor yükte max. 700W lık psu dan sonra 1200W ya geçtim kafam çok çok rahat. Özellikle böyle kampanyadan kesinlikle alınır. Yapı teknolojisi olarak eski bir güç kaynağıdır ama yapı kalitesi olarak konuşmaya gerek yok çoğu psu yu öper. Yüksek watt rahatlıktır arkadaşlar her bakımdan. İmkan var ise alın.
    Tam şimdi size özel mesaj atıyordum buradan yazayım iyi bayramlar Değerli yorumlarınız için de teşekkürler. Aslında sizin bu ürün için incelemeniz olsa tadından yenmez.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    İyi Bayramlar. Hocam inceleme yapacaktım aslında ama ben psu konusunda detaylı bilgi sahibi değilim, ikincisi test düzeneğim yok yani kutu açılımı fikir beyanından öteye gitmeyecek , üçüncüsü ise psu yapı olarak eski bir ürün. Yani yeni çıkan bir ürün değil o yüzden tanıtım bile olsun desek çok gerekli olmaz diye düşündüm. Şöyleki bence zaten yeni serileri geldi fsp nin , G Pro oldukça güzel seri. Bu sebeple eldeki aurum pt leri temizlemek istiyor olabilirler. Bende kampanya ile amazondan alan bir arkadaştan almıştım keşke elindeki diğer ürünü de alsaydım diyorum şuan

İnşallah bir sıkıntı içine girmez isek kasaya kalitesiz psu sokmam bundan sonra. Ax Rmx vb. serilerden sonra hydro 700W , ondan sonra Aurum Pt , kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi geldi kulağım rahatladı resmen
  • aurum pt ile bunun arasında ne gibi fark var ? aynı cihaz değil mi?

edit: aynıymış.. olaya çok yabancıyım da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamalak -- 1 Haziran 2020; 11:30:51 >
    Bilgilendirmeler için teşekkürler.

Güç kaynağı listesiyle resimdeki sertifika gereksinimleri arasında tutarsızlık yok mu? listeye göre %100 yükte %85 verim alanlar bronze almış. ama resim öyle demiyor. somut olarak konuşmak gerekirse kendi güç kaynağımda bronze sertifikası yok ama resme göre alması lazım. FSP HP500S %80, %85, %87, %84. Bu vesileylede alacağımız güç kaynaklarının durumunu sorgulayabiliriz. tekrar teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.