Şimdi Ara

Fsp mi Antec mi Corsair mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • notimetocryz (6 mesaj) NiksSnow (4 mesaj) El Valiente (3 mesaj) ömr0681 (1 mesaj) Shmurda (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (2 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    227 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Önceki psuda coil whine çıktı.Değiştirip başka alacağım.Gtx 970,i5,çift ssdli sisteme ;

Fsp HYPER700 700W mü Antec HCG-620 EC 620W mi Corsair vs650 mi ? Sebepleriyle beraber lütfen.
    Yada cw çıkan Xigmatek CPA-070BCD-U42 700W 82 Plus Bronze 'un aynısından bir tane daha mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notimetocryz -- 1 Haziran 2015; 21:57:12 >

|
    |
  • Yarbay
    2635 Mesaj
    antec normalde f/p ürünler üreten bir markadır ama nedense ülkemizde gereksiz pahalı. fsp hyper700 12v kanalından 636w, corsair vs650 12v kanalından 600w güç veriyor ama fspde 80+ sertifikası yokken vs650 80+ sertifikasına sahip. arada çok fiyat farkı yoksa corsair ama fsp daha ucuzsa fsp alabilirsiniz
  • Yarbay
    3044 Mesaj

bütçen ne kadar ona göre bi ürün önereyim
    |
    |
    notimetocryz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj
    Corsair kalitesinden şaşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shmurda -- 1 Haziran 2015; 22:22:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

290 -300 tl cwli çıkan psu'nun fiyatı bu.O yani benim bütçe hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notimetocryz -- 1 Haziran 2015; 22:27:05 >
  • Yarbay
    2635 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2429 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    3044 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: notimetocryz

quote:

290 -300 tl cwli çıkan psu'nun fiyatı bu.O yani benim bütçe hocam.

hangi şirketten aldın bilmiyorum amahttp://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-smartpower-80plus-bronze-750w-guc-kaynagi.html bu ürünü tavsiye ederim
    |
    |

• Teğmen
    227 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: El Valiente

antec normalde f/p ürünler üreten bir markadır ama nedense ülkemizde gereksiz pahalı. fsp hyper700 12v kanalından 636w, corsair vs650 12v kanalından 600w güç veriyor ama fspde 80+ sertifikası yokken vs650 80+ sertifikasına sahip. arada çok fiyat farkı yoksa corsair ama fsp daha ucuzsa fsp alabilirsiniz

Hocam en ucuzu corsair 650 bunlardan.corsair 220tl,fsp 240 tl,antec 290 tl,yukarıda saydığım modellerde.
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sinerjiden aldım beyler,aradan 20 gün geçtiği için para iadesi yapacaklarını sanmıyorum.O yüzden ordan alabilirim ancak.
  • Yarbay
    2635 Mesaj

o zaman ne güzel vs650 alın işte, eğer 30 tl daha verebilirseniz cx750m de alabilirsiniz.kendim hem vs650 hem de cx750m yi kullanıyorum hiçbir problem ile karşılaşmadım

http://sinerji.gen.tr/corsair-750w-cx750m-cp-9020061-eu-guc-kaynagi-pmu53471
    |
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: El Valiente

o zaman ne güzel vs650 alın işte, eğer 30 tl daha verebilirseniz cx750m de alabilirsiniz.kendim hem vs650 hem de cx750m yi kullanıyorum hiçbir problem ile karşılaşmadım

http://sinerji.gen.tr/corsair-750w-cx750m-cp-9020061-eu-guc-kaynagi-pmu53471

Onu ben de düşündüm hocam.Ama bu hafta sonuna kadar servisten cevap gelmeyecek.O zamana kadar stokta kalmaz bu.Daha dün geldi,şimdi kritik stok yazıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    3044 Mesaj
    quote:

Sinerjiden aldım beyler,aradan 20 gün geçtiği için para iadesi yapacaklarını sanmıyorum.O yüzden ordan alabilirim ancak.

http://www.sinerji.gen.tr/corsair-750w-cx750m-cp-9020061-eu-guc-kaynagi-pmu53471
    o zaman bu ürünü alabilir misiniz peki üstüne 20 lira koyabilme şansınız var mı
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

http://www.sinerji.gen.tr/corsair-750w-cx750m-cp-9020061-eu-guc-kaynagi-pmu53471

Var hocam.Umarım servis fazla oyalamaz.Kritik stok diyor.

• Yarbay
    3044 Mesaj

bu üründe güzel bir ürün hem kablo kalabalığı olmaz
    |
    |
  • Teğmen
    192 Mesaj
    quote:

Önceki psuda coil whine çıktı.Değiştirip başka alacağım.Gtx 970,i5,çift ssdli sisteme ;

Fsp HYPER700 700W mü Antec HCG-620 EC 620W mi Corsair vs650 mi ? Sebepleriyle beraber lütfen.
    Yada cw çıkan Xigmatek CPA-070BCD-U42 700W 82 Plus Bronze 'un aynısından bir tane daha mı ?

Merhaba,

Güç kaynağının bilgisayar için çok çok önemli hatırlatmak isterim. Seçiminizi fiyata göre değil kaliteye göre yapın.

Şuana kadar FSP ile ilgili kalite sorunu yaşamadık. Sizlerde araştırabilirsiniz. 80+ konusuna takilmayın, çünkü yazılan değerler gerçek değerlerdir. Nasıl güvenirim derseniz, 20 yılı aşkın senedir borsada olan bir firma böyle oyunlara girmez!

Ayrıca FSP şuanda dünyada 7. güç kaynağı üreticisidir. Ne yazıkki Türkiye'de fazla bilinmiyor.

Bahsi geçen hyper serisi Vatan bilgisayarlarda indirimde belirli süre devam edecek. Sonra yeniden artacak.
    Ama illaki 80+ kaliteyi gösterir diyorsanızhttp://www.plugloadsolutions.com/ adresinden hangi firmanın daha fazla 80+ olduğuna bakabilirsiniz ki FSP liderdir :)

Tercihiniz ne olursa olsun güç kaynağı alırken bütçeyi daraltmayın ve kaliteyi satın alın, FSP alırken de ucuz olduğu için değil kaliteli olduğu için alın.

Bilgisayarınızı gülegüle kullanın.

• Emekli Yönetici
    3468 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Var hocam.Umarım servis fazla oyalamaz.Kritik stok diyor.

seasonic al arkana yaslan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2076 Mesaj
    seasonic 620w

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.