Şimdi Ara

FSP 500w CW sorunu(çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar vatanbilgisayardan aldım ürünü 15gün felan oluyor. Cİddi derecede cw var rahatsız etmeye başladı götürsem başka bir model ile değişim yapabilirmiyim acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John PHILIPS -- 1 Haziran 2015; 14:24:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: John PHILIPS

Arkadaşlar vatanbilgisayardan aldım ürünü 15gün felan oluyor. Cİddi derecede cw var rahatsız etmeye başladı götürsem başka bir model ile değişim yapabilirmiyim acaba.

15 gün geçmiş,servise verirler.2 hafta falan beklersin değişim için.Benimki de serviste.
    İşin kötü yanı garantiye laf anlatamamak.Adamların o kadar beklettikten sonra çalışıyor diye paketleyip geri gönderme riskleri çok yüksek.
  • John PHILIPS kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Coin whine görmediğimiz bir durum. hemen vatan'a götürmenizi tavsiye ederim. umarım zamanı geçmemiştir ve birebir değişim yaparlar.

Sizden rica etsem tam olarak modeli yazabilir misiniz?

Birde priziniz topraklı mıdır?
  • Sorun çözüldü CW PSU'dan gelmiyormuş:)
    FSP Hyper 500w modeli.FSP ye çok güvendiğim için almıştım bir an hayal kırıklığı sandım ama yanılmışım.
    Ekran kartından kaynaklı bir sorunmuş.Onu da halletik.
    FSP yine yanıltmadı :)

iyi günlerde kullanın :)
    Ekran karti hallettik derken?

Hocam kimle nerede nasil hallettiniz? Inanilmaz hayir islersiniz forumda ceken cok var cw den ki ben de onlardanim. Zotac 660 otuyor bi sey anlatmaya calisiyir sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Değiştirdik anlamında hallettik hocam.:D bildiğim kadarıyla tamirle düzelmiyor eski bir kartsa bozulana kadar dinlemekten başka çare yok galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.