Şimdi Ara

FS2004 HAVAALANI ARAÇLARI!!!!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> FS2004 HAVAALANI ARAÇLARI!!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    136 Mesaj
    bilgisayarıma format attım ve fs2004 dair her şe slindi şimdi fs2004 yükledim ve skai trafik paketini kucam birde havaalanı araçları eklentisi buldum bunları nere kurcam bilgi verirmisinis birde skai ai trafik paketi nası pls yardımm

|
    |

İntel QX6850/ASUS STRİKER EXREME 2/EVGA 9800GTX X2/EVGA 9800GTX X2/SEGATE 1 TB SATA2 32MB NCQ X2/KİNGSTON HYPERX DDR3 1800MHZ 2GB(2X1) X2/THERMELAKTE XAVER VI/CREATİVE X-Fİ ELİTRE PRO/THERMELAKTE 1500W PSU/THERMELAKTE BİG THYPOON LQUİD COOLER
  • Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: canpoli

bilgisayarıma format attım ve fs2004 dair her şe slindi şimdi fs2004 yükledim ve skai trafik paketini kucam birde havaalanı araçları eklentisi buldum bunları nere kurcam bilgi verirmisinis birde skai ai trafik paketi nası pls yardımm

havaalanı araçları eklentisinin adı ne nerden buldun bende arıyordum böyle birşey adını merak ettim eklentinin
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: canpoli

Adam gibi yazmayı öğren ilk önce ya "verirmisinis" ne? Veya "pls" ne böyle bir kelime mi var Türkçe'mizde?? Böyle yazı yazanlara başka diyecek bir lafım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LonelyHunter -- 9 Nisan 2008; 0:24:55 >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.