Şimdi Ara

FS2004 HAVAALANI ARAÇLARI!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarıma format attım ve fs2004 dair her şe slindi şimdi fs2004 yükledim ve skai trafik paketini kucam birde havaalanı araçları eklentisi buldum bunları nere kurcam bilgi verirmisinis birde skai ai trafik paketi nası pls yardımm

• quote:

Orjinalden alıntı: canpoli

bilgisayarıma format attım ve fs2004 dair her şe slindi şimdi fs2004 yükledim ve skai trafik paketini kucam birde havaalanı araçları eklentisi buldum bunları nere kurcam bilgi verirmisinis birde skai ai trafik paketi nası pls yardımm

havaalanı araçları eklentisinin adı ne nerden buldun bende arıyordum böyle birşey adını merak ettim eklentinin
  • quote:

Orjinalden alıntı: canpoli

bilgisayarıma format attım ve fs2004 dair her şe slindi şimdi fs2004 yükledim ve skai trafik paketini kucam birde havaalanı araçları eklentisi buldum bunları nere kurcam bilgi verirmisinis birde skai ai trafik paketi nası pls yardımm

Adam gibi yazmayı öğren ilk önce ya "verirmisinis" ne? Veya "pls" ne böyle bir kelime mi var Türkçe'mizde?? Böyle yazı yazanlara başka diyecek bir lafım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastStand -- 9 Nisan 2008; 0:24:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.