Şimdi Ara

===FS X HAVA MEYDANLARI=== (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
3.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mustano23

quote:

Orjinalden alıntı: NakkaSss

az kaldı yüklüyorum şimdi birazdan ss leri koyarım manyak bişeye benzıyor yavv

İmzanızdaki sistem iş yapar yükleyin bakalım inşallah açar.SSleri unutmayın sakın!!

hacı senin sistem ne grafikler baya iyi fakat 20-25 fps arası bişe almışın sanmıyorum bende bu grafiklerle o fps ye ulaşayım senin sistemi yazarmısın

• quote:

quote:

quote:

İmzanızdaki sistem iş yapar yükleyin bakalım inşallah açar.SSleri unutmayın sakın!!

hacı senin sistem ne grafikler baya iyi fakat 20-25 fps arası bişe almışın sanmıyorum bende bu grafiklerle o fps ye ulaşayım senin sistemi yazarmısın

Sistemin o kadar iyi değil 512 ram asus en7600 gs silent/htd 512 mb işlemcide 3.2 chz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sistemin o kadar iyi değil 512 ram asus en7600 gs silent/htd 512 mb işlemcide 3.2 chz

hmm ekran kartın yeter bakalım bızım rx550 ne halt yıcek arkadaş gelsinde ağ dan alıyım ondan

• yav bu uçakları nasıl uçurucaz ileri tuşuna falan basıyom uçmuyo daha öncehiç uçak kullanmadımda
  • way anam way yaw bu uçuş simulasyon oyunları ne güselmş yaww şimdiye kadar enayilik ettik oynamadık videolarını izledim aklım gitti wallaha şimdi bu oyunlardan alıp oynamam lazım bana hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar bi oyun tavsiye edinde oynamaya başlayak yaww
  • ben açtım oyunu ama felaket kasıyor. very low yapıyorum anca öyle oynanıyo ondada oyundan hiçbişe anlamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

ben açtım oyunu ama felaket kasıyor. very low yapıyorum anca öyle oynanıyo ondada oyundan hiçbişe anlamıyorum

EE dedik hocam tüm düşüncelere baksana ne kadar kastığını göreceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: proleter82

way anam way yaw bu uçuş simulasyon oyunları ne güselmş yaww şimdiye kadar enayilik ettik oynamadık videolarını izledim aklım gitti wallaha şimdi bu oyunlardan alıp oynamam lazım bana hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar bi oyun tavsiye edinde oynamaya başlayak yaww

Sisteminin özelliklerini söle sana bi oyun tavsiye edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustano23 -- 5 Ocak 2007; 11:23:43 >

• ne kadar sistem gereksinimi geçen alcaktım 2dvd deluxe edition belki çalıştırmaz diye almadım
    1 gb rem
    3000+
    256(9250) ekran kartı
  • ekran kartın sorun çıkartabilir.
  • bide arkadaşlar bende 256 ekran kartı var bazı 32 ekran kartı istiyen oyunların detaylarını full yaptınmmı kasıyoo o sistemle pek bi alakası yok oyunuda ilgilendiriyo örn trs 2006 64 mb ekran kartı istiyo ama yarı detayda 256 ekran kartında zor oynuyosun microsoft öle yazmış o sistem çalıştırır ama kasarr..!
  • arkadşm tabiki detayları full yaptn mı kasar.zaten genelde oyunlar minimum sistem gereksinmleri altına çalışıo.ama görüntünün kalitesi tartışılır tabiki.full detayları açtğmz zaman ekran kartları doğal olarak yetişemio.şunuda sölemelym ki yeni çıkan oyunlar fulll detayda slı sistemleri bile kasmaya yetiyo.
  • ayrıca ekran kartının belleği 256 olması o kadarda önemli değil.ekran kartının bant genişliği ve grafik işlemcisi önemli.9250 256mb ile,x1600 256 aynı değildir.vb
  • benim rx550 patates çıktı butun graifkler medium da 15 fps arası aldım ekran kartını değiştirmenin zamanı geldi artık 15 fps dede oynanmıyo bıraz high a alsam fps icene düşüyo o zaman da çok kasıyo kaldırdım oyunu olmıcak böle
  • quote:

benim rx550 patates çıktı butun graifkler medium da 15 fps arası aldım ekran kartını değiştirmenin zamanı geldi artık 15 fps dede oynanmıyo bıraz high a alsam fps icene düşüyo o zaman da çok kasıyo kaldırdım oyunu olmıcak böle

yaza kadar alıyoruz hacı yeni bi sistem sabret olmuyo böle fsx oynayamıyoruz splinter cell oynayamıyoruz ne bu böle

• quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

quote:

benim rx550 patates çıktı butun graifkler medium da 15 fps arası aldım ekran kartını değiştirmenin zamanı geldi artık 15 fps dede oynanmıyo bıraz high a alsam fps icene düşüyo o zaman da çok kasıyo kaldırdım oyunu olmıcak böle

yaza kadar alıyoruz hacı yeni bi sistem sabret olmuyo böle fsx oynayamıyoruz splinter cell oynayamıyoruz ne bu böle

sorma valla alıcaz ama harbi olmuyo böle dur bakalım yaz gelsin de bi bakarsın quadcore alırız

• quote:

Hiç sorma yaa sanki FX bu piyasada ekran kartlarının alımını hızlandırmak için çıkmış gibi

• şu özelikteki makinanın oynatacağı bi uçuş simulasyonu tavsiye edin bana arkadaşlar şimdiden saolun
    p,4 3,0 ram 2x256 ddr hard disk 80 gb ekran kartı 256mb fx5500
  • quote:

Orjinalden alıntı: proleter82

şu özelikteki makinanın oynatacağı bi uçuş simulasyonu tavsiye edin bana arkadaşlar şimdiden saolun
    p,4 3,0 ram 2x256 ddr hard disk 80 gb ekran kartı 256mb fx5500

Sisteminizde iş var bu özelliklerle kolaylıkla FS2004 uçuş simulasyonu çok güzel oynarsınız.Ama bunun ibr üstü olan FX i çok iyi oynayamazsınız ama yinede az takılmalarla ve düşük grafiklerle iyi iş görür.Ama dediğim gibi çok takılmalar olabilir.Ram'in eğer 1 gb olsaydı yada daha üstü çok daha iyi olabilerdi
  • ewet aynen bende fs 2004 önerrm.sistemin gayetgüzel kaldırabilr.bende 2.4 işlmci p4,2x256ram ve mx4000 128 ekran kartı var gayet güzel oynuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.