Şimdi Ara

Frost DK oynayan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MoP yenilikleriyle pve olsun pvp olsun dumura uğradım arkadaşlar bir türlü rotasyonu tutturamadım dw mi 2h mı karar veremedim gemler ayrı karıştım bir bilen arkadaş yardımcı olabilirse küçük rehber şeklinde çok makbule geçer inanıyorum benim durumumda olan nice insan vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• www.noxxic.com

Bu sitede her türlü build, rotasyon, reforging, gem vs hepsini bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Egehanß

www.noxxic.com

Hocam bir sey anlamadim oradan

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Wreath

quote:

Orijinalden alıntı: Egehanß

www.noxxic.com

Hocam bir sey anlamadim oradan

Pvp mi pve mi oynayacaksın onu seçip frost dk yı seçiyorsun. Sol tarafta 5 tane sekme var. Reforging, gems enchants falan yazıyor onlara tıklayıp gerekli bilgiyi alacaksın.

Mesela gemleri seçtin. Orda sana hangi sokete hangi gemi takman gerektiği yazıyor.

Stat priority bölümünde olması gereken statların yazıyor. Melee hit ve expertise %3 olacak şekilde ayarlıyorsun mesela.

Sen DW mi 2H mi gideyim diye soruyorsan da. Arada çok fazla DPS farkı yok. Ben mop dan önce DW gidiyordum. Şuan 2H gidiyorum.

Eğer gerekli sayfayı bulamadıysan buyur :
    Pve bölümünde DW ve 2H nin kaç dps olduğu yazıyor. Arada 200 gibi saçma bi dps farkı var.
    www.noxxic.com/wow/pvp/death-knight/frost/
    www.noxxic.com/wow/pve/death-knight/frost/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egehanß -- 16 Aralık 2012; 12:29:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.