Şimdi Ara

Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺ (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.060
Cevap
131
Favori
188.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
261 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yanlış anladınız. burdan aldıklarımı değil. burdan aldıklarım benim işime yarayanlar zaten. evde benim başka türlü ıvır zıvırlarım var. mesela bebek arabası gibi artık kullanmadığımız ürünler. arkadaşta işime yaramayan bir ürün dediği için, bende öyle bir seçenek söyledim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BenFero kullanıcısına yanıt
    Birçok kez özel mesaj yoluyla sizlere durumu izah ettim.

Açıklamak istemediğim bir durum vardı ancak durum konuda paylaşım yapılmaya kadar düştüğü için, izah edeyim:

Daha önceki etkinliklerimizde 3-4 kazananın kazandığı ürünler stoklarımızda kalmamıştı, bu sebeple stok tamamlanana kadar bekletmiştik. Bu seferde "sahte çekiliş yapıyorlar / kazanılan ürünleri göndermiyorlar" şeklinde tepkiler aldık.
    Sizlere de açıklamış olduğumuz gibi; fotoğraftaki ürün yoksa, kategorisel olarak ürün gönderimi sağlıyoruz.

"nabza göre şerbet" durumu, bu hususta devre dışı kalıyor. Çok fazla nabız var ancak elimizde yeterli / çeşitli şerbetimiz yok. Anlayış göstermenizi rica ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcdodo.com.tr

Birçok kez özel mesaj yoluyla sizlere durumu izah ettim.

Açıklamak istemediğim bir durum vardı ancak durum konuda paylaşım yapılmaya kadar düştüğü için, izah edeyim:

Daha önceki etkinliklerimizde 3-4 kazananın kazandığı ürünler stoklarımızda kalmamıştı, bu sebeple stok tamamlanana kadar bekletmiştik. Bu seferde "sahte çekiliş yapıyorlar / kazanılan ürünleri göndermiyorlar" şeklinde tepkiler aldık.
    Sizlere de açıklamış olduğumuz gibi; fotoğraftaki ürün yoksa, kategorisel olarak ürün gönderimi sağlıyoruz.

"nabza göre şerbet" durumu, bu hususta devre dışı kalıyor. Çok fazla nabız var ancak elimizde yeterli / çeşitli şerbetimiz yok. Anlayış göstermenizi rica ediyoruz.

Merhaba,

Özelden de dediğiniz gibi bu konu hakkında sizinle mesajlaştık.

"Ancak durum konuda paylaşım yapılmaya kadar düştüğü için" ibarenizi şöyle izah edeyim.

Ürünü kazandığımda aynı gün özelden mesajlaşmamızda gönderilecek ürünle ilgili objektif olarak yorum yapmamı rica etmiştiniz bende buna istinaden objektif olarak görüşlerimi yazdım.

Siz o zaman kazandığınız ürün elimizde yok başka ürün gönderiyoruz diye bir şeyden bahsetmediniz.

Ben gönderilen ürünle ilgili yanlış bir yorumda bulunduğumu düşünmüyorum.

İyi çalışmalar...

• Hangi kargoyla hediyelerimizi yolluyorsunuz gelmedide kargo firması ile iletişime geçicektim bazen brakmadan iade ediyorlar sonra uğraşmayalım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BenFero kullanıcısına yanıt
    Ben homeoffice olarak çalışıyorum. O sebeple depodaki stok durumu vb. olayları kontrol etmem maalesef ki mümkün değil.

Stokta olması durumunda fotoğraftaki ürünün gönderimini sağladık.
  • marsk35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Perşembe veya cuma günü çekiliş olacak, toplu gönderim sağlayacağız. Gecikme için özür dileriz.

Kargo firması: Yurtiçi Kargo
  • Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺

CH-6921 2usb 30w Pd3.0 Quick Şarj Adaptörü

- Ürün CH-6921 model kodlu ürünüdür.
    - Ürün hem PD hızlı şarj hem USB Qualcomm hızlı şarj başlığıdır.
    - Ürün PD şarj gücü 3.0'dır.
    - Ürün Qualcomm şarj gücü 3.0'dır.
    - Ürün 30W şarj gücüne sahiptir.
    - Ürün Girişi 100-240V - 50/60Hz 0.8A(MAX).
    - Ürün Type-C PD Çıkışı 5V 3A-9V 3A-12V 2.5A'dir.
    - Ürün USB Çıkışı= 5V 3A-9V 3A-12V 2.5A-5V 4.5A(SCP)'dir.
    - Ürün 84gr ağırlığındadır.
    - Ürün ateş korumalıdır.
    - Ürün boyutu 28.2x52x52.8mm'dir.
    - Ürün elektrik korumalı CE sertifikalıdır.
    - Ürün hem apple hem android cihazlarınıza tam uyumludur.
    - Ürün ile Macbook cihazınızı şarj edebilirsiniz.
    - Ürün ile Apple tablet telefonlarınızı hızlı şarj edebilirsiniz.
    - Ürün ile Android tablet telefonlarınızı hızlı şarj edebilirsiniz.

• mcdodo.com.tr kullanıcısına yanıt
    Rica ederim araya bayram girdiği için gelmemiştir diye düşündüm önemli değil beklerim kazandığım ürün harici başka bişi olması benim açımda sıkıntı değil zaten yaramıyordu işime iphone kullanıcısı olduğumdan şarj kablosu soran misafire veririm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 19 Mayıs 2021; 18:54:41 >
  • çekiliş yapıldımı kazananların listesi varmı

bu konuda haklısınız kimin ihtiyacı varsa ya o kişiye devredilmeliydi yada konuya kelimeleri 2. yazan almalıydı .

• Haber konusunda yayınlanacak.
  • Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺

CH-7170 18W PD USB-C Qualcom 3.0 USB Dijital Göstergeli Şarj Başlığı

- Ürün ile birlikte hızlı şarj destekli cihazlarınızı PD(USB-C) veya Qualcomm 3.0 USB girişi ile hızlı şarj edebilirsiniz
    - Ürün 18W desteklidir
    - Ürün Huawei Supercharge desteklidir.
    - Ürün OPPO Vocc hızlı şarj desteklidir.
    - Ürün Apple PD hızlı şarj desteklidir.
    - Ürün Xiaomi Samsung Fast Hızlı Şarj Desteklidir.
    - Ürün dijital göstergesi ile telefonunuza kaç voltaj ve amperaj gittiğini görebileceksiniz.
    - Ürün ile ultra hızlı şarjın gücüne varın.
    - Ürün 6 adet koruma özelliğine sahiptir.Akım gerilim voltaj v.b..
    - Ürün ROHS belgeli sertifikalıdır.

Benim ödülümü bundan yollayın :( güzelse 2 tane daha sipariş vericem her gittiğim yerde tip-c adaptörü aramaktan kurtuluruz… ürünü kullananlar yorum yaparsada memnun olurum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 21 Mayıs 2021; 0:12:11 >
  • Ramazan ayı sonunda kazananların hediyeleri kargoya verildi mi? Yoksa çekilişten sonra mı gönderilecek? Heyecanımız hala taze Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺ 

• Çekilişi birazdan DH Instagram hesabımızda canlı yayında gerçekleştireceğim.

https://www.instagram.com/donanimhabercom

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ilk hediyemi kazandım

• aksesuar seti içeriğinde ne var acaba

• Çekilişi Instagram canlı yayınında yaptık. Kazanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanmanız dileğiyle...

Bugün saat 12.30'a kadar yorum atan kişiler arasından rastgele 10 kişi kazandı. 5 kişi yedek oldu. Kazananlara Mcododo aksesuar seti gönderilecek. Ürünlerin gönderimi Mcdodo tarafından yapılacak.

Çekiliş sonucu sayfası: https://www.cekilisyap.com/mcdodo-aksesuar-seti (Yorum atan herkesin profil ID'si gözüküyor. Forum profili linkinizin sonunda bir sayı var. Bu sayısı sizin profil ID'niz oluyor. Dilerseniz katılımcı listesinde ID'nizin yer alıp almadığını kontrol edebilirsiniz)

Kazananlar:

@120205044 

@WhiteSparrow 

@mevsimsizim 

@immet 

@aritrk 

@Kfkzz 

@karakteristik61 

@zdniz 

@Phantom7 

@irish 

Adres, isim soyisim ve telefon numarası bilgilerinizi forumdaki mcdodo.com.tr profiline özel mesajla göndermenizi rica edeceğim.

@mcdodo.com.tr https://forum.donanimhaber.com/profil/2960695

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    aksesuar seti içeriğinde ne var acaba

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.