Şimdi Ara

Fringe hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2ci sezon 20ci bolumdeyim. Top 5me koymazdim ama dun ne olduysa biranda dizinin hic bitmemesini izledim.olivia walter peter astrid bir aile gibi sanki. Oz, prison break, lost, breaking bad, dexter, game of thrones izledim hepsini cok begendim belki fringe den daha cok begendim ama fringe in bitmesini hic istemiyorum. Digerlerinde bu kadar olmamisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz ilerledikten sonra o her bölümün aynı gelen kurgusu bir bütüne bağlanınca daha da seveceksin. Walter başlı başına efsane bir karakter zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fringe favori dizimdir.Yakında indirip tekrar izlemeyi düşünüyorum.Güzeldi Walter falan Son sezon yaramaz yalnız.
  • öyle çok beğendiğim diziler arasında değildir , bakalım devam ediyorum bende 4.sezon 7.bölümdeyim ama peter ı sezon başından beri sevmiyorum aşırı itici geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

Fringe favori dizimdir.Yakında indirip tekrar izlemeyi düşünüyorum.Güzeldi Walter falan Son sezon yaramaz yalnız.

son sezonun kötülüğü bi yanada acayip kafam karıştı benim,diğer sezonlarda olaylar oluyor bizimkiler çözmeye çalışıyorlardı ama son sezonda bi o evren bir bu evren dolaşıyorlar vs vs vs..!!???
  • bi ben sonunu getiremedim bu dizinin sarmadı abi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.