Şimdi Ara

Fringe Hakkinda !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar uzun zamandir yabanci dizi izliyorum gecenlerde fringe basliyim dedim 1.sezon 8.bolumdeyim ama diziye birturlu isinamadim. Butun olanlar dr bishopun eski calismalari sozde oglu 190 iq ya sahip ama bi bolumde telefonda arkadasina bana is bul ne is olsa yaparim cebime para girsin diyo. Ajan dunhamnim itici olmasi her bolumde dahada itici gelmesi hic bi duyguyu ifade edememesi duygusal anlarda bile yemis gibi siritmasi mr broylesin gizemli takilmasi herseyi sonradan aciklamasi butun olaylari duzene baglamasi. Butun bunlar daha 8nci bolumde kabak tadi verdi bu gidilse direk 10 bolum falan atlayarak izlicem diziyi. Siz bu konu hakkinda ne dusunuyosunuz. Gidisat olarak ayni house md once yanlis teshis en son biseyler oluyo house farkina variyo dogru teshis bulunuyo. Sizce devam ediyimmi yoksa 5 10 bolum atlayarakmi gidiyim. Cevabinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atlamadan devam et ilk sezon dizi biraz sıkıcı ama ana konuya girince diziyi bırakamıyorsun gerçekten.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    9333 mesajin icin sirf senin icin sezona devam edicem. Su ajan dunham ölür mü 2.sezonda bi tek benmi uyuz oldum bu kariya.

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

9333 mesajin icin sirf senin icin sezona devam edicem. Su ajan dunham ölür mü 2.sezonda bi tek benmi uyuz oldum bu kariya.

İmkansız ayrıca benim favori karakterim.

Eğer bilim kurgu fazla sevmiyorsan ileriki sezonlar sıkabilir ama bilimkurgu seviyorsan piyasadaki en iyi dizilerden biri.

• ilk sezon nasıldı hatırlamıyorum ama ana konusu güzel bir diziydi. bilim kurgu seviyorsan kesinlikle izlemeye devam et.
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    1.sezon bitti genel olarak bakarsak ajana hala uyuzum astride bile daha cok isindim o derece olaylarin hala kendini tekrarlamasi herseyin altindan duzenin cikmasi baydi baydi son bolum biraz toparladi. Ayrica paralel evrende king olmus dr belli hangi kafayla tutuklamayi ve durdumayi dusunuyolar oda ayri bi deli sacmasi olmus. Bilim kurgu sevenler cok begenir lafini cok duydum ama biseyler eksik belki 2.sezonda veya digerlerinde aradigim tadi bulurum. Dizi bitiminde akilda hicbir soru kalmicak denmis sirf bunun icin gonul rahatligiyla izliyorum. Bundan once Marco poloyu izledim o yuzden ikinci bir hayal kirikligi istemiyorum. Tavsiyeler icin tesekkurler.

• dunham genelde soğuk bir kişilik ama senaryo çok başarılı ilerliyor. akıcı ve sürükleyici ( son sezonlar hariç )
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

dunham genelde soğuk bir kişilik ama senaryo çok başarılı ilerliyor. akıcı ve sürükleyici ( son sezonlar hariç )

3 ve 4 kopariyomus ortaligi cok tavsiye ettiler bakalim basladim umariz dizi bitimi "ulan bu nasil dizi" demem. Bundan sonraki durak person of interest. Onuda ovduler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

dunham genelde soğuk bir kişilik ama senaryo çok başarılı ilerliyor. akıcı ve sürükleyici ( son sezonlar hariç )

3 ve 4 kopariyomus ortaligi cok tavsiye ettiler bakalim basladim umariz dizi bitimi "ulan bu nasil dizi" demem. Bundan sonraki durak person of interest. Onuda ovduler

dizi pik yapıyor 3 ve 4 te. son sezon gölgede kalıyor bu yüzden yeteri kadar iyi değil bence
  • Dizideki herşeyin dr.bishop tarafından olması haricinde, diziye belirli bir süre sonra ısınıyorsun
  • Kesinlikle bırakma ilk başladığımda nedir yani herkes bu kadar özlemle bakıyor dediğimde. Sıkıla sıkıla bitsede gitsek diyordum. Sonra bir baktım keşke bitmeseydi. Böyle müthiş ince ayrıntıların olduğu bir dizi bilmiyorum....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    2 ye basladik iyice zivanadan cikti millet her bolum bir oncekinden aykiri oluyo zaten bizim william bell de mr spok cikti zaten 3 4 bolum sonra star treke baglamazlarsa iyi. Suanlik bi ince goremedim belkide ben kacirmis olabilirim her bolumde observer var forumlarda ss ler mevcut bide alfabeyle verilen kelimeler var onlarda pek bi ise yaramiyo sanirsam mubarek her sezonda 20 bolum en az bitmiyo mubarek.

• quote:

2 ye basladik iyice zivanadan cikti millet her bolum bir oncekinden aykiri oluyo zaten bizim william bell de mr spok cikti zaten 3 4 bolum sonra star treke baglamazlarsa iyi. Suanlik bi ince goremedim belkide ben kacirmis olabilirim her bolumde observer var forumlarda ss ler mevcut bide alfabeyle verilen kelimeler var onlarda pek bi ise yaramiyo sanirsam mubarek her sezonda 20 bolum en az bitmiyo mubarek.

İzlemeye devam et çok şaşıracaksın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.