Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.414
Cevap
55
Favori
390.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok ingilizcem yok ama, bu jenerikteki yazılar da 80 li yıllardaki bilim çerçevesinde değişmiş gibime geldi,orjinal jeneriğe göre doğru mudur bu?
  • Yazılara dikkat etmedim, birazdan tekrar izleyip bakayım, orjinali ile arasında ne fark var.

• 16. bölüm benim de çok hoşuma gitti,walter'ın laboratuarındaki bilim kadınına sonradan ne oluyor onu merak ettim ben

Yeni bölüm ile ilgili :http://www.tvovermind.com/nggallery/post/photos-fringe-season-2-episode-17/image/5203#ngg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daffodil -- 5 Nisan 2010; 15:08:02 >
  • Dönüşü gerçekten muhteşem oldu. İzlemeye bu sene başlamıştım. 2 sezonu bitirdiğim anda bir baktım yeni gelen bölüm yok meğer arada imiş... Çok çok sağlam bir dönüş oldu... Önceki sayfada bir arkadaş şimdiye kadar izlediğim tüm diziler içinde en iyi bölüm diye yazmıştı sanırım bende de hemen hemen aynı etkiyi yarattı...
  • FRİNGE PAZARTESI 23:30'da TNT'DE BAŞLIYOR
  • Reklamını izlemedim, dublajlımı veriyorlar, altyazılı mı? Eğer altyazılıysa 1. sezonu tekrar izlemek hoş olur...
  • Altyazı sanırım çünkü Lost'u verirken ayrıca dublajlı diye belirtiyorlardı . bu arada ben en son 2. Sezon 10. Bölümde mi ne kalmıştım spoiler butonları almış başını gidiyor devam edeyim mükemmel şeyler olmuşa benziyor

O mistik başlangıç müziğini bile özledim

• Şimdi izleyebildim yeni bölümü En iyi 2-3 Fringe bölümünden bir tanesiydi.Dram da son noktaya ulaştırdılar diziyi.Walter gerçektende mükemmel rol yapıyor.1-2 sorunun cevabıda verildi güzel oldu.Yeni bölümü bekliyorum.
  • 1. sezonu izlemiştim en kısa zamanda 2.sezona başlayacağım hoşuma giden bir dizi fringe.
  • Hocam geç bile kaldın, hemen izle, aramıza bekliyoruz senide...
  • Fringe.S02E17.HDTV.XviD-LOL

2x18 Promo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 9 Nisan 2010; 5:41:10 >
  • Fringe.S02E17.HDTV.XviD-LOL

Listeye eklendi.
  • iniyor, tamam.
  • Altyazı çıkarsa bu gece izleriz.
  • Bakalım bu bolumde neler oluyor, indirmeye başladım, iner inmez hemen izliyorum...
  • altyazı çıkar çıkmaz izleyecem
  • Yarım saati kaldı bitmesine, hemen izliyeceğim...
  • Altyazı çıktı..
  • Güzel bir bölümdü

Cortexiphanın açığa çıkardığı bir yetenek daha öğrendik Walterın anlatışıda çok güzeldi Hint Olivia Peterı seviyor ve söyleyemiyor Peter'a o yüzden Nina ya gitti Ninada anladı tabi kadın akıllı Ama bölümün sonu güzeldi Olivia ben söylemeyeceğim dedi ama Walter benden bu kadar dedi Gelecek bölümlerde güzel olucak heralde çünkü Walter büyük ihtimalle Petera gerçekleri anlatıcak

Biraz ana konuyla bağlantılı biraz dedektiflik CSI havasında geçen güzel bir bölümdü

• Şimdi bitti, yemek yiyip, bir duş alayım. Ondan sonra rahat rahat karanlıkta izlerim.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.