Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.414
Cevap
55
Favori
390.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gece büyük bir zevkle izlerim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

720p bulan avrmı pıyasada ben 10 a kadar evdeydım bulamadım..lol a kaldık desenıze bu hafta..

dimension var bulgar sitesinde
  • 720 p var epeydir dizi sıkıntısı çekiyordum bu iyi oldu işte
  • "Fringe"
    Dizi Bölümü :16
    Çeviren :Emre Bekman
    Başlama Tarihi :2010.02.04
    Çeviri Miktarı : %50
    Son Güncelleme :02-04-2010 2:22:12
    Durumu : Aktif
    Not:Akşama...
  • İndivx altyazısı çıktı
    Dayanamayanlar izlesin
  • %99 olmuş.. Bekliyorum 5 dakikada indi.. Ama alt yazı çıkmamış..

Bakalım bizi nasıl bi bölüm bekliyor..
  • Mükemmel bir senaryo, mükemmel bir bölüm..

Gerek başlangıcındaki eski dizileri andıran açılışı, gerek senaryonun ve daha önce anlatılanların bu kadar güzel bağlanması. Adeta bir sezon finali edasındaydı. Ben labdaki yangını ve asistanın ölüşünü de gösterirler diyordum ama onu sonraya sakladılar herhalde. Akıllara gelen soru, diğer evrendeki walter karısıyla konuşup çocuğu başka bir walter'ın aldığını öğrenince, iki evren arasındaki tüm bu savaşın aslında diğer evrendeki walter'ın bir intikam savaşı mı olduğu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctcanbol -- 2 Nisan 2010; 16:32:29 >

• türkçe altyazı çıktı divxplanette
  • dönüşü muhteşem oldu dizinin.

senaryo haricinde bir sorum olacak. anna trov dudaklarına estetikmi yaptırmış yoksa final sahnesinde suratının ifadesindemi öle gözüküyor?
  • Az önce izledim süperdi. Anna'yı görünce daha bi mutlu oldum. Peki şimdi Olivia ile Peter arasında nasıl bire ilişki olacak merak ediyorum.
  • Mükemmel bi bölümdü 3 aya değdi.

Şu ışıklar yine çıktı.

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ]

• Muhteşem bir bölümdü. Resmen ağlayacaktım. Son anda tuttum kendimi. Özlemişim seni Fringe
  • Sonunda beee

Dönüşü muhteşem yaptılar ara yaradı

Gözcünün olaylara nasıl karıştığını öğrenmiş olduk böylece. Walter gençken hırslıymış Öbür taraftan aldı ya Peter'ı giderken farketti çocuk sen babam değilsin falan Birde alternatif karısının o paltoyu nerden buldun demesi Ama alternatiftekilere acıdım şimdi onlara ne olucak acaba. Ama güzel bölümdü ara yaramış Ninanın kolununda nasıl öyle olduğunu öğrendik walterı tutmaya çalışırsa öyle olur Birde acaba o şişe geçişte kırılmasaydı walter peterı orda iyileştirse neler olurdu Birde sanki Bell hiç ilgili değil bu konularla Avrupada filan diyor bence Avrupada değil o çoktan alternatif evrene geçti bence çünkü takmıyo he ama Avrupadada olabilir o ayrı Ama sanki Bell Walter ı pek takmıyo gibiydi bu bölümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 2 Nisan 2010; 18:46:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wholet

Sonunda beee

Dönüşü muhteşem yaptılar ara yaradı

Gözcünün olaylara nasıl karıştığını öğrenmiş olduk böylece. Walter gençken hırslıymış Öbür taraftan aldı ya Peter'ı giderken farketti çocuk sen babam değilsin falan Birde alternatif karısının o paltoyu nerden buldun demesi Ama alternatiftekilere acıdım şimdi onlara ne olucak acaba. Ama güzel bölümdü ara yaramış Ninanın kolununda nasıl öyle olduğunu öğrendik walterı tutmaya çalışırsa öyle olur Birde acaba o şişe geçişte kırılmasaydı walter peterı orda iyileştirse neler olurdu Birde sanki Bell hiç ilgili değil bu konularla Avrupada filan diyor bence Avrupada değil o çoktan alternatif evrene geçti bence çünkü takmıyo he ama Avrupadada olabilir o ayrı Ama sanki Bell Walter ı pek takmıyo gibiydi bu bölümde

Bence de Dr. Bell alternatif evrende o ama bakalım sonu nolacak onun

• Anlaşılan bölüm süper Ama ben izleme fırsatı bulamadım henüz. Gece izleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samét

Anlaşılan bölüm süper Ama ben izleme fırsatı bulamadım henüz. Gece izleyeceğim

Dram ağırlıklı bir bölüm. Öyle aksiyon falan beklemeyin.

Peter, Ajan Farnsworth, Broyles falan yoktu. Olivia da çok az gözüktü. Genellikle Walter'ın orta yaş hali vardı.

• Bu seferde diğer Elizabeth harap oldu. Şu pencereyi kırmayıp bana verseydi bari. Diğer ben ne yapıyor acaba? İşler yolunda mı diye bir bakardık. Nina'nın eline de ne olduğunu öğrenmiş olduk. Bölüm gibi jeneriğinde eski olması güzeldi.

2x17 Promo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 2 Nisan 2010; 21:16:55 >

• 2. sezon gerçekten mükemmel.sezon 1. in sonlarına doğru baymaya başlamıştı ama 2 10 numara. ve 16. bölümle aradan sonra tekrar kopardılar.
  • soruların cevaplandığı bazı şeylerin açığa çıktığı dizi bölümlerine bitiyorum

güzel başladılar cidden. giriş atari müziği gibi değişik olmuş, nostalji yapmışlar.

gözcü olayı aydınlandı, nina'nın koluna ne olduğu belli oldu...

• Bölümün girişi süperdi. Atari müziği, o dönemin koşullarıyla yapılacak bir jenerik olması ince düşünülmüş. Baya bir cevap almış olduk sorularımıza. Gözcüler ile bi flashback olsa iyi olurdu aslında :) çocuk önemli diyor. Ne için önemli. Neyin önemli neyin önemsiz olduğuna nasıl karar veriyorsunuz ? Evrenler arası da geçiş yapıyolar. Evrenler arası savaş olmayacak herhalde. Bölümün başında Peter'ı kopyaladım dedi. Orası biraz kafamı karıştırdı. Bölüm sonunda vermemeye karar verdiğim an oldu dedi. Nina da boş yere kaybetti kolunu :) Gidecem diyen adama mani olabilir misin ? Hiç mi Babam ve Oğlum izlemedin sen :D
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.