Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.414
Cevap
55
Favori
390.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

Oha ulan bu amerikalılar Back to the Future'ın ne çok etkisinde kalmışlar bea

Resme dikkatlice bakan olayın ne olduğu anlar
    Back to the future'da ilk olarak seçilen oyuncu Eric Stoltz'dur. Fakat bir genç gibi rol yapamadığı için rol Michael J. Fox'a verilmiştir.
    Ve buradan anlıyoruz ki. Gözcüler paralel evrenler arası gidip gelebiliyor. (daha önce kanıt varmıydı bilmiyorum ama bu bir kanıt işte )

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ]

süpersin

BTTF tartışmasız en bayıldığım favori filmim demek ki JJ abrams'da seviyor

Bttf'nin geçmediği bir amerikan dizisi yok denecek kadar azdır diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

Fringe Nisan'da Tnt'de başlıyor.Nisan'ın 12. günü ile 18.günü arasında bir günde başlayacak.Tnt'de reklamını gördüm.Hangi gün olduğu aklımdan çıktı ama 10'larda birşeydi.

Süper olur gerçekten. Nostalji yaparız biraz
  • 12 nısan da TNT de..
  • gerçekten çok özledim fringeyi lostta izliyorum fakat fringe bana daha çekici geliyor. çok özledik uzun bir aradan sonra tekrar başlayacak...
  • bu hafta kovusyoruz..anna torn a..
  • Zaman geçmiyor ya
  • dizi neden alt sıralara düşmüş yeni bölüm çıkmış arkadaşar, uzun süredir bekleyip unutanlar varsa hatırlatmak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: power512

dizi neden alt sıralara düşmüş yeni bölüm çıkmış arkadaşar, uzun süredir bekleyip unutanlar varsa hatırlatmak istedim

Çıkmadı ki daha.7 saat sonra başlayacak
  • Ne çıkması ya 7 saat 2 dakkası kalmış yayına girmesine. Yarın ağşama bakaruz inşallah
  • hadi ya ben ne indiriyorum ki o zaman en son kaçıncı bölümde kalmıştı ya ben karıştırdım sanırım bu kadar aramı verilir kardeşim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: power512

hadi ya ben ne indiriyorum ki o zaman en son kaçıncı bölümde kalmıştı ya ben karıştırdım sanırım bu kadar aramı verilir kardeşim ya

arada bi bölüm fazladan yayınladılar ya o yüzden sen yanlış bölümü indiriyorsun
  • Fringe.S02E16.HDTV.XviD-LOL
  • Bugün flashf. te çıktı ama fringe i daha çok merak ediyorum Süper bölüm olur inşallah

• Flashback agirlikli bir bolumdu.. Bu kadar aradan sonra pek beklentilerimi karsilamadi ama kotu bolumde degildi.
  • hobareeey!! ara bitti yeni bölüm geldi!

Fringe.S02E16.HDTV.XviD-LOL
  • Şükür kavuşturana. Sonunda geldi yahu.

Güncel dizilerimin hiç birini izlemiyorum Lost hariç. Ama bunu izleyebilirim. Özletti kendini.
  • Oley bea altyazıda erken çıkar inş.
  • "Fringe"
    Dizi Bölümü :16
    Çeviren :Emre Bekman
    Başlama Tarihi :2010.02.04
    Çeviri Miktarı : %1
    Durumu : Aktif
    Not:Akşama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

"Fringe"
    Dizi Bölümü :16
    Çeviren :Emre Bekman
    Başlama Tarihi :2010.02.04
    Çeviri Miktarı : %1
    Durumu : Aktif
    Not:Akşama...

Akşama kadar nasıl beklicem şimdi
  • 720p bulan avrmı pıyasada ben 10 a kadar evdeydım bulamadım..lol a kaldık desenıze bu hafta..
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.