Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.414
Cevap
55
Favori
390.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sanırım güzel bir haber buldum ama ingilizce olunca pek birşey anlamadım. Dizi 2 hafta erken başlayacak diyor başlıkta

haber yazısı:

Fringe Returns Two Weeks Early

Fringe will return two weeks early with 'encore' episodes starting March 18th, thanks to early demise of Past Life. The Fringe episode August (208) will re-air this Thursday, and the "winter finale" episode Jacksonville (214) will repeat on March 25th. The Fringe "spring premiere" episode Peter will air on April 1st, followed by the final seven episodes of season two.
  • Onu bunu boş verin helede dizi ne zaman başlayacak onu söyleyin çok güzel bir yerde bitmiş idi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Fox “Fringe“in 3. sezonunun olacağını müjdeledi.

Olmalıydı da zaten.

bu güzel haber işte epey beklettiler bizim ya 24 un tüm bölümlerini izledim bu dizi yokluğunda

• az kaldı az
  • vay be bishop'un gençliğine gitcez
  • daha cok var gecermı be..
  • 8 gün var hiç bişi kalmadı nerelerden geldik buralara arkadaş :D:D
    bide ben 2 dizi birden bekliyorum Stargate:Universe de Fringeden 1 gün sonra yayınlanacak
  • Bişey kalmamış ya ana konunun dışına çıkmamasını umut ediyorum ilerki bölümlerde
  • Harbiden az kalmış yahu. Walter'ıma kavuşuyorum.
  • Sonunda çıkıyor. Tüm kadroyu özledim ben yahu
  • Walter'ın gençken saçları pek gürmüş
  • Walter YouRock.Gif olmuş.
  • Fringe siz son haftaya girdik
  • haftaya persembe dımı..abı cok uzun oldu gunlerıde karıstırdım..fox da yaar gunu ve saatı
  • Sneak Peeks

burda da yeni Sneak Peek ler var ama açamadım videoları

http://www.hulu.com/watch/137153/fringe-a-window
    http://www.hulu.com/watch/137152/fringe-theories
    http://www.hulu.com/watch/137151/fringe-there-and-back

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juna1986 -- 26 Mart 2010; 15:55:54 >

• Oha ulan bu amerikalılar Back to the Future'ın ne çok etkisinde kalmışlar bea

Resme dikkatlice bakan olayın ne olduğu anlar
    Back to the future'da ilk olarak seçilen oyuncu Eric Stoltz'dur. Fakat bir genç gibi rol yapamadığı için rol Michael J. Fox'a verilmiştir.
    Ve buradan anlıyoruz ki. Gözcüler paralel evrenler arası gidip gelebiliyor. (daha önce kanıt varmıydı bilmiyorum ama bu bir kanıt işte )

• quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

Oha ulan bu amerikalılar Back to the Future'ın ne çok etkisinde kalmışlar bea

Back to the future'da ilk olarak seçilen oyuncu Eric Stoltz'dur. Fakat bir genç gibi rol yapamadığı için rol Michael J. Fox'a verilmiştir.
    Ve buradan anlıyoruz ki. Gözcüler paralel evrenler arası gidip gelebiliyor. (daha önce kanıt varmıydı bilmiyorum ama bu bir kanıt işte )

Helal be kardeşim iyi yakalamışsın.

• Fringe Nisan'da Tnt'de başlıyor.Nisan'ın 12. günü ile 18.günü arasında bir günde başlayacak.Tnt'de reklamını gördüm.Hangi gün olduğu aklımdan çıktı ama 10'larda birşeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juna1986

quote:

Helal be kardeşim iyi yakalamışsın.

Ben yakalayamazsam kim yakalayacak ki Forum DH'nn Back to the future fanının kurucusuyum afedersin ama

• quote:

süpersin

BTTF tartışmasız en bayıldığım favori filmim demek ki JJ abrams'da seviyor

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.