Şimdi Ara

Friends from College (2017) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix, Friends From College isimli yeni bir komediye daha onay verdi. 8 bölümlük ilk sezon onayı alan dizinin çekimleri bu sonbahar New York’ta başlayacak. Nicholas Stoller & Francesca DelBanco çiftinin yapımcı ve yazar koltuğunda oturacağı dizinin yönetmenliğini de yine Nicholas Stoller yapacak.

Cobie Smulders (How I Met Your Mother), Keegan-Michael Key (Key And Peele, Playing House), Fred Savage (The Grinder, Working), Annie Parisse (The Following, Vinyl, Law & Order), Nat Faxon (Married, Ben And Kate) ve Jae Suh Park‘ı oyuncu kadrosunda bulunduracak olan komedinin konusu ise kabataslak şöyle:
    Dizi, Harvard Üniversitesi’nde beraber okumuş bir arkadaş grubunu merkezine alacak. Şimdilerde kırklı yaşlarına gelen bu arkadaşlar, hem hayatında hem de özel hayatında bir dizi başarıyı tecrübe etmiş ya da bunun eksikliğini hisseder durumdalar. Kendi içlerinde birbiriyle iç içe ve çoğu zaman karmaşık ilişkilere sahip olan bu arkadaş grubunun eski dostluklarını, eski romantik karmaşıklıklarını ve süregelen yetişkin yaşamlarını dengeleme çabalarını, geçmişe duyulan özlemle birlikte keşfetmeleri üzerine bir komedi dizisi olacak Friends From College.

Kaynak:22dakika.com
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Umarım HIMYM ya da Friends havasına sokmaya çalışmazlar, Netflix olduğu için kötü bir dizi beklemiyorum.
  • Netflix varsa beklenti yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel aklımda bulunsun bu
  • Konu sahibi olarak ben de yorumumu yapayım. Cobie Smulders için izleyeceğim

• 8 bölüm çok az ya

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 25 Mayıs 2017; 20:6:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Cobie Smulders, anladım hocam...

• C O B I E S M U L D E R S

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Başladı.

imdb puanı 6

çöp

netflix komedi işini yapamıyor, drama dizilerindeki komedi sahneleri daha iyi, mesela orange is new black

• Ben tüm bölümleri izledim, ortalama bir dizi bence. İlk sezona puanım 7/10 olurdu. İkinci sezon için henüz resmi bir açıklama yok. Gelirse izlerim fakat sezon onayı gelmeyebilir de. Ayrıca tavsiyem bir bölüm izleyip karar vermeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Sezonu onaylanmış

• 2.sezon ocak 11
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.