Şimdi Ara

Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.529
Cevap
21
Favori
133.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 10 Temmuz 2018; 18:9:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyor muydunuz Show Tv de Friends in çakması bir dizi yapılmış 2011 de

şaşırdınız değil mi ismi " +18 " koymuslar. Bu ismi neden seçmişler cidden üzüldüm. Heralde friends i izleyip +18 isminde karar kılmamıştır :(

ShowTv nin sitesinde 1. bolumu var atlaya atlaya baktım kahveevi olan Centrel Perk'i Monica ve Chandler in evlerini birebir kopyalamışlar düzen aynı. Tabi eşyaların renkleri farklı ama bu kadar da birebir kopyalanması yuh dedirtti. Geniş açıl sahne yakalarsanız mutlaka farkediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 27 Temmuz 2018; 16:21:48 >
  • Hortlatmış gibi olacam ama diziye aylar önce arkadaşın tavsiyesi üzerine başlamıştım. Daha önce hiç sitkom izlemediğim için baya mağara hissettim kendimi. Biraz önce final bölümü izledim son sahnede resmen gözlerim doldu içim burkuldu. Bu zamana kadar izlemediğim için pişmanlık duydum ama hayatımda herzaman bir yeri olacak izlediğim en güzel dizi oldu. Şuan çok büyük bir boşluk hissediyorum aylarca hergün izliyordum 2'şer bölüm. Başlarda saha çok sezon var uzun süre izlerim derken zaman ne çabuk geçmiş Hep özendiğim bir arkadaş ortamıydı dizideki. Gerçek hayatta da birbirlerine baya yakınlar sanırım. Uzun süre bunun üzerine bişey izleyesim gelmez sanırım.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    diziyi bitirip tekrar tekrar baslatanlar kulübüne hoş geldin

gerçek hayatta pek yakın değiller. hatta rachel -jeniffer-

gectigimiz yillarda evlenirken düğününe friends in 3 erkeğinide davet etmemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: testhesap

diziyi bitirip tekrar tekrar baslatanlar kulübüne hoş geldin

gerçek hayatta pek yakın değiller. hatta rachel -jeniffer-

gectigimiz yillarda evlenirken düğününe friends in 3 erkeğinide davet etmemiş.
    Hoşbulduk hocam, konuya bilerek daha önceden gelmedim bu zamana kadar spoiler yemediğim için bitirip öyle gireyim dedim.

Diziyi bitirince işlerin direk magazin kısmına bakmaya başladım youtubedan ama dediğin gibi olduğunu bilmiyordum. Misal Chandleri oynayan karakterin bi ara dizi içindede ortantısız kilo alması sesi değişmesinin uyuşturucu gibi bir madde kullanımından olmuş sanırım baya bağımlıymış bi ara bunu Lisa kudrow yardımcı olmuş bırakmasına. Gerçek hayatta da birbirlerinin oğullarının vaftiz anne-babaları olduklarını filan okumuştum dediğin kadarını bilmiyordum. İnsan diziden görünce böyle gerçek hayatta da öyle olsun istiyor

Birde şu vardı, gerçek hayatta da birbirimizin destekçisiyiz filan diyolar;

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Normalde uzun uzun yazardım ama geceyarısı saat o yuzden kısaca yazayım. Diziyi çekerken elbette yakın olabilirler veya yakınmış gibi görüntü çiziyor olabilirler lakin bugun ekibin yarısı birbiri ile hiç görüşmüyor. Dizide 10 sezon bizlere dostluğu hissettirsede iş gerçek hayata geldiği zaman oyle değil.

Attığınız video elveda partisi adına birleşme toplantısı orada tabiki canımlar cicimler olacak :). Maaelesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    24 yıl dilekolay, bitirdiğimden beri boşluk oluştu başka dizi izleyemiyorum anca haftalık dizilere bakıyorum Saul gibi vs.
  • friends bittikten sonra boşluğunu doldurmaya çalışırken seinfeld 'i buldum . şu an seinfeld'in 8.sezonundayım. bu dizi de bayağı güzel , friends sonrası sitcom arayanlar başlayabilir ama seinfeld friendsden daha önce çekilmiş, 89-99 yılları arasındaydı sanırım.

ilk hımym sonra tbbt sonra da friends ve seinfeld izlemiş biri olarak seinfeld ve friends sitcomların babasıdır bence.
  • how you doin kullanıcısına yanıt
    Seinfield'i bir arkadaş daha önermişti hocam friends'den sonra anca bu keser diye şimdi ilgimi çekti baya acaba bende mi başlasam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Seinfield'i bir arkadaş daha önermişti hocam friends'den sonra anca bu keser diye şimdi ilgimi çekti baya acaba bende mi başlasam?
    başlayın hocam . 1.sezon 4 bölüm , 2.sezon 12 bölüm . diğer sezonlar 20-23 bölüm klasik.belki 1 ve 2.sezon biraz sıkıcı gelebilir ama 3.sezon ve sonrası bayağı iyi :D alışınca gerisi geliyor yani . 1 ve 2. sezon da kısa olduğu için rahat geçer zaten. yine de friends'in yeri ayrı :D
  • twitter'da office ile karşılaştırılmış bugün. biz de yazalım

office>friends
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

twitter'da office ile karşılaştırılmış bugün. biz de yazalım

office>friends

• quote:

Orijinalden alıntı: how you doin

başlayın hocam . 1.sezon 4 bölüm , 2.sezon 12 bölüm . diğer sezonlar 20-23 bölüm klasik.belki 1 ve 2.sezon biraz sıkıcı gelebilir ama 3.sezon ve sonrası bayağı iyi :D alışınca gerisi geliyor yani . 1 ve 2. sezon da kısa olduğu için rahat geçer zaten. yine de friends'in yeri ayrı :D

Alıntıları Göster
    Chuck ile onun arasında kararsızdım mağara demeyin ama Chuck'da izlemedim o zaman ilk Seinfield izleyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 23 Eylül 2018; 14:17:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

/>

/>

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bitişinden 14 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen Warner Bros. hâlâ Friends ekibine (Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer) kişi başına her yıl 20 milyon dolar ödüyor.

ABD ve dünyada hâlâ yayını devam eden Friends ayrıca Netflix'te ve Bluray, dvd olarak mevcut. Anlaşılan, yayın hakları Warner Bros.'a iyi para kazandırıyor.

Şimdi anlaşıldı neden Friends ekibi emekli olmuş.

İlgili video:https://youtu.be/aGSz0aCbR1U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 14 Ekim 2018; 11:14:32 >

• videoya bakamadım net den dolayı ama ciddi ciddi bu haber doğruysa

friends ekibinin neden biraraya gelemediğini kanıtı gibi bisey, kendilerini yormadan milyon dolar emekli maaşı alıyorlar

bu rakam gerçek olamcak kadar fazla geldi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testhesap -- 14 Ekim 2018; 11:25:7 >
  • ahaha uk'de hırsızlık yapan adamı david schwimmer benzeri arıyoruz diye paylaşmışlar video ile cevap vermiş
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    friends oyuncularının yer aldığı iyi komedi bilen var mı, episodes haricinde oda vasat ama finale geldim. 5 6 farklı dizi izledim içlerinde elle tutulur bisey yok sugar town u bile izlemeye çalıştım ama izlenmiyor

• Netflix'te sanki vardı ama şimdi bulamıyorum. Sizlerden denk gelen oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Friends 6-7 senedir Digitürk'te. Bunların bırakıp, Netflix'in alması baya sıkıntılı iş. Yakın zamanda geleceğini sanmıyorum, tabi ilerde ne olur bilemeyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.