Şimdi Ara

Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.530
Cevap
21
Favori
133.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkerk88

Dizinin bir bölümünde monica kafasına hindi geçiriyordu onunda üstüne fes giyip oynuyordu. O bölüm tvde ilk kez yayınlandığında bizim ülkedeki haber kanalları büyük saygısızlık diye haber yaptı diye hatırlıyorum ben mi yanlış hatırlamıyorum ama baya tepki vardı sanki. Belki yanlış hatırlıyorum ama aklımda böyle bir olay kalmış var mı hatırlayan? sezon 5 bölüm 8.

Tarkana gönderme, gördüğüm en mantıklı yorum. Mağdur zihniyetinden nefret ederim gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: obra_

Şu "The Stuff You've Never Seen" videosunu çevirecek bir insan evladı yok mudur ya?

Yıllar geçiyor altyazı gelmiyor arkadaş :)
  • İzledim bitirdim. Çok güzeldi ama bitirdikten sonraki boşluk hissi hiç güzel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 14 Mayıs 2017; 21:17:36 >
  • quote:

quote:

Şu "The Stuff You've Never Seen" videosunu çevirecek bir insan evladı yok mudur ya?

Yıllar geçiyor altyazı gelmiyor arkadaş :)

700 mblik bloopers videosunun altyazısı var ama bunun çıkmadi bi türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matthew'in rüyasına bak arkadaş
    “I have this recurring nightmare – I’m not kidding about this. When I’m asleep, I have this nightmare that we do “Friends” again and nobody cares. We do a whole series, we come back, and nobody cares about it. So if anybody asks me, I’m gonna say no. The thing is: We ended on such a high. We can’t beat it. Why would we go and do it again?”
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar haklı abi adam. Dönmeleri için hiçbir neden yok. Bir 5-10 sene önce filmi falan olsaydı neyse de artık çok geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Matthew'in rüyasına bak arkadaş
    “I have this recurring nightmare – I’m not kidding about this. When I’m asleep, I have this nightmare that we do “Friends” again and nobody cares. We do a whole series, we come back, and nobody cares about it. So if anybody asks me, I’m gonna say no. The thing is: We ended on such a high. We can’t beat it. Why would we go and do it again?”

İyi, güzel de o zaman Friends bittiği gibi oyunculuğu da bıraksaydı zirvedeyken.. Friends'i 20 yıl sonra bastonuyla da çekse geri kalan kariyerinden(Friends kısımları hariç) daha popüler, daha başarılı bir yerde bitirir yine.. Bunlar biraz da bahane olsun diye söyleniyor zaten, toplanıp bir arada yemek yiyemiyorlar dizi mi çekecekler. Aralarında ne döndüyse bir kızgınlık, kırgınlık var bence gün yüzüne çıkmayan. Neyse daha detaylandırmayacağım işin magazin kısmını yoksa tonla malzeme var daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 15 Haziran 2017; 0:27:42 >

• Aynen böyle güzel diziler bitince insan boşluğa düşüyomuş gibi oluyor :(
  • Bende yeni bitirdim anahtar sahnesi ağlattı keşke ross la Rachel monicanın evine taşınsalardı Joey yalnız kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nadeje

quote:

Matthew'in rüyasına bak arkadaş

İyi, güzel de o zaman Friends bittiği gibi oyunculuğu da bıraksaydı zirvedeyken.. Friends'i 20 yıl sonra bastonuyla da çekse geri kalan kariyerinden(Friends kısımları hariç) daha popüler, daha başarılı bir yerde bitirir yine.. Bunlar biraz da bahane olsun diye söyleniyor zaten, toplanıp bir arada yemek yiyemiyorlar dizi mi çekecekler. Aralarında ne döndüyse bir kızgınlık, kırgınlık var bence gün yüzüne çıkmayan. Neyse daha detaylandırmayacağım işin magazin kısmını yoksa tonla malzeme var daha

Şu da var bu oyuncular üst düzey oyuncu değil aslında. Kaliteli bir senaryo olunca bu ekibin birleşmesi ile friends yaratıldı.

Zaten friends dışında da üst düzey yapımlarda boy gosteremıyorlar. Tiyatro yada müzikal oyucuları esasında

Matt kendi disizi bile tutmadı Joey isimli, hatta şu an episode isimli fazla komik olmayan bir dizisi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu dizinin hala extended versiyonunun hd kalitede olanı yok değil mi? Yeniden başladım 3.sezondayım ama dvdrip ve 4:3 artık bu devirde komik kalıyor. Blurayde de hep kesik sahneler var her bölüm 20 dakika iken extended dvdde bölümler 23-24 dk. Eksik izleyeceğime dvd kalitesinde izliyorum mecburen..
  • Bu adam gerçekte de ünlüydü, değil mi?

• evet jay leno talk show'u vardı nbc'de
  • quote:

evet jay leno talk show'u vardı nbc'de

Teşekkürler

• Biliyorum epey geciktim. Başlıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Biliyorum epey geciktim. Başlıyorum.

İlk sezon bana biraz sönük gibi gelmişti ama açılıyor 2-3 civarı ve akıp gidiyor 1 bölümü bile çirkin değil sıkarsa bırakma diye diyorum.
  • Ekim'de başladığım dizi an itibariyle bitti. Kabullenemiyorum son bölüm bitsin istemedim. Çok dertliyim be dostlar.. İzlediğim en güzel, en samimi yabancı diziydi..
  • İzlediğim en içten diziydi
  • Geç de olsa başladım. İyi ki başlamışım. Dizinin sıcak ve samimi bir havası var.
    1. sezonu bitirdim. Her karaktere ısındım. Rachel haricinde. O da Jennifer Aniston'u önceden pek sevmediğimden sanırım.
    Chandler ve Ross ikilisi de bayağı güldürüyor.
  • Yine uplanmış konu,ben Seinfeld'e başlayıp başlamamkla uğraşıyorum.İlk iki sezonunu izlemiştim 3. sezonu indirdim duruyor Seinfeld'in

Karar veremedim buna tekrar mı başlasam Seinfeld'imi izlesem.Birde Fraiser var ona da başlamayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.