Şimdi Ara

.....................

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maltelaurids999 -- 21 Eylül 2021; 12:48:26 >

• çanlar kimin için çalıyor
    yaşlı adam ve deniz
    silahlara veda

bunlar ernest hemingway'in kitapları. hocam yalnız freud psikiyatristtir,kitapları ağır olabilir,(anlamak için belli bir birikim gerektirebilir,ben şahsen okumadım),sanırım psikolojiye meraklısınız,onun yerine temel psikolojik kavramların,deneylerin anlatıldığı kitaplar var onlara bakarsanız iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboys_from_hell

çanlar kimin için çalıyor
    yaşlı adam ve deniz
    silahlara veda

bunlar ernest hemingway'in kitapları. hocam yalnız freud psikiyatristtir,kitapları ağır olabilir,(anlamak için belli bir birikim gerektirebilir,ben şahsen okumadım),sanırım psikolojiye meraklısınız,onun yerine temel psikolojik kavramların,deneylerin anlatıldığı kitaplar var onlara bakarsanız iyi olur

yok hocam rahat ol sen altyapı gayet sağlam, bunlarının ikisini hiç okuma şansım olmadı ondan sordum bilen arkadaşlara , hemingway için teşekkür ettim.
  • Başlangıç olarak say yayınlarından çıkan Psikanaliz üzerine ile yaşamım ve psikanalizi okuyabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GL4URUNG

Başlangıç olarak say yayınlarından çıkan Psikanaliz üzerine ile yaşamım ve psikanalizi okuyabilirsin.

hocam başlangıç olarak o kitapla başlamayın diyorlar ama bilemedim yinede teşekkürler.
  • Hangi kitapla?

• quote:

Orijinalden alıntı: GL4URUNG

Hangi kitapla?

Yorgunluktan psikanaliz üzerine yi görmemişim.yaşamım ve psikanalizden bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maltelaurids999 -- 7 Temmuz 2015; 18:05:50 >
  • Freud'ün hayatı ile psikanalizin doğum ve gelişimi birbirinden ayrılacak şeyler değil.Ama sen bilirsin istediğinden başla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.