Şimdi Ara

French press kullananlar bakın hele bir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • French press alacağımda bunlarda fiyat aralığı çok fazla şimdi kahve dünyasının 15 liralık pressi ile Starbucks taki 45-50 liralık bodum marka pressin içime etkisi olur mu ,tecrübelilerden yorum bekliyorum

• kahve sever yok mu yahu ?
  • up
  • triceps hareketi olan french press zannederek girdim şimdi gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

triceps hareketi olan french press zannederek girdim şimdi gidiyorum

• French press ler arasında dağlar kadar fark yoktur , kahve dünyasının beheri de iyidir . Bodum un farkı marka ve süzgecinin kaliteli olmasıdır .

Filtre kahve yapmak istiyorsan , ucuz yollu bir makine alman en sağlıklısı . Kağıt filtre gerektirmeyen , kendinden filtreli modellerden bak french press gibi her seferinde bulaşıkla uğraşmazsın .

Kahve seçimi de zevk meselesi . Tchibo , Kahve dünyası , Starbucks gibi yerlerden çeşit çeşit 50/100 er gramlık alıp favori kahveni seçebilirsin . Mehmet efendinin de kahveleri iyidir , 3 tane öğütülmüş kahve çeşidi mevcut . French press alırsan dediğim yerlerden french press e göre taze çektirirsen daha iyi olur .

Unutmadan yanında beyaz çikolata olur , puro olur eksik etme .

Kahve keyif adamının içeceğidir , bol keyifler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: E2

French press ler arasında dağlar kadar fark yoktur , kahve dünyasının beheri de iyidir . Bodum un farkı marka ve süzgecinin kaliteli olmasıdır .

Filtre kahve yapmak istiyorsan , ucuz yollu bir makine alman en sağlıklısı . Kağıt filtre gerektirmeyen , kendinden filtreli modellerden bak french press gibi her seferinde bulaşıkla uğraşmazsın .

Kahve seçimi de zevk meselesi . Tchibo , Kahve dünyası , Starbucks gibi yerlerden çeşit çeşit 50/100 er gramlık alıp favori kahveni seçebilirsin . Mehmet efendinin de kahveleri iyidir , 3 tane öğütülmüş kahve çeşidi mevcut . French press alırsan dediğim yerlerden french press e göre taze çektirirsen daha iyi olur .

Unutmadan yanında beyaz çikolata olur , puro olur eksik etme .

Kahve keyif adamının içeceğidir , bol keyifler .

çok sağolasın üstadım değerli yorumun için,kahve puro ikilisini denemesem de çok yakışacaklarını hayal edebiliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.