Şimdi Ara

Fren neden sertlesir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 1.2 2009 symbolun frenleri sertlesti. Yukarida tutuyor ve frene bastigimda vik vik diye ses geliyor hava kacirma sesine benzer bir ses cikariyor. Araci 5-6 ay once muayeneden cikardim sorunsuz gecti. Netice itibariyle tutuyor mu tutuyor ama tedirgin ediyor. Neden dolayi olur ?

Suanda issizim ssk ve emekli sandigimda yok ustaya sanayiye gitsem veresiye yaptiririm ama gitmeye gonlum yeltenmiyor,kazik yemekte istemiyorum. Pazara,hastaneye ve markete goturuyorum ev halkini mecburen kullaniyorum. Abs de calisiyor sert bastigimda devreye giriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar o vık vık ses arka ayarlar bosalmissa limitör yapar sert olmasında sebebi westinghouse kendisi ya da borusu hocam bilginize

• Dwayne35 D kullanıcısına yanıt
    www.arabaparcam.com
    RENAULT SYMBOL FREN LİMİTÖRÜ 8200692201 - Renom Otomotiv
    https://www.arabaparcam.com/urun/renault-symbol-fren-limitoru-8200692201

Asiri pahali bir parcaymis gittigi yere kadar kullanacam artik hidrolik degisimi geldi 12 yillik arac

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

Fren ve lastikler aracın en önemli parçaları. Diğer arızalarda gidemezsiniz, bu iki parçada sorun var ise duramazsınız. Maddi şartlar çok kötü ise de mecbur kalmadıkça kullanmayın, zorunlu durumlarda da 20-30 km hızı geçmeyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.