Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fren Hidrolik Yağı Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
22
Cevap
0
Favori
3.910
Tıklama
Giriş
    3613 Mesaj
    Dot4, dot5.1 vs.. Hangi yağın uygun olacağından emin değilseniz önde gelen yağ ureticilerinin sitelerinden araciniz icin uygun olan motor, sanziman, fren hidroligi, sogutma sıvısı gibi sarf malzemelerinin uygun olan modelini görebilirsiniz. Benim aracım skoda rapid 1.2 mpi 2015 model. Eylül 2017 deki bakımında fren hidroligini motul dot 5.1 ile yenilettim. Sizin araciniz icinde motul dot 5.1 uygun gözüküyor. Atlamayın mutlaka değiştirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben 10 yaşında aracımın değiştirdim frenler daha iyi tutmaya başladı ama yapan usta dikkatli olmalı sistemde hava oluşmasın.

Ayrıca baskı balata değişimindede manual şanzıman yağınıda değiştirin ömürlük yağ yoktur. Alırken aracınız için uygun yağ alın.Her yağ her arabaya olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anadolu86 -- 4 Şubat 2018; 14:32:18 >
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,130
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.