Şimdi Ara

FREELANDER 2 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
7.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2006 yılında land rover 2301 adet satış yapmış.freelander için tam rakam yok ama muhtemelen %50 si dir.Kaba bir hesapla 1000 tane üzeri satılmıştır.Bu araçtan bir senede 500 tane bile satamazlar.Bilgi için geçen seneki satış rakamlarının linklerini vereyim
    http://www.otomobilgazetesi.com/raporlar/satislar_kum_ara_06.pdf
    http://www.otomobilgazetesi.com/raporlar/model_baz_satis_2006.pdf
    2.ci link eylül ayına kadar ay ay veriyor.aralık dahil marka detay satış maalesef bulamadım

• yazık değilmi kolu kırık bayanı çalıştırıyorlar...

quote:

Orjinalden alıntı: 2189

FREELANDER 2

• ya bide neden GS yazmışlar madem. Direk S paket desin Tr de sattığına.

FREELANDER 2

FREELANDER 2

FREELANDER 2

FREELANDER 2

FREELANDER 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Arthur -- 31 Mart 2007; 18:05:54 >

•  FREELANDER 2

sağlamı bak burada,gerçi tenisçi kolu öyle olur ama
  • quote:

ya bide neden GS yazmışlar madem. Direk S paket desin Tr de sattığına.

sanki şimdi satıyorlarmış gibi şu anki s paketi ile karıştırmıyalım diye demişler

• 90 milyar para ver klima manuel, yol bilgisayarı yok metalik boya yok en önemlisi terrain response yok o çok önemli yahu
  • quote:

90 milyar para ver klima manuel, yol bilgisayarı yok metalik boya yok en önemlisi terrain response yok o çok önemli yahu

terrain response ne yaw ?

Tutturdunuz terrain response dıe acıklayında bılelım
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanttnc

quote:

90 milyar para ver klima manuel, yol bilgisayarı yok metalik boya yok en önemlisi terrain response yok o çok önemli yahu

terrain response ne yaw ?

Tutturdunuz terrain response dıe acıklayında bılelım

hava ve yol şartına göre arabayı ayarlıyorsun o koşullara göre en iyi çekişi ayarlıyıp yolculuğu daha güvenli hale getiriyor
    buzlu havada farklı çölde farklı düzz yolda farklı çala çukurda farklı perpormans sağlamak için
     FREELANDER 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoppix -- 31 Mart 2007; 21:20:57 >

• Arabaya bizzat bindim :D Araba XS paketliydi. Kumaş koltuk vardı . Orta seviye olmasına rağmen araba donanım bakımından boş havası veriyordu. Özellikle konsolda ekran yerinin boş olması insana rahatsızlık veriyor. Ancak içine oturunca oturaklı sağlam bir araba hissi veriyor :P
  • ben bir hevesle aldım freelanderı karda kıştayız diye ..dogru düzgün asfalt yoktur yüksektir diye vs vs ..
    öncelikle şunu söyliim allah var geçen kışı çok çok rahat geçirdim ama bu rahatlığın müthiş maliyeti var .. ön amortisörler 200 euro civarında tanesi arkalar 300 euro civarında 4 kızdırma bujisi 150 ytl civarında 4 enjektör 44oo ytl .. bir mazot pompası 800 milyon bir mazot filtresi 100 -150 milyon arası bir metal akordiyon gibi bir çelik hortumu var turboya geri besleme yapan 1 milyar .. lastiği pahalı jantı pahalı bakımı pahalı ..otomotik vitesi zırt pırt arıza verir.. arka difransiyeli yılda bozulur bir difrensiyali 2.5 milyar kulakları montajı hariç .. şaftı pahalı viscoz couplengi pahalı bir motor kulağı 400 milyon lira.. bir şaft ı yerinde tutan takolzar var 300 -400 milyondan aşağı değil .. mazot çok kötü buralarda .. katalitik konvertörü tıkandı tam rakam aklımda değil .. 2 milyara yakın bir rakam..
    kışın karda buzda bizi iyi gezdirdi ama palandökende iyi gezdik dolaştık ama .. bana bu kadar para harcasalar ben sırtımdada gezdiririm :) sürekli para ile beslemen gerekiyor ..
    bir daha 4x4 mü ..tövbe .. artı birde milletin gözü kalıyor .. böyle araba alacaksan zaten land roverın iyileri 100 -150 bin avrodan aşağı değil .. bu bile mantaliteye aykırı aslında .. en düşük modeli ile en düşükten sonraki modeli arasında 60 bin avro farkediyor .. bu bile freelanderın ne menem bir araç oldugunu anlatıyor ..

eğerki böyle bir araç alacaksan bir kere kapalı garajın olacak..dışarda bırakıyorsun adam çakı ile adını yazıyor kaportaya benimkinin arkasında salih yazıyordu mesela ..müstakil evin olacak arazin olacak ..birde arabayı bozuldugunda yaptıracak sana bunu hiç hissetirmeyecek bir elemanın olacak .. ve sıfırını alacak ve garantisi bitince acentaya eskisini verip pat diye yenisini alacak kadar sürekli gelirin olacak .. bu tür arabalar kim için iyi biliyormusunuz ..bizzat gördüm ..adama baku ceyhan boru hattı ihalesini almış tüm mühendislerin altında range rover kocaman bir şey işte .. adam bor u hattının geçtiği heryere onunla gidiyor ki .içine yuvarlak yuvarlak barlar filan koymuşlar boydan boya ..e bunlarda bizde yok bizim böyle dağda taşta çalışmayı gerektirecek bir işimizde yok .. insan ömrü 70 yıl ..ömrümüzü freelander yaptırmaklamı geçirelim :)
    yeniside alınmaz eskiside yazık bu paralara

ayrıca bp shell şu bu gibi şirketlerin ingiliz şirketleri .. her yıl 300 tane her bir modelinden satılacak diye anlaşmalara yazdırmışlar ..kendileri açık açık söylüyor ..milli menfaat mentalitesi işte
    bugün satıldı çok şükür ..kurtuldum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 19 Nisan 2007; 20:46:13 >

• aracı gidip gördüm. Orta pakette bile kolçak (yeni crvdeki) yok yahu. Aracın ortası bomboş.

ayrıca konsolda ortada kocaman bir delik var. Dvd en üst pakette olduğundan diğer 2 modelde yok. Kapak da olmadığından çok kötü bi görüntü veriyor.

bi önceki freelander da bmw motoru vardı. bunda ford motoru var tabiki. En düşük ve orta pakette xenon far yok.
  • 2000 veya 2001 benzinli bir freelander almayı düşünüyorum
    acaba hata mı yapıyorum bide fiyatlar 27-30 arası sizce nasıl
  • kesinlikle alma ..
    bir benznilisi 5 para etmez .. iki zırt pırt motor indirrirsin
    dizel sakın alma alırsanda 5k hse paketi al .. 2000 model freelander alsan hiç yoksa kafadan 15 milyar masrafın olur .. satarkende 5 koy zarar olarakta.. paran pul olur ..o araçların eskisine yanaşma ..ben aldım bir yıl bindim hse paketi 2.0 td4 ..sattım kurtuldum ..iyi hoş araba ama ben 6 ay 1 metre kardayım diye aldım .. allah var kışın çok iyidir ..karda buzda kalmazsın kelle koltukta gitmezsin ... ama gerçekten fuzuli bir araba .. çok arıza çıkartıyor ...

bu arabayı türkiyede en iyi ankarada gündüzler yapıyor o arabayı .. ara üzeyir ustayı sor .. ilk ağızdan duy alınmayacağını ..

land roverin iyi arabaları 120 bin eurodan başlıyor ..
    bu 40 bin euro ..artık anla kalite farkını ..
    benzinliside dizelide ömür törpüsü ..

http://www.gunduzleroto.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 25 Nisan 2007; 15:57:55 >

• arkadaşım çok sağol
    4x4 lerle ile iligili pek bilgi sahibi değilim
    ama illaki bir 4X4 e binmek istiyorum maksimum 35 bin ytl ye kadar alınabilecek 4X4 varmı ne tavsiye edersiniz
  • bu araba tutmazzzz .. çünkü zamanında milleti yeteri kadar söğüşlediler..
  • bence araba süper cok satacaktır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.