Şimdi Ara

Freelancer Vergi Konusu Yardım Lütfen.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bulunduğum bölgede 1-2 web sitesi yaptım. Böylece harçlığımı çıkarıyorum. arayanlar oldu hatta biri bölgenin en iyi restoranı. Siteyi yaparsam büyük referansım olacak ve ardından işler gelir ama şimdiden bir resmi şirket için erken üniversite var.

Bulunduğum bölgede web tasarım hizmeti veren firmalar var. Bunlar vergi konusunda bana sıkıntı çıkarır mı? Çünkü 1-2 kişiyi şikayet etmişler duymuştum.

Tanıdığım yakınım bir bilgisayarcı var faturayı oradan kessem olur mu suç diyenler var bilgi vetir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisi olan yok mu ?
  • Siz şu an naylon fatura istiyorsunuz resmen. Tamam faturayı kestiniz diyelim. Yarın siteyle alakalı bir problem olduğunda adamlara yardımcı olmadınız, sizi mahkemeye verdiler. Sorumlu kim > faturayı kesen firma. Onlar bu sorumluluğa girer mi bilinmez. Elbette sizin gibi girişimcileri destekliyorum fakat herşeyin yasal olması kaydıyla.

Bunun haricinde bu işle alakalı size daha doğru bir yol nasıl izlenir bilgi verebilirim. Özel mesaj ile ulaşabilirsiniz
  • ebilgic kullanıcısına yanıt
    Faturayı kestireceğim yer Halamın oğlunun yani sıkıntı olmaz. Her şey yasal da 18 yaşındayım harçlığımı çıkarmak için yılda 1-2 site yapıyorum en fazla aldığım 2000 TL bunun için vergi levhası almak saçma olmaz mı? yaptığım işin vergisini nasıl verebilirim? öğrenmek istediğim bu. Eğer bu konuda bilginiz var ise yardımcı olursanız sevinirim.
  • işin içine para girdi mi hala oğlu mala oğlu kalmaz. Serbest meslek erbabı olarak yapabilirsiniz. konu ile ilgili olarak bir muhasebeci ya da mali müşavir ile görüşebilirsiniz.
  • şahıs şirketi mirketi oluyo diyolar araştır
  • Banka hesaplarının dökümü vs. şikayet olayında maliye veya icra olayları yaşanıyor bende bu sektördeyim kısaca vergi şart naylon fatura kesmek suçtur 10 bin tl'den başlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.