Şimdi Ara

Freedos ssd gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

256gb ssd li freedos lenovo dizüstü aldım.Windows kuramıyorum ssd gözükmüyor nedendir arkadaşlar?

Freedos ssd gözükmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıyetten garanti sorguladığımda şöyle bir görüntü var.Ürünün garantisi daha öncedenmi başlamış acaba?

Freedos ssd gözükmüyor

• SSD veya anakartta bozukluk olabilir, direk iade derim ben. Garanti konusu ise resmiyette ürünün üretici deposundan çıkıp satıcıya gittiği an başlar, üretici ürünün size ne zaman satıldığını bilmediği için satıcıya verdiği tarihi baz alır. Bu yüzden sizin aldığınız tarihten eski görünmesi normaldir. Faturanız olmazsa burada yazan tarih geçerli olur fakat fatura varsa faturadaki tarih baz alınacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 28 Temmuz 2020; 19:13:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

SSD veya anakartta bozukluk olabilir, direk iade derim ben. Garanti konusu ise resmiyette ürünün üretici deposundan çıkıp satıcıya gittiği an başlar, üretici ürünün size ne zaman satıldığını bilmediği için satıcıya verdiği tarihi baz alır. Bu yüzden sizin aldığınız tarihten eski görünmesi normaldir. Faturanız olmazsa burada yazan tarih geçerli olur fakat fatura varsa faturadaki tarih baz alınacaktır.
    Çok teşşekkürler hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.