Şimdi Ara

FREEDOS HAKKINDA BİLGİ .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sadecenotebook.com ' dan Z580 almayı düşünüyorum . Ürün freedos olacaktır . Win 7 yüklemeyi düşünüyorum . Elimde cd si mevcut . Daha önce format atmışlığım var ama bu işlerde biraz acemiyim . Freedos da bilmem gereken birşey var mı ? Biostan cd yi seçip kurulumu yapmayı amaçlıyorum . Herhangi bilmem gereken birşey varmıdır ? Şimdiden teşekkürler .

• quote:

Orijinalden alıntı: Bu©kethead

Arkadaşlar sadecenotebook.com ' dan Z580 almayı düşünüyorum . Ürün freedos olacaktır . Win 7 yüklemeyi düşünüyorum . Elimde cd si mevcut . Daha önce format atmışlığım var ama bu işlerde biraz acemiyim . Freedos da bilmem gereken birşey var mı ? Biostan cd yi seçip kurulumu yapmayı amaçlıyorum . Herhangi bilmem gereken birşey varmıdır ? Şimdiden teşekkürler .

neyı bılmek ıstıyorsunuz kı orasını anlamadım freedos ıste alıp wındows kuracaksınız drıverlarını ındırıp kullanacaksınız bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

quote:

Arkadaşlar sadecenotebook.com ' dan Z580 almayı düşünüyorum . Ürün freedos olacaktır . Win 7 yüklemeyi düşünüyorum . Elimde cd si mevcut . Daha önce format atmışlığım var ama bu işlerde biraz acemiyim . Freedos da bilmem gereken birşey var mı ? Biostan cd yi seçip kurulumu yapmayı amaçlıyorum . Herhangi bilmem gereken birşey varmıdır ? Şimdiden teşekkürler .

neyı bılmek ıstıyorsunuz kı orasını anlamadım freedos ıste alıp wındows kuracaksınız drıverlarını ındırıp kullanacaksınız bu kadar

Ekstra bilmem gereken birşey varmı diye merak ettim

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 21 Mayıs 2020; 12:22:29 >
  • fıyatı artırabılırsenız z500 alın derım ekran kartı olarak ustunlugu var z580 e göre
  • quote:

fıyatı artırabılırsenız z500 alın derım ekran kartı olarak ustunlugu var z580 e göre

Haklısınız z500 daha iyi olacaktır ancak z580 de benim için yeterli olacaktır . Teşekkürler yinede
  • quote:

quote:

fıyatı artırabılırsenız z500 alın derım ekran kartı olarak ustunlugu var z580 e göre

Haklısınız z500 daha iyi olacaktır ancak z580 de benim için yeterli olacaktır . Teşekkürler yinede

rica ederım yeterlı olucaksa sıkıntı yok alın kullanın paşa paşa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.