Şimdi Ara

Freedos a donebilir miyiz? Acil durum - iade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Bir konu acmistim dell 7567 ile ilgili.
    Iade edecegiz yarin ancak bazi yerlerde isletim sistemi kurulduğu icin , paket acildigi icin vs vs .. gibi sacma sebeplerle iade alınmadığını duydum. Ola ki almazlarsa direkt dilekce yazmayi dusunuyorunm.

Ben de w 10 kurdum freedos a geri donme sandim var mi acaba ?

Binlerce lira veriyoruz makine asiri isiniyor, uyku modunda ekran bozulmadi ve görüntü gitmesi problemi vardi sindilik cozuldu ama videosu mevcut. kasmalar donmalar var. var da var. yepyeni urun bu kadar stres verdi bir gunde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun. Free Dos hali hazırda gelir zaten. Siz sadece kurduğunuz windowsu silin yeterli. Kurulum CD si varsa takıp, Disk Biçimleme ekranında diskleri silin. Tekrar Oluşturmayın. FREE DOS a dönmüş olur.

İyi forumlar.
  • Cevabınız icin cok tesekkur ederim. peki o windows baska cihaza kurulabilir mi yoksa kodla ilgili bi sıkıntı falan olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jr09

Cevabınız icin cok tesekkur ederim. peki o windows baska cihaza kurulabilir mi yoksa kodla ilgili bi sıkıntı falan olur mu ?

Hocam arkadaş yanlış biliyor maalesef. FreeDOS dediğimiz olay işletim sistemsizliği kadar basit bir şey değil. MS-DOS olarak kullanılan apayrı bir işletim sistemi. İşletim sistemi kurulu disklerin tamamını silerseniz ve aşağıdaki bağlantıdan dosyayı indirip kurarsanız FreeDos'a döner. Ancak uyarmalıyım. Aldığınızda FreeDOS'un daha düşük versiyonları kurulu olabilir. Ancak linkteki en güncel versiyonu.

Link: http://www.freedos.org/download/

• Scalh kullanıcısına yanıt
    Hocam cok tesekkur ederim. Yalniz o diskleri sildikten sinrs linkeki freedosu nasil kuracagiz ki? Cahilligime vetin.

Bu arada sadece ogrenmek ivin soruyorum. Sanirim isinma sorunu disinda bir problem kalmadi simfilik. o da isindigi maximum sicaklikta kaliyor. viraz el yakiyor ama dua ediyoruz bari yaza ozel bi durum olsun diye

• quote:

Hocam cok tesekkur ederim. Yalniz o diskleri sildikten sinrs linkeki freedosu nasil kuracagiz ki? Cahilligime vetin.

Bu arada sadece ogrenmek ivin soruyorum. Sanirim isinma sorunu disinda bir problem kalmadi simfilik. o da isindigi maximum sicaklikta kaliyor. viraz el yakiyor ama dua ediyoruz bari yaza ozel bi durum olsun diye

Hocam sitesinde format atar gibi CD veya USB üzerinden başlatınca kurulum için yardım ettiğini söylüyor. Format gibi yani.

Sıcaklık konusuna gelince, bende HP laptop var hocam sadece Chrome açık CPU 54 Anakart 61 derece. Hesabını yapın oradan. Ayrıca Maraş burası.
    Yani diyoorsunuz ki laptop isinmasi buralarda normal. Bizimki de Aydin sicagi maalesef. Arrik oldugu kadar saglik olsin. Bu arada cok tesekkur ederiz

• quote:

Yani diyoorsunuz ki laptop isinmasi buralarda normal. Bizimki de Aydin sicagi maalesef. Arrik oldugu kadar saglik olsin. Bu arada cok tesekkur ederiz

Rica ederim. Hesabını siz yaparsınız hocam. Bilgi vereyim Aydın ortalama sıcaklığı 30 derece Maraş 36 derece. Sizin CPU şöyle 50 derece civarıysa sıkıntı yok. Kolay gelsin.
    Ah babam ah Aydin yazin 30 derece olsun ben kina yakarim. 40 dan inmiyor ki

• quote:

Ah babam ah Aydin yazin 30 derece olsun ben kina yakarim. 40 dan inmiyor ki

Ben de Google'ın yalancısıyım hocam Bizim burada saat sabah 10 sıcaklık 35 derece
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.