Şimdi Ara

Freecash uygulaması ile oyun oynayarak para kazanmak! (3 ayda 235$ kazanç)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba sizlere bir uygulamadan bahsedeceğim. Hemen üye olmadan önce bu başlığı detaylıca okuyup öyle üye olursanız daha iyi anlaşılacaktır.

Referanslı link:

https://freecash.com/r/116093224603546961028

Referanssız link (kutu vermez): https://freecash.com

Referans linkim ile kayıt olduğunuz zaman 0.5 ila 250 dolara kadar ödül alabileceğiniz bir adet kutu kazanırsınız. Artık ne çıkarsa bahtınıza. Şimdi gelelim uygulamayı tanıtmaya

Bu uygulamanın ismi Freecash. Uygulamayı telefonumuza indiriyoruz ve karşımıza ekranda gördüğünüz şekilde görevler geliyor. Kimi oyunlarda belli bir levele ulaşmanızı istiyor, kimi görevlerde ise uygulama indirmenizi, üye olmanızı, anket çözmenizi istiyor. Uygulama oldukça basit ve kullanışlı.

3 aylık bir süre içerisinde toplam 235$ kazanç sağladım ve şu an 81$ da uygulamada param var.

1000 coin = 1 Dolar.

Kanıt:

202 görev bitirmişim, 4 kişiyi davet etmişim, toplam kazancım yaklaşık 235$ ve son 30 günlük kazancım ise 108$

Şimdi de örnek olması açısından bitirdiğim bazı görevleri sizlere göstereceğim.

Bu görevde oyunu indirerek 400 metre derinliğe ulaşmamız isteniyordu. Yaklaşık 3 saat kadar oyunu oynayarak 13$ kazanç sağladım.

Bu görevde ise oyunu indirerek 21. Levele gelmemiz isteniyordu. Yaklaşık 15 - 16 gün oynayarak bu görevi de tamamladım.

Uygulama içerisinde şimdiye kadar yaptığım çekimlerin kanıtını da sizlerle paylaşayım

Uygulama yabancılara ait olduğu için maalesef paranızı direkt iban olarak çekemiyorsunuz. Kripto ile çekim yapabilirsiniz ya da hediye kartı, cs go skini, başka oyun itemleri olarak da harcama yapabilirsiniz. Shop kısmındaki para çekim seçenekleri şu şekilde. Kripto olarak rahat bir şekilde çekim yapabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere çekimler için de freecash uygulaması bizlere oldukça seçenek sunmakta. Öte yandan sağ altta gördüğünüz chat kısmında yalnızca Türkiyeden katılım sağlayan kullanıcılarla da sohbet edebilirsiniz. Konumunuz ve ipnizden Türkiye'den katılım sağladığınız için chat kısmında yalnızca Türk kullanıcıları görüyorsunuz. Genel chatlere de geçiş yapabiliyorsunuz.

Chat kısmı ise şu şekilde

Uygulama içerisinde birçok offerwall ve onların sunmuş olduğu teklifler var. Kimi görevler gerçekten çok zor olabilirken, kimileri sizlere dakikalar içerisinde 50$ kazandırabilir. Yalnızca oyun oynayarak değil, anket çözerek, uygulama indirerek, çeşitli bankaların görevleri, deposit görevleri gibi görevlerle kısa sürede yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Sormak istediği sorular olan arkadaşlar bana özelden veya konu altından yazabilirler. Üyeliği olmayan arkadaşlar da telegram ysn989 hesabından bana sorularını iletebilirler. Memnuniyetle yardımcı olmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rozark -- 25 Nisan 2023; 23:22:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, iOS için var mı uygulama? Uğraştiğimiza değer mi

• Hocam merhaba hem ios hem android için var evet. Oyunlarla ve anketlerle kısa sürede, tabii aktifliğinize bağlı olarak iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Bazen mesela 60 - 90 dolara varan ve kolay bir şekilde yapılabilen görevler gelebiliyor. Diğer görevlerin aksine bu tarz görevler hemen kalkıyor ve vaktinde yetişmeniz gerekiyor. Mesela ilk üye olduğumda 62 dolarlık bir kripto uygulaması indirtmişti, 10 dakikalık bir işlemle 62 dolar kazanmıştım. Yani takip edip aktif kullandığınız sürece aylık en kötü 20 - 30 dolar rahat kazanabileceğinizi düşünüyorum.

• 300$ kadar kazandırmıştı bana. Mahkeme kararıyla yasaklanmış, Tr den girilmiyor. Vpn ile gireyim dedim ama ban yerim diye görev yapamıyorum. Buna da elveda diyeceğiz herhalde...

• brhmlpy B kullanıcısına yanıt

Hocam şu an sorunsu çalışmakta. Ayrıca konu hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlara da şunu belirteyim. Çeşitli görevler var. Örneğin bir oyunu indirip 300 400₺ değerinde paket satın almanızı istiyor. Karşılığında da 10 - 15 dolar civarı bir ödül veriyor. Ben daha sonrasında Google Play'den iade talebinde bulunuyorum bedavadan kazanmış oluyorum.

• Rozark R kullanıcısına yanıt
    Türkler ahlaksız diyince kızıyorlar sonra resmen adamları dolandırıyorlar utanmadan gelip birde burada yazıyor

Çoğu platform artık ödülleri direk tanımlamak yerine 1-2 hafta bekletiyor sizin gibiler yüzünden

Bu Türkler gerçekten çok sıkıntılı millet yapmaya devam edin çoğu crypto platformunda olduğu gibi bu platformlarda da Türkleri banlasinlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rozark R kullanıcısına yanıt

biz satın alma yaptığımız halde ödül gelmiyor veya az geliyor sana iyi vermişler iade aldığın halde artık çoğu görev duvarı 1 ay sonra ödülü gönderiyor yaptıklarınız yüzünden

• Proprietor P kullanıcısına yanıt

Kim kimi dolandırıyor hayırdır? Uygulama bu imkanı sağlıyorsa elbette yapıyoruz. Az ötede ağla.

• ultraemre8191 kullanıcısına yanıt

Yaparım yapmam beni ilgilendirir bu, size ödemiyorsa sorun sizde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.