Şimdi Ara

Free YouTube Downloader 1080p sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu programla youtube dan 1080p video indirebiliyor muyuz? Ben seçeneklerden 1080p yi seçsem bile inidirilen video 720 p kalitesinde oluyor, var mıdır bunun bir çözümü?
  • hocam onu bilmiyorumda youtubeden bedava indirme siteleri mevcut LİNK burada kaliteyi belirtip indirebiliyordun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lıghta

hocam onu bilmiyorumda youtubeden bedava indirme siteleri mevcut LİNK burada kaliteyi belirtip indirebiliyordun

Onu da gördüm de hocam indir butonuna bastığım zaman java indirme sayfası açılıyor. Güncellemem gerekiyor yani javayı ama bir sorundan dolayı güncelleyemiyorum. Daha önce belirttiğiniz siteyi kullanıyordum ama şimdi bu programı kullanmam gerekti anlayacağınız. Teşekkür ederim yine de.
  • YTD maalesef artık 1080p indiremiyor sanırım??? başka yolu varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zilgar

YTD maalesef artık 1080p indiremiyor sanırım??? başka yolu varmıdır ?

jdownloader veya vdownloader ile oluyormuş sanırım. bi deneyin isterseniz. idm ile de indiriliyor ama ses sorunu oluyor bazen görüntü var ses yok yani.
  • 1080p video indirmek için youtubedaki videounda 1080p olması gerekir.Yani 720p lik videoyu 1080p indiremezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜzgünPalyaço -- 28 Mayıs 2014; 23:21:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofluking61

1080p video indirmek için youtubedaki videounda 1080p olması gerekir.Yani 720p lik videoyu 1080p indiremezsin

1080p olan vidyolar inmiyor maalesef sorun orada indirebilen varmıdır ? youtube uzerinden
  • zilgar kullanıcısına yanıt
    1080p: you tube:Andreea Balan - Like A Bunny [HD 1080p] ***Hottest Clip 2012*** az önce idm ile indirdim...
  • zilgar kullanıcısına yanıt
    Free make video downloader kullan.Ben hep onu kullanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofluking61

Free make video downloader kullan.Ben hep onu kullanırım

teşekkürler deneyeceğim
  • idm kullan sorunsuz her videoyu hızlı şekilde indiirisn ben kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.