Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Fraps Yerine Alternatif Bir Program ?

28
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Fraps Yerine Alternatif Bir Program ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2825 Mesaj
      05 Şubat 2013 12:11:58 Konu Sahibi
      Fraps Aslında Görüntüsü Olarak İyi Bir Program Ama Videoların Boyutu Çok Yüksek Oluyor. Hemde Çekip Çekmediğin Belli Olmmuyor Ben Şimdiye Kadar 4 Deneme Yaptım 25 dakika Çekiyorum bir çıkıyorum hata vermiş video filan yok ortada bu yüzden bıraktım.
      |
      |

• Teğmen
      228 Mesaj
      05 Şubat 2013 19:50:08
      quote:

Orijinalden alıntı: lionelforlan

mirillis action

aynen kardeşim hem bu 1080p lik HD çekiyor kullanmanı tavsiye ederim
      |
      |

YENİ HESABIMDAYIM.
    • Binbaşı
      1132 Mesaj
      05 Şubat 2013 21:02:04
      Camtasia Studio indir içinde recorder da var.
      |
      |

• Yarbay
      4060 Mesaj
      07 Şubat 2013 17:44:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

quote:

quote:

Xfire'ın kendi video çekme özelliği vardır. Onu deneyin isterseniz.

xfire üzerinden video kaydedince çok yer kaplıyor.1 dk'lık video filan kaydedilir ama 15 dk üzeri oldumu çok yer kaplar.

Yok. Onu "encode" falan ediyo. Dosya boyutu çok çok azalıyo. Şuan Xfire'ı kaldırdım bilgisayardan. Kaldırmasam ss'sini atardım. O upload etmeden önce bi' ayar çekiyo videoya çok azalıyo boyutu.

olabilir onu bilmiyorum ama normalde kayıt yaparken 1 dk'lık video için 1 küsür gb yazdığı olmuştu programda

Kastettiğim şey buydu;

Kahrolsun İstibdat

• Yarbay
      5411 Mesaj
      07 Şubat 2013 23:27:34
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

xfire üzerinden video kaydedince çok yer kaplıyor.1 dk'lık video filan kaydedilir ama 15 dk üzeri oldumu çok yer kaplar.

Yok. Onu "encode" falan ediyo. Dosya boyutu çok çok azalıyo. Şuan Xfire'ı kaldırdım bilgisayardan. Kaldırmasam ss'sini atardım. O upload etmeden önce bi' ayar çekiyo videoya çok azalıyo boyutu.

olabilir onu bilmiyorum ama normalde kayıt yaparken 1 dk'lık video için 1 küsür gb yazdığı olmuştu programda

Kastettiğim şey buydu;

hocam bende aktif olarak xfire kullanıyorum dediğini anladım ama orada file size olarak 400 küsür gösteriyor encode ederken boyutu baya düşüyor haklısın.benim aslında demek istediğim mesela bf3 montage için kayıt yapıcaksın böyle iş için xfire kullanılmaz çünkü ; hem çok yer kaplar hem daha edit bile yapılmadan o kadar yer kaplaması alacağın kayıt sayısınıda ( oynadığın oyunun kayıt sayısını ) düşürecektir.onun dışında anlık wow gibi mmorpg oyunlarda boss keserken filan ya da cod'da s&d oynarken rush yapınca xfire kullanılabilir.ya da ikisinide birleştirip editlediğin videoyu xfire'a yükleyebilirsin.

yazı uzun oldu umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir

DH istatistiklerini görmek istiyorsan oku takip et

• Yüzbaşı
      253 Mesaj
      07 Şubat 2013 23:59:16
      Ben Fraps'i gayet sorunsuz kullanabiliyorum, versiyonun güncel olduğundan emin olun.
      |
      |

"Live together, die alone."
    • Yarbay
      4060 Mesaj
      08 Şubat 2013 00:40:09
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kastettiğim şey buydu;

hocam bende aktif olarak xfire kullanıyorum dediğini anladım ama orada file size olarak 400 küsür gösteriyor encode ederken boyutu baya düşüyor haklısın.benim aslında demek istediğim mesela bf3 montage için kayıt yapıcaksın böyle iş için xfire kullanılmaz çünkü ; hem çok yer kaplar hem daha edit bile yapılmadan o kadar yer kaplaması alacağın kayıt sayısınıda ( oynadığın oyunun kayıt sayısını ) düşürecektir.onun dışında anlık wow gibi mmorpg oyunlarda boss keserken filan ya da cod'da s&d oynarken rush yapınca xfire kullanılabilir.ya da ikisinide birleştirip editlediğin videoyu xfire'a yükleyebilirsin.

yazı uzun oldu umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir

Anladım. Zaten Xfire'da video kayıttayken FPS'yi düşürüyor gerçekten. Ben mesela son olarak MW3 kaydı aldım bugün onu da oyun içinden almadım. Theater'a kaydediyor kendisi ordan çektim. Ben denemiştim 2-3 sene önce Fraps'ı o da 1 GB küsür bir şey demişti 30 saniyelik videoya.
      |
      |

Kahrolsun İstibdat

• Çavuş
      53 Mesaj
      08 Şubat 2013 13:03:22
      Game Cam...
      |
      |

• Yarbay
      8642 Mesaj
      08 Şubat 2013 13:19:57
      Tüm videolar için boyut sorunuyla ilgili şu videoyu izleyebilirsinizhttp://www.youtube.com/watch?v=7x1Ew7R8tLw

516MBden 16'ya düşürüyor videoda da göreceksiniz ve ses görüntü kalitesi düşmüyor. Fraps ile çektiklerimiz 780p olarak kalıyor
      |
      |

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
      REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM ID : fasakasatr
      Dell 7566 GTX960M i5 6300HQ İnceleme ve İzlenimler Video Boyutlarını Küçültün Steam Rozet İşleme
      Dell Gaming 7566 ANA KONU - Playstation 4 - Sony Gold Wireless Headset - APPLE Iphone 6s Space Gray - #FENERBAHÇE
      “They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger. And then it was over. To make any kind of sense of it, I need to go back three years. Back to the night the pain started.” – Max Payne

Reklamlar
paykasa
nice türkiye
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.