Şimdi Ara

Fransızcaya başlamak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Fransızcam sıfır, başlangıç yapmak istiyorum. İnternet kaynakları haricinde kitap olarak ne önerebilirsiniz ? İngilizce-Fransızca veya Türkçe-Fransızca olabilir fark etmez. Kitaptan çalışarak daha iyi ilerleyeceğimi düşünüyorum. Başlangıç olarak ne önerirsiniz ?

• fransızca zor bir dil ama bende başlamak istiyom tavsiyeleri alabilirm
  • Taxi var başlangıç için güzel bir kitap fakat tek başına calisamazsin dili bilen birinin kitap üstünde grammar anlatması gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://dilandlanguage.blogspot.com/2017/04/kolay-franszca.html?m=1

• İngilizce biliyorsanız çok kolay. İngilizce ile ayrıldığı pek çok nokta var fakat, başlarken İngilizce bilmek büyük bir katkı sağlayacaktır.

Önerebileceğim şeyler, Netflix üzerinde fr ses-fr altyazılı film-dizi izlemek, "language learning with netflix" adında bir uygulama var, onu da yükleyin.

Bunun yanında Anki adında bir program var, araştırın, kelime ezberlemek için.

Duolingo.

Lingvist, gene kelime öğrenmek için.

Grammer konusuna gelirsek, Duolingo ile küçük bir başlangıç sonrası "Learn French with Vincent" isimli kanala bakın.

Si vous voulez pratiquer ou poser une question, vous pouvez m'envoyer un message.
  • Istanbulda nereye gitmeliyim 0 dan baslamak icin kurs olarak?
  • fransızca dili hangi sektörlerde iş var.
  • https://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/fransizca-konusma-kilavuzu-dil-bilgisi-sozluk-505948514

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycool44 -- 30 Kasım 2019; 22:15:28 >
  • Arkadaşlar belirtmeyi unutmuşum ancak ben akademik amaçlı fransızca öğrenmek istiyorum yani reading ve writing ön planda benim için. Speaking ve listeningi daha geri planda tutuyorum. Bu bağlamda tavsiye verirseniz sevinirim.

• bende başlamak istiyorum ama çok üşeniyorum
  • her şey güzel de konuşması çok zor bir dil be :D
  • Fransızca zor bir dile benziyor bende öğrenmek istiyorum ama imkansız gibi duruyor
  • güzel bir dil fakat öğrenmesi çok zor diyebiliyorum, sıkı bir program ile çok iyi işlere imza atabilirsin dostum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.