Şimdi Ara

Fransaya vize almak istiyorum acil bi bilgi verin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar simdi ben burda ogrenciyim 20 yasindayim 1 ,2 ayligina veya daha kisa bir sureligine olur farketmez fransaya gitmek istiyorum Okulumda notlarimda cok kotu fransaya gidip orada tanidiklarimin yaninda biraz kalip onlarin yaninda kisa bir sure calisip kagit uzeri bir evlilik yapip orada oturum alicam hepsini oradaki tanidiklarim halledicek onlarda davet atamiyor cok ugrastiriyormus benim tek sikintim burada vizeyi alabilmek
    Pasaportumu aldim ama vize almasi biraz zormus. Benim oraya gidince geri donecegimi inandirmam icin ispatlar belgeler babamin maddi durumu iyi olmasi gerekiyomus fakat bazi sartlarini yerine getirebilirim kendi eski bir banka hesabima parca para 10bin liraya kadar bi para atabilirim kendi biriktirdigim param fakat babamin ustune veya annemin ustune hic bisey yok vps global ile bu vizeyi almak isiyorum iste dedigim gibi burda 10 milyar param var vizeyi nasil alirim araci sirkete verecek paramda var nasil yapicam bilmiyorum birde araci sirketlere guvenilmiyormus ne kadar dogru benim adima belgeler topluyacagi icin benden vekalet felan almasi gerekiyormus ne kadar dogru tam bilmiyorum bi yardimci olun bana lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertuluca -- 18 Temmuz 2017; 19:59:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dil eğitimi programlarına bak ancak o şekilde vize alabilirsin gibi duruyor.
  • Donecegimi inandırmak için üstüme eski bir araba alsam ve sigortalı bi ise girsem şansım yüksek olurmu ayni zamanda ogrenciyimde burda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.