Şimdi Ara

Fransa'nın en büyük fırlaması: Remi Gaillard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabikidehttp://www.youtube.com/user/nqtv#p/u/29/RGy6txj8FQ0

REMI GAILLARD fransanın kralı ,hepsini izleyin vakit geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er.Ralp -- 22 Mayıs 2013; 21:03:16 >

• hadi bunu yapsınlar bakim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er.Ralp -- 21 Eylül 2010; 16:23:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

hadi bunu yapsınlar bakim

Bu ne ya

• konu adını değişen yönetici 1 ceza puanı versene 4 şuan 5 e tamamliyimde cezayı sıfırlayak

remi akar minci şeysine karşı tavrınız da iyimiş sadece özenenlere bu daha iyi manasında şey ettiydim

profil sayfasındaki videolar 100 den fazla izlememe rağmen sıkılınca tekrar izliyorum
  • bunlar da oranın incisi
  • en iyisi bu

• voleyball handball rugby maçlarına girdi burda yapsak linç
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

bunlar da oranın incisi

inci gibi zenci şeyine meraklı değil adamlar. ölçülüler. incinin ağzından küfür eksik olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

quote:

bunlar da oranın incisi

inci gibi zenci şeyine meraklı değil adamlar. ölçülüler. incinin ağzından küfür eksik olmuyor.

baya ölçülüler sorma. sadece ilk videoyu izledin heralde. inci küfür ediyor sadece bunlar maddi hasar veriyolar dükkanlara
  • şey bi anlamı yok ama link olaraktan verimhttp://www.youtube.com/watch?v=SDTy716dKmg

adamın toplarla arası iyi futbol u seviyor tanışma fırsatım olduyduda neyse
  • Arkadaşlar inci muhabbeti yapmayalım lütfen.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

quote:

bunlar da oranın incisi

baya ölçülüler sorma. sadece ilk videoyu izledin heralde. inci küfür ediyor sadece bunlar maddi hasar veriyolar dükkanlara

hepsini izledim çoktan remi adamımdır. neyse yönetici kızıyor salla inciyi. remi bi tane.

• belki klasik ama
  • bunu 1 kişiye deneyebildim burda kolay sayılır tek yol hızlı koşmak

• Remi'yi keşfettiğimde Jackass ekibinin ne kadar ezik olduğunu anladım. Remi gibi adam var mı ya! En büyük özelliği de toplu olmayan fırlamalıklar harici diğer hepsini tek başına yapması. Yaptıkları gerçekten büyük özgüven gerektiriyor. Ben ilgimi bu adama çevirdim son bir senedir. Rocky olayından sonra bir alışveriş merkezinde bornoz giyip defiledeymişim gibi yürümüştüm ve çok gülen olmuştu, işe yarıyor! Bir de bornoz, parmak arası terlik, güneş gözlüğü üçlüsüyle çarşıda dolaşacaktık ama o yattı. Alışveriş merkezindeki havuza girmek zor değil aslında, ama bir daha gideceğin bir yer olmamalı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Historia Calamitatum -- 21 Eylül 2010; 15:22:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Teardrops

belki klasik ama

• er rayn ı kurtarmak la

airport da bagaj alınan yere oturup araba sürmesi ni denemeye çalıştım denizde yapmıştım ama havaalanında direk müdehale ettiler

bi türkiyede bukdar önlem var orda nerdeyse hiç yoktu şu bip bip öten şeyler bile yoktu

• Manyaklar.

• burda yapsak silahı çıkartır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er.Ralp -- 21 Eylül 2010; 15:37:18 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.