Şimdi Ara

Fransa’da nükleer santral patlaması! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bence sızıntı olmayacak çünkü reaktörun bulunduğu bölüm sıcaklık sonucu içeride oluşan basınçtan patlıyor, ama bu patlamayla birlikte reaktörü soğutan su motorları devre dışı kalmışsa sorun var demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekirkara -- 9 Şubat 2017; 15:41:20 >
  • Teknoloji haberi mi bu ?
  • Gerçek Flamanville burası degil. Alakasız clickbait videolarının burada bile paylaşılması komik. Kaldıki video içerisinde ki alan ile, tesisin hava fotoğrafları bile örtüşmediği çok net görünüyor.

Kaldırın şunu.

edit: haberdeki video düzeltilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadNight -- 9 Şubat 2017; 15:51:29 >
  • Yalnız çok kötü patlıyor

Düzenlendi: Konuda paylaşılan önceki video başka bir yere aitmiş galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 9 Şubat 2017; 15:49:45 >
  • Arkadaşlar beyin yoksunu musunuz Fransa da patlayan nükleer dur ben sınıra kadar gideyim oradan nasıl olsa çıkamam deyip kalmıyor, dünya yı etkileyebilecek bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

quote:

Orijinalden alıntı: ThrustingPower

yaa sen pyd pkk ypg feto gibi Türkiye karşıtı teroristlere ev sahipliği yapıp yardımlar yaparsan Allah'ta böyle cezanı verir kaygılıyız fransa için

hocam ben kuran-ı kerimde de geçen misvakı kullanıorum dışkım makattan çıktıktan sonra o halde saf ve dışkılı hali ile misvakı elime alıorum taharedi 10 derece ısı ile açıp ıslatıktan sonra yavaş ve bitirici misvak darbeleriyle tertemiz yapıorum temiz oldugundan emin olmak icin elimle kredi kartını pos makinesinden çeker gibi bi hareketle test ediorum eger elimde bi kahverengilik varsa ivedilikle devam ediorum saygılar

https://forum.donanimhaber.com/yabancilar-teharet-muslugu-olmadan-nasil-pis-kokmuyor--122812834-18#122832945?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Böyle olduğu bu konuda yazdığı cümleden belli. Anasayfadan bloklama olsa çoook blokladığım üye olacak ama foruma git kişiyi bul blokla üşengeçlikten yapmıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: HKS571

bu ne laaann !!!

Videoyu kaldır hocam başka yerin patlaması bu nükleer santral değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Arkadaşlar beyin yoksunu musunuz Fransa da patlayan nükleer dur ben sınıra kadar gideyim oradan nasıl olsa çıkamam deyip kalmıyor, dünya yı etkileyebilecek bir şey.

Dünyanın canı cehenneme

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Yaw he he.
    Pyd yi silahlandırıp Türkiye sınırından Suriyeye geçmesine yardım eden sizdiniz.
    Pkk yı davul zurnayla karşılayan sizdiniz.
    Şehitlere kelle, pkk'ya ve öcalana sayın diyen sizdiniz.
    Feto'ya hoca efendi, ülkene dön bu hasret bitsin diyen yine sizdiniz.
    Daha sayalım mı ? Fransa sizin yanınızda sütten çıkmış ak kaşık gibi kalır.

Ayrıca bu maaşlı ak trollere cevap vermeyin, şikayet edin.

Türkiye'nin başındaki belalar Fransa'nın nükleer patlamasının yanında hidrojen bombası gibi kalır.
  • Nükleer patlamayi itfaiye mi söndürecek

• fotoda patlama olan yeri kırmızı daire içine alsın biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeblion

Teknoloji haberi mi bu ?

Nükleerin kendisi bilim (nükleer) ve teknolojiye (nükleer santral) giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 9 Şubat 2017; 16:57:47 >
  • Geçtim fransayı daha japonya bile nükleer santrallerde tam hakimiyet elde edememişken

Maden ocağı işletmesini bile beceremeyen türkiyede ne olacak acaba

• quote:

yaa sen pyd pkk ypg feto gibi Türkiye karşıtı teroristlere ev sahipliği yapıp yardımlar yaparsan Allah'ta böyle cezanı verir kaygılıyız fransa için

BLOK

• Türkiyede yapılacak nükleer santralerlere en başından beri karşı çıktım hala da karşı çıkıyorum.Türkiyede deprem riski var terör var, ihmal var.Daha bi kaç sene evvel Somada 300 ün üstünde insan ölmedi mi.Bide nükleer santral yapılıp ne gibi felaketler doğuracağını tahmin bile edemiyorum.Hem doğaya da yapılacak tahribat korkunç bi şekilde olur
  • Bazıları ortalığı karıştırmak için mesaj yazıyo, bazı kekolarda alıntı yapıyo, işin vahim tarafı bu alıntı en fazla beğeniyi alıyo.

• yalana bak sızıntı yokmuş.. sahtekarlar.. burada olsaydı sızıntının kralı olurdu..

• 4 bir yanımız nükleer santral dolmuş, millet hala aman yapmayın patlar ha... siz daha maden işletemiyorsunuz.... örnekler şahane yemin ediyorum.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_power_by_country

lan sende nükleer santral olmamasının tek faydası enerjiyi satın aldığın ülkelere oluyor jöle beyinliler. iyi nükleer santral patlar diye kurmayalım, zaten her gün patlıyor, senin dünyanın en ileri teknolojisi ile kurduğun santral patlayacak, ama etrafındaki tarihi eser santraller bkz (Ermenistan) patlamayacak.... burada kalkıp Bulgaristan Ermenistan bile Türkiye'den daha ileride diyorsanız onların santrallerine bişi olmaz diyorsanız, kusura bakmayın ama bu 15 yıllık hükümetle değil milletçe en başından bizim eksiğimizden ileri gelir.

biraz uyanın biraz pragmatik oun ya, hükümet umurumda değil, bugün başa tırt partisi gelsin nükleer getiriyorum desin onuda desteklerim,

Türkiye'nin nükleer snatralden başka çaresi yok.... herşey adım adım oluyor, 3'den 5 4 olmadan gidilmiyor... nükleer santralini kurarsın ucuz enerjiyi sanayine aktarırsın belini doğrultursun yani önce aç karnın bir doyar, ondan sonra istakoz peşine koşup rüzgardı güneşti çevreydi dünyaydı diye dert edersin. öve öve bitirmediğiniz o yüksek medeniyetlerin hepsi bugünlerine nükleer santralleri sayesinde geldiler, kimse bir anda süper güç olmadı. şimdi adamların tuzları kurudu, rüzgara güneşe yatırım yaptılar, yavaşça oraya geçiyorlar, çünkü bunu yapacak kaynakları ve güçleri var, bizde inşallah o noktaya geleceğiz ama sırayla arkadaş sırayla ya...

• Bu forumu kullananlar iyice saçmalamaya zıvanadan çıkmaya başladı , Nükleer santral patlaması haberinden nasıl bizim hükümete ve devlete geldi konu ? Millet sataşacak yer arıyor. Aslında siyaset veya karşılıklı kavgaya veya tartışmaya gidecek sohbetleri yasaklamak lazım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.