Şimdi Ara

Fransa'da kapatılan cihatçı derneği Türkiyeden yardım istedi cevap anında geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
7.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hahahaha bak bu güzeldi !

4 Kafa kesme bence sünnete uygun olmaz 3 diyelim biz ona.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Adım adım İran derken sadece kötü giden ekonomiyi, içe kapanmayı kastetmiyorduk.

İran'ın bütün özelliklerini kastediyorduk, İslamcı Komünizm kendini günden güne daha büyük ölçüde gösteriyor işte.

Ben bu forumda AKP-MHP'ye de çok salladım, bilen bilir CHP'ye de çok salladım bir dönem adım bazılarınca Aktrolle çıktı hatta.

Ama AKP'nin gönderilmesi artık zaruri.

Artık, Kılıçdaroğlu'nun (forumda onu en çok linçleyen benimdir muhtemelen) ceketi bile aday olsa AKP'nin gönderilebilmesi için herkesin o cekete oy vermesi lazım.

Öyle "ühühü bu adayı sevmedim, ühühü banane buna oy vermem" derseniz 5 sene daha, doları ve mülteci olaylarını ekran başında izlemekten başka bir şey yapamaz ve kurtuluş imkanınızı 0'lara yaklaştırırsınız.

Ben cevremdekilere şeriat gelcek diyorum imkansız diyorlar bakin alt zemin bunun için hazır sadece doğru zamanı bekliyorlar.cubbeli çıktı silahlanan denekleri tektek savcılıkta açıkladı ifade verdi sonuç 0.

Şeriat gelecek bu söylediğim olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olayları bir yere bağlamak lazım ekonomi çok kötü sağa sola saldırıp ülkeyi kötü göstereceksin ki sonra'da çıkıp ekonomimize saldırı var bizim suçumuz yok diyeceksin sonra sokakta vatandaşa sorulunca onlar'da çıkıp ekonomimize saldırıyorlar görüyorsunuz diyecekler oyu yine malum paritye verecekler

• atade28 A kullanıcısına yanıt

avrupanın anladığı dilden konuşucaz diye ülkenin içine sıçmaya gerek yok. saçma sapan kulplar bulup savrulan politikayı desteklemeye de lüzum yok.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA-kktc -- 3 Mayıs 2021; 20:58:0 >
  • Zindasti ısimli artik ne dersiniz,teroristmi,yasakli madde tacirimi,disin disin oyuncaklarinin buyuk saglayicisimi,akce aklayicisimi vb.ne derseniz ona kol kanat geren,hakimlere savcilara paçayı siyirmasi icin her türlü baskıyı yapan ,bugunku karanlik cografyanin anayasa ayagini hazirlayarak cehennemin tum taşlarının oturması için bir çekiç te o vuran iste kuzu kuzu gelip giden burhan onemsemedikleri korona viruse baglu solunum yetmezliginden dunya fazından ahiret fazına gecmis bulunmakta.

Kimseye kalmayacak bu dünya unutmasin bu zulmu yapanlar.

• Yani bu dünyadaki bütün cihatcı oluşumların ülkemizde toplandığının bi kanıtı mı doğruydu yani bizim aşırılıkçı gruplarla iş tuttuğumuz.ve neden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Fransa'da kapatılan cihatçı derneği Türkiyeden yardım istedi cevap anında geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61gün

yaw he he

Alıntıları Göster

Anında blok

Ağır aktroll detected.

Anında blok.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Başlığı açan arkadaş gibi içimizdeki Fransızlar olduğu sürece bizden birşey olmaz . Cami ile dalga geçerler umursamaz peygamberle geçerler dili dönmez bişey demeye . Ama baskıdan yılan dernek Fransa'da baskıdan bıkıp gitmek isteyince ve Türkiye ye basvurunca vayyy cihatçı oldu öyle mi ??? İki yüzlü olmayın içinizdekini dürüstçe söyleyin

Aktroll tespit dedektörüm öttü.

Anında blok.

• Bunlar daha iyi Günlerimiz

• Sırf şu zihniyetin kafa kesicileri ülkeye alması ve cihatçılara olan aşkı yeter bu ülkeye verdikleri zararın bir parçası. Ülkemiz modern ve laik bir ülke olarak anılması gerekirken işidcilere sahip çıkıyor. Zararını yine biz ve çocuklarımız çekecek. Fransa çok doğru yapmış bizde de islamcı faşistlere şirin gözükmek amaçlı 80 milyon T.C. vatandaşını tehlikeye atarak dışardan it kopuk dolduruluyor

• Burdada ateist derneğini kapatsalar, buranın üyeleri İsveç’ten,Norveç’ten,Japonya’dan yardım istese nolur acaba

• her sakallı insana terörist gözüyle bakmaktan sıkılmadınız mı ? kokuşmuş kafalar sizi

• Bunların cihatçı terörist olduğunu nereden biliyorsunuz sayın zekiler? Madem terörist (cihatçı radikal islamcı hem de) neden Fransa’da dışarıda rahat rahat gezebiliyor?

Hem Avrupa değil mi pkk lı itlere rahat rahat şehirlerinde eylem yaptıran hem de pkk yı terör örgütü olarak görmelerine rağmen.

En azından biz Avrupa ve bazı çomarlar gibi iki yüzlü değiliz. Terör örgütleri arasında ayrım yapmıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 1 Kasım 2020; 15:21:50 >
  • Eleman kim nedir bilmem fakat terörist demişsiniz.Adam terörist olsa bırak Fransayı cezaevinden çıkamazdı.Fransanın terörist tanımı pkk için neden yok acaba ?

• Dümdüz terörist

Hahahaha. Kudurma. Git yap-bozlarla legolarla falan oyna da biraz muhakeme yeteneğin gelişsin. Fransa'da kapatılan cihatçı derneği Türkiyeden yardım istedi cevap anında geldi 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.