Şimdi Ara

Fransa'da kapatılan cihatçı derneği Türkiyeden yardım istedi cevap anında geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
7.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum kurbanlık koyun gibi beklemekten iyidir.

Silah serbest kaldıktan sonra zaten bununkulturu oluşur fakat ben önümüzdeki 50 yıl içerisinde Türkiye'nin dagilacagini düşünüyorum. O nedenle kendi can güvenliğim için silahlanma gerekecek. Doğulular ve Suriyeli diğer her türlü mülteciler karilarimiza kızlarımıza saldiracaklardir.

En azından bir caydırıcı güç oluruz. Çünkü şu an her yerde Türkiye'yi batağa sürükleyen ve ipini koparani ülkeye sokan ummetciler var.

Suriye'de Irak'ta kadınları kaçırıp cariye yaptılar senin aileni bırakırlar mi sanıyorsun ?

Bu ülkede yasa veya kurum yok güç çok merkezi ve bir anda dağılıp çözülmeye uygun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 31 Ekim 2020; 14:53:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeriatla yönetilen onca ülke varken neden TÜRKİYE? lanet olsun. bir her ay aylığımızın belkide % 80 ini vergi olarak verelim gerek gelir vergisi gerek kdv ötv ek vergi damga vergisi hepsini topla. bunlar gitsin cihatçı teröristlere dağıtsınlar

şeriatla yönetilmemek HARAM İSE neden müslümanlar şeriatla yönetilen ülkere gitmiyorlar ? ben anlamıyorum bu işi arkadaş. fransaya babam mı göçtü?_ otursaydın bopk çukuru ülkende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 31 Ekim 2020; 18:24:52 >
  • Bu mesajlaşmaları kayıt altına almak lazım ilerde bunu atanlar gereken cezayı elbet alacak.

• Adamı maaşa bağlarlar burada. Örtülü ödenekten...
    Ya da bir danışmanlık karviziti verirler. Dolgun bordolu.

• Başlığı açan arkadaş gibi içimizdeki Fransızlar olduğu sürece bizden birşey olmaz . Cami ile dalga geçerler umursamaz peygamberle geçerler dili dönmez bişey demeye . Ama baskıdan yılan dernek Fransa'da baskıdan bıkıp gitmek isteyince ve Türkiye ye basvurunca vayyy cihatçı oldu öyle mi ??? İki yüzlü olmayın içinizdekini dürüstçe söyleyin

• İslam dünyasının lideri olduğumuz için normaldir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Dürüstçe de söylüyoruz ama anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Burası laik bir ülke. Din devleti az güneydoğumuzda mevcut, oraya başvurun mesela.

• 4 kafa kesene vatandaşlık bedava

ya da en az 3 çocuk.

canbebe ve ak 47 ile.

• tamam işte. yarın öbür gün gerçekleştirecekleri herhangi bir terör eyleminde Türk vatandaşı oldukları için tüm dünya üzerimize saldırır. böylece bop daha kolay kurulur. adamlar akıllarıyla yönetiyor abi, bizim insanlarımız da hala din iman ayağına desteklesin.

• hopeyoung H kullanıcısına yanıt

Babanın tapulu malı değil bu ülke . Fransız sevenler derneği de değil . Yallah Fransa'ya

Derin bir çelişki içinde olduğunuzu göstermek isterdim ama boşa gidecek biliyorum.

• Bu ülkeyi babalarının malı görenler Fransa Avrupa seviciler bu ülke kurtuluş savaşında nasıl kazandı okusunlar. Üstteki yaşı küçük okumayan arkadaşa cevabimdir

Açıkça söylüyorum, şeriat isteyen işidçi cihatçı gelmesin ülkeye.

Hayır derneğin yediği haltları okudun mu?

Bildiğin İşid'e destek vermişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Başlığı açan arkadaş gibi içimizdeki Fransızlar olduğu sürece bizden birşey olmaz . Cami ile dalga geçerler umursamaz peygamberle geçerler dili dönmez bişey demeye . Ama baskıdan yılan dernek Fransa'da baskıdan bıkıp gitmek isteyince ve Türkiye ye basvurunca vayyy cihatçı oldu öyle mi ??? İki yüzlü olmayın içinizdekini dürüstçe söyleyin

Dindar mısınız?

Dininizi yaşayın, benim dinimde bu yasak diyip yapmayın.

Başkasına ise benim dinimde bu yasak yapmayın demeyin.

Size yapılan bir şey yok. Şu basit mantığı bile yürütememek bambaşkaymış.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Kardeş Fransa ohhh müslümanları cezalandırdı diye sevinenlere kızıyorum. Yoksa banane utanmadan birde iftira atmış . Namazımı da kılarım bana sataşana cevabını da veririm .

Türklük ile bir din alakalı değil. Sırf sizin gibi düşünmüyor diye insanlara fransız falan dersen başkası da sana arap falan dediğinde kızmayacaksın. Ne meraklısınız herkes ışidcı tarzda islamı desteklesin diye. İslama en çok şu düşünce tarzı zarar veriyor, farkında bile değilsin.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Ben yaptıklarını okumadım . Dediğin gibiyse bende karşıyım ama Müslüman düşmanı Fransa ya inanmıyorum suç atmak kolay . Ben Fransa sevdalısı bu arkadaşa kızıyorum. Acaba Fransa da Ermenilere soykırım yapmadık demenin suç olduğunu . Kilise okullarının serbest ama başörtülü bir annenin okula gidemediğini ve sürekli müslüman derneklere suç attığını biliyor mu ? Biliyor bence bilerek yapıyor. Bende cevabını veriyorum

Fransa’da öyle bir yasak yok. Yanlış bilgileri doğru zannederek ya da lanse ederek hareket etmeyin.

işid benim askerimi yakmadı mı ?

Bunun destekçisinin ne işi var bu topraklarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 1 Kasım 2020; 0:32:36 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.