Şimdi Ara

Fransa'da kapatılan cihatçı derneği Türkiyeden yardım istedi cevap anında geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
7.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fransa'da kapatılan cihatçı derneği Türkiyeden yardım istedi cevap anında geldi

• Iyi oluyor boyle.

Cihatcilari al, butun komsularinda kavgali ol.

Turkiye ne yapiyor anlamak mumkun degil artik. Benim disaridan birisi olarak okudugum yurtdisinda daha onceleri gorulmemis bir turkiye karsitligi var artik. Sadece devlet nazarinda degil, toplumlarda da guclu bir turkiye karsitligi pompalaniyor, bunu yapan da erdogan'in kendisi.

Bu icin sonunda -ki umarim olur- Turkiye'nin NATOdan sutlandigini gorecegiz. Yunanistan'a yapilan askeri yardimlar, destek cikmalar, uluslarasi sirketlerin yatirimlari tr'den yunannistana kaydirmasi uzun vadede turkiye'nin natodan cikacagina isaret ediyor. ayni sekilde abd'nin de incirlik'i kapatip ussu girit'e kaydiracagi dedikodulari dolasiyor.

23'e kadar bati sabredermi bilmiyorum ama turkiye'nin uyguladigi ve artik saklamakta luzum gormedigi isidci, salafist cihatci politikasi basimiza kisa surede buyuk belalar acacak.

kendi kesimine dis gucler olarak yutturabilirsin ama yurtdisinda olan biteni goren yabanci adam ve politikacilar turkiyenin ne yaptigin farkinda. kredibilitemiz de kredimiz de artik sona erdi. dananin kuyrugu biden'dan sonra kopacak. biden catsa yaptirimlarini baslattigi anda avrupa'nin da firsattan istifade deyip kendi yaptirimlarini baslatmasi gayet olasi.

Adım adım İran derken sadece kötü giden ekonomiyi, içe kapanmayı kastetmiyorduk.

İran'ın bütün özelliklerini kastediyorduk, İslamcı Komünizm kendini günden güne daha büyük ölçüde gösteriyor işte.

Ben bu forumda AKP-MHP'ye de çok salladım, bilen bilir CHP'ye de çok salladım bir dönem adım bazılarınca Aktrolle çıktı hatta.

Ama AKP'nin gönderilmesi artık zaruri.

Artık, Kılıçdaroğlu'nun (forumda onu en çok linçleyen benimdir muhtemelen) ceketi bile aday olsa AKP'nin gönderilebilmesi için herkesin o cekete oy vermesi lazım.

Öyle "ühühü bu adayı sevmedim, ühühü banane buna oy vermem" derseniz 5 sene daha, doları ve mülteci olaylarını ekran başında izlemekten başka bir şey yapamaz ve kurtuluş imkanınızı 0'lara yaklaştırırsınız.

bu radikal islamcının derneği ışid ve talibana finansal destek sağladığı gerekçesiyle kapatıldı ayrıca 2016 yılında ışid'i terör örgütü olarak görmediğine dair açıklamasıda var.

iran'da mollalar,afganistan'da taliban 1 gecede ortaya çıkmadı Allah sonumuzu hayır etsin ama hiç iyiye gitmiyor

1 asıra zaten yıkılır bu ülke neden mi.

30 senede göçmen adı altında ülkeye alınan ırak kürdü nüfusu 22 Milyona ulaştı.

Şuan ise 6 ayda 400 bin artan bir suri nüfusu var.Toplamda 10 Milyonu geçkinler paki bangladeş afganları ile 15 Milyon ediyorlar.

Yarattıkları ekonomik çöküş bir yana vergi verenleride sefalete ve işsizliğe emek gücünün hiç olmasına götürüyorlar.

Ekonomik sebepten ötürü evlenemeyen ve çocukta yapamayan türk kesimi bu karşıt noktadaki ve beslenen suri ve kürt demografisine karşılık 20-25 seneye azınlıkta kalmaya başlayacak.

Aidiyet ve bağıl noktası aile yapısınında bozulması ve hayati beklentilerin değişmesi ile ülke benliği kaybolacak bozulan eğitimlede kişiler birşeyi savunmaktan öte kaçmaya bakacak.

Bu ülkede çöküş 90larla başladı tek kutuplu dünyada ve bölüşülmeye başlayan dünyada ayrışıma gidilmeye dönüldü ve yakın zamanda da bozunmalar su üstüne çıkacak.Bugün avrupada bile göçmen ortadoğulu problemi hali ortada.

Türkiye'deki bozunmalar ile sanıyorum bir 30-35 yıla iç parçalanma yüzyılın sonunada dağılma gözlenecek biz bunları göremeyiz belki ama.Uyuyan milletlerin sonu bu.

Şuanda göz yumulan herşey ilerde çözülemeyen sorunlara gebe olacak.1 asır ömrü yok şu devletin ne yazık ki.15 yılda güç bela revize edildi. 50 yılda içine edildi son 30 yılda da çöküşe sürüklendi.

• Hiç şaşırtmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz çıkalım madem. Artık ülkede kalabalık ediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehrmacht -- 29 Ekim 2020; 15:53:57 >
  • Iyi oluyor boyle.

Cihatcilari al, butun komsularinda kavgali ol.

Turkiye ne yapiyor anlamak mumkun degil artik. Benim disaridan birisi olarak okudugum yurtdisinda daha onceleri gorulmemis bir turkiye karsitligi var artik. Sadece devlet nazarinda degil, toplumlarda da guclu bir turkiye karsitligi pompalaniyor, bunu yapan da erdogan'in kendisi.

Bu icin sonunda -ki umarim olur- Turkiye'nin NATOdan sutlandigini gorecegiz. Yunanistan'a yapilan askeri yardimlar, destek cikmalar, uluslarasi sirketlerin yatirimlari tr'den yunannistana kaydirmasi uzun vadede turkiye'nin natodan cikacagina isaret ediyor. ayni sekilde abd'nin de incirlik'i kapatip ussu girit'e kaydiracagi dedikodulari dolasiyor.

23'e kadar bati sabredermi bilmiyorum ama turkiye'nin uyguladigi ve artik saklamakta luzum gormedigi isidci, salafist cihatci politikasi basimiza kisa surede buyuk belalar acacak.

kendi kesimine dis gucler olarak yutturabilirsin ama yurtdisinda olan biteni goren yabanci adam ve politikacilar turkiyenin ne yaptigin farkinda. kredibilitemiz de kredimiz de artik sona erdi. dananin kuyrugu biden'dan sonra kopacak. biden catsa yaptirimlarini baslattigi anda avrupa'nin da firsattan istifade deyip kendi yaptirimlarini baslatmasi gayet olasi.

• Te Allah'ım şaka mıdır nedir?
    Adamları uluslararası terörist listesine alırlarsa ne yapacağız.

2 saniye düşünün böyle saçmalıkları yapmadan önce diyeceğimde Akp'den bahsediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter artık durun

• Şimdi o cihatcilar Türkiye'ye gelecek mi sanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Şimdi o cihatcilar Türkiye'ye gelecek mi sanıyorsunuz?

Son derece mümkün.

• VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Son derece mümkün.

Alıntıları Göster
    Fransa'da Türkiye'ye iltica kelimesini Türk makamlarindan duydukları anda din değiştirir ya da Türk bayrağı yakar bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akstrev

Bu mesaj silindi.

Benim blok listemdesin. Fransa'da kapatılan cihatçı derneği Türkiyeden yardım istedi cevap anında geldi 

• Adım adım İran derken sadece kötü giden ekonomiyi, içe kapanmayı kastetmiyorduk.

İran'ın bütün özelliklerini kastediyorduk, İslamcı Komünizm kendini günden güne daha büyük ölçüde gösteriyor işte.

Ben bu forumda AKP-MHP'ye de çok salladım, bilen bilir CHP'ye de çok salladım bir dönem adım bazılarınca Aktrolle çıktı hatta.

Ama AKP'nin gönderilmesi artık zaruri.

Artık, Kılıçdaroğlu'nun (forumda onu en çok linçleyen benimdir muhtemelen) ceketi bile aday olsa AKP'nin gönderilebilmesi için herkesin o cekete oy vermesi lazım.

Öyle "ühühü bu adayı sevmedim, ühühü banane buna oy vermem" derseniz 5 sene daha, doları ve mülteci olaylarını ekran başında izlemekten başka bir şey yapamaz ve kurtuluş imkanınızı 0'lara yaklaştırırsınız.

• RevengeRain kullanıcısına yanıt

Dünyamıza hoşgeldin.

Armudun çöpü üzümün sapı olayı artık geçerli değil gerçekten.

• "Türkiye, İran olmaz." derlerdi hep. Ben de desteklerdim. Yalnız bu gidişle yeni bir Hüsnü Mahalli olacağım gibi duruyor. Biliyorsunuz kendisi de "Suriye'deki olaylar iç savaşa dönüşmez." demişti.

• adam pizza siparişi vermiş gibi sipariş veriyor :D

• Böyle teröristleri ülkeye doldurunca iç savaş ihtimalinden bahsedincede vatan haini oluyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ülke hiç bir zaman demokrasiyi hak etmedi, trt cumhuriyet bayramı için haber paylaşıyor altında tarikatçılar küfür ediyor, iltica diye diye bunları palazlandırdılar şimdi görüyorsunuz kendileri saklama gereği bile duymuyorlar, karşısındaki aptalların yaptıklarını avrupa çok iyi kullanıyor adamların gözünde islamcı ülkeyiz ve haksız değiller.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.