Şimdi Ara

Fransa'da Başı Kesilen Öğretmen İçin Halk Sokağa İndi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
1
Favori
14.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yigit315

Hiç kusura bakma. İslam peygamberi ile dalga geçen biri suçsuz olamaz. Eğer fikirlerinin özgürlüğünü savunuyorlar ise müslümanların eylemlerinin özgürlüğüne kendilerini hazırlasınlar. Sen kalk düşünce özgürlüğü adı altında 1.5 milyarlık islam ümmetinin kutsalına dil uzat karikatürünü yap sonra saygı bekle. Olur başka isteğiniz?

Bugünkü konumuz bir katili nasıl haklı gösterebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 17 Ekim 2020; 17:50:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Valla ben başlığa yazdıklarına takıldım.

Bildiğin şeriatçı 5 para etmez terörist adamın kafasını kesmiş ve sen haklı çıkarmaya çalışmışsın çaktırmadan.

Öyle bir midemi bulandırdınki beri benzer değil.

Anladığım kadarı ile senin için normal hareketler bunlar.

Neyse karşındakini tanımak iyidir.

Alıntıları Göster
    Nasıl barbar yobazlarla bir arada yaşıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Ona okuyanlar karar verir sen değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • babus0606 kullanıcısına yanıt

yanlışı yanlışla mı örtelim?

• Biraz akılları başlarına gelir ve artık ülkelerine alacakları göçmenler konusunda daha seçiçi olmayı öğrenirler belki.

• Çok değil 1 veya 2 yıl önce Bursa’da da kafa kesecem abe diyen bir herif vardı bilmem hatırlar mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-40C5DD97E

@Booker DeWitt

tam senlik konu  

Doğru. İslamist teröristlerden nefret ederim.

• Sevgi ve hoşgörü dini at its finest...

• Olum insan olun la biraz insan insan..Peygamber efendimize hakaret mi etti?Para cezası ver.6 ay hapis cezası ver.Mahkemelerde süründür.Ama kafa kesmek nedir?Nasıl psikolojidir?Kurban bayramında hayvanın boğazı kesilirken bakamayan insanlarız biz.İnsan olun.Canavar değil.

• cü2 C kullanıcısına yanıt

Bu ne saçma bi resim ve bakış açısı abi? Müslüman olmadığım halde bu resimdekilerin hepsinin yalan olduğunu biliyorum. Bu resimdekileri İşidciler teröristler filan yapıyor. Teröristin de müslümanı hristiyanı olmaz. Terörist teröristtir.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Ona okuyanlar karar verir sen değil.

Haber içeriği ile başlık uyuşuyor. Okuyanlar başlığa karar veremez. Ona ben karar veririm.

• Bu olayı gerçekleştiren şahıs , Ne müslümandır ne de insan .

• Fransa'da macron yönetimi destek kaybettiği için bu tarz olayların önü açılıp sağ akımların önünü açmaya çalışıyorlar. İçimizdeki küfür ehli insanlarda bunu fırsat bilip atlayıveriyor mevzunun ortasına yok islam böyle söyle. Adam mevzunun genellenmekten çok uzak olduğunu bildiği halde birilerinin inancına hakaret etmek için bu söylemlerden geri durmuyor.

• cü2 C kullanıcısına yanıt
    Hiç biri doğru değilken, hepsini doğru sanan beyinleri erimiş insanlar doldu dünyada. Sona yaklaşıyoruz.

• Way way konuya bak. Tavşana kış taziya tut

Konunun maksadi günes gibi aşikar.hadi lan başka kapıya

Ulan çocuk bile kandıramayacak hale geldiniz.

Siz şu anda ermeni döllerinin azerbaycanda yaptiklarına bakın

Sahiden hangi dine mensuptu bu aşağılıklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibul_ihtiram -- 17 Ekim 2020; 17:58:3 >
  • Her şeye atlayın, hele ki konu İslam ve bizim kültürümüzse. Bu olayın Macron’un İslam’ı yeniden ele almalıyız gibi garabet bir açıklamasının hemen ardından gelmesi ne kadar da tesadüf. Boynunuzun üstündeki saksıyı çalıştırın ara sıra, hepten pas tutmuş 😒

• kesen kisi kesin hosgoru dini mensubudur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fransa sözde laik bir ülke kilisenin okulları var ama başörtülü derse girmek yasak. Hatta geçen sene çocuğunun futbol maçına giden başörtülü bir kadını darp etmeye çalıştılar . Sözde Ermeni soykırımı yoktur dersen cezası var.Kimse bana Fransa'ya yı savunmasın. O öğretmene de iyi olmuş . Bıktım artık herkese hoşgörülü olup hiçbir Avrupa devletinden saygı görmemeye. Dine saygı yok soykırım yapmadık bile diyemiyorsun böyle Türklere düşman bir ülke .

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

İnatla odadaki fili gormuyorsunyuz.

Ben askerlik yaptım. Askerlik yaptığım yerde Anadolu'nun alt tabakasını da doğunun alt tabakasını da yakından gördüm.

Biri din için her türlü katlismi hosgorecek tipdeyken diğerleri ırk için aynı katliamı hosgorecek nitelikteydiler.

Doğudaki PKK sempatizanlari batıda siviller katledilince uzuluyorlar mi sa inniyorsun sen ? İçten içe seviniyorlar fakat bunu açıkça söylemiyorlar buradaki dinciler nasıl aynısını yapıyorlarsa.

Keza batıdaki köyü hristyan dinciler ölen müslümanlar için sabah akşam ağlıyor mu sanıyorsun ?

Hayır fakat batıda birrycilik daha güçlü olduğu için bu kimlikler den siyrilmis insan daha çok olduğu için biraz daha uygar görürsün bu insanları. Fakat uyguladıkları farklılıkları kucaklama stratejisinin nasıl iflas ettiği de ortada.

O nedenle farklılıkları ve kimlikleri kaşımak ve göze sokup nefreti yaymak yerine tersine bu kimliklerin yokedilmesi için , önemli olanın bireysel nitelik olmadı için çalışmalıyız.

Azınlık kimlikler önce büyük kimliklere oradan da daha büyük topluluklara katılmalı. Ardından nefret yokolfukca artan refah zaten bireysellesmeyi dolayısıyla bireysel farkları ortaya çıkartacak bu nefret ise azalıp ortadan kalkacaktır.

Dogudakiler dün Sovyetler için parcalaniyordu bugün dün savunduklarini yutup Amerika için parcalaniyorlar. Çünkü iclerindeki nefretle güdülen bir topluluklar. Katilde olurlar, canlı bombada çünkü beyinleri ırkçılık ve faşist düşünce ile yıkanmış halde..

Söylediklerinizi anlıyorum ama hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şeylerden bahsediyorsunuz.

Hiçbir şey demiyorum, sadece şu konu başlığı altında yazılan Müslüman yorumlarını okuyun diyorum. Sanki sınırımızın dibinde kafa kesmiş, bombalar patlatmış, insan alıp satmış olan bunlar değilmiş gibi şu terör olayını bile Macron’a, dış güçlere bağlamışlar. Hadi bunlar iyi olanları. İŞİD’i yüceltenler bile var. Müslümanların neredeyse hepsi böyle.

Konya’daki dostluk maçında İŞİD kurbanları için saygı duruşu yapılırken koca bir stadyum saygı duruşunu ıslıkladı. Müslümanlar böyleyken batıdan ya da Türkiye’deki diğer etnisiteler üzerinden “ Bakın ama bunlar da var “ türü bir yorum yapmak ne kadar doğru?

Dini ve etnik ayırımlar son bulsun. Çok güzel. Peki sence Müslümanlar buna hazır mı? Bunları adam edemezsin dostum. Nasıl ruh hastası bir çevrede yetişiyorlarsa artık kafa g.t kesmeyi bile normal karşılayacak hatta sevinecek kadar sıyırmışlar.

Bahaneleri de hep aynı: Fransa 100 sene önce şunu yaptı. Ermenistan Azerbaycan’ı vurdu..Eee? Bundan Paris’te, Londra’da yaşayan adamın suçu ne?

Daha önce de dedim yine diyorum; Müslümanlar daha doğrusu İslamistler/İslamizm dünya barışını en çok tehdit eden unsurların başında geliyor. Müslümanlar dinleri, peygamberleri ya da inandıkları yaratıcı hakkında yapılan eleştirilere insanların kafalarını keserek, kendilerini havaya uçurarak cevap verdikleri sürece bir gıdım ilerleme kaydedemeyiz. Yani şunu yazarken bile gülüyorum. Dünyada eleştirilmeyen din-peygamber-yaratıcı yok neredeyse. Ama sadece Müslümanların dini hakkında eleştiri yapılamıyor..

Yaparsan da vay haline!

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 31 Aralık 2020; 17:5:0 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.