Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fractal Design & Be Quiet! & Arctic Oyuncu Ürünleri Türkiye'de!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilisimport.com, iroxy Daha Az
2 Kayıtlı Üye
412
Cevap
9
Favori
25.904
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Fractal Design & Be Quiet! & Arctic Oyuncu Ürünleri Türkiye'de!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    197 Mesaj
    Bazı fiyatlarınız çok saçma. Özellikle fanlar. 120mmlik clc 800 küsür lira mesela, hakikaten saçma fiyat.
    Fanları sattığınız fiyatlara amazon.de'den falan noctua getirtebiliriz.
    Ve hayır, noctuanın fan pazarında rakibi yok, bequiet asla noctuadan daha pahalı olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

be quiet! Silent Wings 3 fanların rakibi yok. Daha iyisini yapmışsalar daha pahalıya da satabilirler. Amazon'da bile Silent Wings 3 serisi fanlar benzer Noctua fanlardan daha pahalı.
    Noctua NF-S12a - 19,89$
    https://www.amazon.com/Noctua-Anti-Stall-Bearing-PWM-NF-S12A/dp/B00BEZZBFO
    be quiet! Silent Wings 3 - 25,90$
    https://www.amazon.com/quiet-BL066-SILENTWINGS-1450RPM-50-5CFM/dp/B01JMEDDYY
    Kasamda şu an hem Noctua hem de Silent Wings 3 fan kullanan biri olarak söylüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AREryilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Firma Yetkilisi
    179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

be quiet! Silent Wings 3 fanların rakibi yok. Daha iyisini yapmışsalar daha pahalıya da satabilirler. Amazon'da bile Silent Wings 3 serisi fanlar benzer Noctua fanlardan daha pahalı.
    Noctua NF-S12a - 19,89$
    https://www.amazon.com/Noctua-Anti-Stall-Bearing-PWM-NF-S12A/dp/B00BEZZBFO
    be quiet! Silent Wings 3 - 25,90$
    https://www.amazon.com/quiet-BL066-SILENTWINGS-1450RPM-50-5CFM/dp/B01JMEDDYY
    Kasamda şu an hem Noctua hem de Silent Wings 3 fan kullanan biri olarak söylüyorum.
    Merhaba,
    BL066 stoklarda kalmadığı için getiremedik, ancak siparişimiz açık 2-4 hafta içide gelecek. geldiğinde fiyatı 23,75USD kdv dahil olacak.
    Uyarı üzerine 1 ürünün fiyatı hatalıydı, bizde tüm ürünlerin fiyatlarını kontrol ettik şuan fiyatlar normal.

• Yarbay
    4780 Mesaj

Güç kaynaklarını bu fiyatlara satmanız imkansıza yakın. Çok daha başarılı Corsair modellerini daha ucuza alabiliyoruz. AIO sıvı soğutma ünitelerini de satabileceğinizi pek düşünmüyorum. Bir tek fanlar avantajlı duruyor. Herşeye rağmen be quiet! markasının resmi olarak Türkiye pazarına girmesini değerli buluyorum. Fiyatları rekabetçi bir seviyeye getirirseniz hem firmanızın tanınırlığı hem de satış adetleriniz yükselecektir. be quiet! markasını bilen biliyor, bilmeyen hiç bilmiyor. Firmayla konuşup Türkiye pazarına tanıtım amacıyla bir süre uygun fiyatla ürün satarsanız insanlardaki algıyı değiştirebilirsiniz. Nice markalar distribütörler yüzünden küsüp kaçtı Türkiye pazarından. En son Vektron yüzünden EVGA güç kaynaklarını TR pazarında göremez olduk. Pazar zaten döviz kuru nedeniyle epey daralmışken işiniz hiç kolay olmayacaktır.

|
    |
    bilisimport.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    6980 Mesaj
    çok sessiz fan arıyorsanız ve bütçe problemim yok derseniz Be Quiet Silent Wings 3 BL066'yı mutlak alın noctua nfs12a'dan bile daha sessiz o derece yani adamlar muhteşem fan yapmışlar zamanında amazon.de'den almıştım bl066 modelini full rpm'de dahi fandan ses gelmiyor. yakın zamanda nfa14 fanı bl066 ile değiştiricem

En son Vektron yüzünden EVGA güç kaynaklarını TR pazarında göremez olduk

Ne oldu, kaçırdım o mevzuyu özelse PM den yazarsan sevinirim. Vektron napmış ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Bazı fiyatlarınız çok saçma. Özellikle fanlar. 120mmlik clc 800 küsür lira mesela, hakikaten saçma fiyat.
    Fanları sattığınız fiyatlara amazon.de'den falan noctua getirtebiliriz.
    Ve hayır, noctuanın fan pazarında rakibi yok, bequiet asla noctuadan daha pahalı olamaz.
    Ben,2 çeşit Noctua kullanıp sattım buna en performanslı serisi Industrial PPC de dahil,be quiet silent wings 3 başka bir seviyede fan.
    Şuan 1600 rpm'lik pwm modelini kullanıyorum günlük %70de çalışıyor ve bu hızda,bu sessizliği başka fandan alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 11 Nisan 2019; 14:30:29 >
    |
    |
    Asus Maximus X Code | Intel i7 8700K@5Ghz | MSI 1080Ti LightningZ@2075/12000Mhz | Corsair Dominator Platinum 32GB 3000Mhz | Creative Sound Blaster ZxR | Samsung 950 Pro 512GB (O.S) | Samsung 850 Pro 2TB (Games) | WD Red 6TB (Storage) | Toshiba 14TB 7200rpm (4K Archive) | Phanteks Evolv X | Corsair Individually Sleeved Blue | Corsair AX1500i | Corsair H150i PRO | Corsair K95 Platinum | Corsair MM300 Extended | Logitech G Pro Wireless | Beyerdynamic MMX300 | Be Quiet Silent Wings 3 Fans | Nzxt Aer Fans & Hue+ | Samsung CRG90 QLED 49'' SuperUltrawide 5120x1440 120hz HDR1000 | Sony X930E 65'' 4K HDR | Sony PS4 PRO
  • Binbaşı
    1976 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

çok sessiz fan arıyorsanız ve bütçe problemim yok derseniz Be Quiet Silent Wings 3 BL066'yı mutlak alın noctua nfs12a'dan bile daha sessiz o derece yani adamlar muhteşem fan yapmışlar zamanında amazon.de'den almıştım bl066 modelini full rpm'de dahi fandan ses gelmiyor. yakın zamanda nfa14 fanı bl066 ile değiştiricem
    Noctua S12A pahalı ve isim yapmış olduğu için milletin dilinde ama gerçek hiç de öyle değil. Tamam, yapısal olarak oldukça sağlam, uzun ömürlü bir fan ama ses konusunda çok hassas olanlar için iyi bir seçenek değil. Ses (daha doğrusu sessizlik) konusunda zirveye oynayacak fanlar Fractal Design VENTURİ serisi, Aerocool DEAD SİLENCE serisi ve be quiet SİLENT WİNGS 3 serisidir. Noctua S12A performans/ses oranı bakımından bunların gerisinde kalır. (Bizzat test ettiğim fanlar olduğu için bunların isimlerini verdim. Test etmediğim -örneğin Corsair ML serisi, ya da Noctua F12,A12 gibi- başka fanlar da ses konusunda zirveye oynayacak durumda olabilir.)
    |
    |

• Binbaşı
    1322 Mesaj

600-650 w bronz veya silver psu düşünüyorum.stoklarınızda göremedim.bilgi verirseniz sevinirim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    konuyu gördüğüme çok sevindim ama fiyatlar :/
    |
    |

Hayırlı olsun bu arada.

7700K - msi z270 sli plus - corsair 16 gb 3000 mhz kırmızı ram - msi armor gtx 1080 ti - seasonic x750 750w gold - samsung 960 evo 250 gb nvme - corsair h150i pro(6 adet be quiet! bl070) - pionerr blu ray yazıcı - akasa fc.six fan kontrol - sandisk 960 gb ssd - wd 4 tb red - sandisk 480 gb ssd - thermaltake x71 - corsair k95 platinum mx brown - logitech g502 - logitech g533 - edifier c2xd - viewsonic vg2436wm - 2 adet thermaltake riing 140 mavi - 3 adet corsair ml 120 - 4 adet corsair sp 120 beyaz led
  • Firma Yetkilisi
    179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rainmanstern

600-650 w bronz veya silver psu düşünüyorum.stoklarınızda göremedim.bilgi verirseniz sevinirim
    Merhaba,
    Şuan stoklarda yok ancak 2-4 haftaya gelecek. Şuanhttps://www.bilisimport.com/urun/be-quiet-bn246-system-power-9-500w-80-plus-bronz-guc-kaynagi bu var.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

Bende 6 tane bl070 var. Radyatörde kullanıyorum. Ama yakında kasa üzerindeki bütün Fanlar da değişime uğrayabilirler. Bi 6 tane daha alabilirim sitenizden.

Hayırlı olsun bu arada.
    Merhaba,
    Yapacağınız alışveriş için şimdiden teşekkür ederiz. Tüm Be Quiet ürünlerinde kargo ücretsiz yapıldı. 6 adet için size özel %5 indirim sağlarız. Alacağınız zaman bilgi verin size indirim kuponu tanımlayım.

Teşekkür Ederiz.

Stokta olmayıp, gelecek ürünlere ön sipariş veremiyor muyuz

|
    |

Merhaba,
    Hangi ürün için sordunuz?
    |
    |
    _Dominic_Toretto_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Be quieti Türkiye'de görmek çok güzel ancak fiyatlar üstteki arkadaşların da bahsettiği gibi absürt. Fanların fiyatlarını beğendim ortalama üstüne %10-15 koymuşsunuz ki zaten olmasi gereken bişey. Ama psu ve kasa fiyatları olmamış. Güncelleme yapılması bence de gerekli

Intel Core i7 4770k @4.4 ghz/Msi Core Frozr L/Asus Strix RX570 O4G/Gigabyte Z97 HD3/Gskill RipjawsX 2x4Gb 1600 Mhz Corsair Vengeance 2x4Gb 1600 Mhz/Crucial BX500 240 GB/WD Blue 1 TB/Zalman Z3 Plus/Sharkoon 750w 80 Bronz/Aoc G2260vwq6/Logitech G105/Steelseries Rival 110/Steelseries Qck/Asus Cerberus 2/Samsung Galaxy S7 Edge/Audio Technica ATH-M50X/KZ ZSN
  • Binbaşı
    1658 Mesaj
    sfx psu olsa ama ucuz olsa, ne güzel olurdu :)

|
    Omara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: LegendOfKebap

Be quieti Türkiye'de görmek çok güzel ancak fiyatlar üstteki arkadaşların da bahsettiği gibi absürt. Fanların fiyatlarını beğendim ortalama üstüne %10-15 koymuşsunuz ki zaten olmasi gereken bişey. Ama psu ve kasa fiyatları olmamış. Güncelleme yapılması bence de gerekli
    Merhaba,
    Sağolsunlar forumdakiler güzel dileklerde bulundular. Hoş karşılandık, bizde şöyle yapalım, donanımhaber üyelerine özel bir kampanya yapalım. 10 adet güç kaynağına özel %15 iskonto yapalım. Şuan Kampanya tanımlandı. 10 adet olunca kampanya duracak.
    Sadece Be Quiet güç kaynaklarında geçerli.
    Not: Her üye sadece 1 adet alabilir. daha fazla alan olursa siparişi iptal edilecektir.

Ürün linki: https://www.bilisimport.com/guc-kaynaklari-power-supply/?brandId=1793&fastShipping=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisimport.com -- 11 Nisan 2019; 20:43:31 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,476
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.