Şimdi Ara

Fractal Design & Be Quiet! & Arctic Oyuncu Ürünleri Türkiye'de!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
616
Cevap
13
Favori
34.030
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Fractal Design & Be Quiet! & Arctic Oyuncu Ürünleri Türkiye'de!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    316 Mesaj

Firmadan gelen cevap. Bir işe yaramadı. 2 yılmış. En azından denedik. olmadı.

Dear We testing,
    Hello,
    for the Liquid Freezer Series 120,240,360 there is a two year warranty.
    The article is outside the warranty.
    The article has not been and will not be repaired ...spare parts are not available anymore it is already too old .
    We can not help you anymore in this matter .
    Greeting Carsten
    Service

Your ARCTIC Team,
    ARCTIC Customer Support
    |
    |
    Rindaman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The article has not been and will not be repaired ...spare parts are not available anymore it is already too old .

bu kısma istinaden yorum yapacağım. garanti süresi sona ermiş olsa bile, ürünün ömrü boyunca size yedek parça ve tamir hizmeti sunmaları gerekir. çamaşır makinesi ile ilgili bir karar okumuştum. adam iade almıştı. Türkiye’den aldıysanız ürünü isterseniz bir araştırıp hakem heyetine başvurun siz de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Atalay35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 6700 - MSI B150I Gaming Pro AC - HyperX Fury Black 2x16 2133C14 - MSI GTX 1080 Armor 8G OC - Intel 600P 512GB NVMe - NZXT M22 - Corsair SF600 Platinum - Thermaltake Core V1 - Logitech G933 - Logitech G810/G13 - Logitech G900/G600
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj
    Bildiğim kadarı ile bu sistemler tamir olmuyor zaten. Garantisi dolmuş. İthalatçısı değişmiş.
    Bu saatten sonra bir şey çıkmaz diye düşünüyorum. Yerine yeni soğutucu aldım zaten. Kısmet diyelim artık.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    PC Cases / PC Kasa= ASUS TUF GAMING GT501VC TEMPERLİ CAM USB3.1 MidT ATXCPU / İşlemci = AMD Ryzen 5 3600 4,2GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 7nmRam = Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram CMW16GX4M2Z3600C18Graphic Card / Ekran Kartı = XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6 256Bit DX12Mainboard / Anakart = Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATXHDD = (x2) WD Black 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPMHarici HDD / External HDD = WD 2,5" 1TB Elements USB3.0 / USB2.0SSD = Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MB/s 3D NAND PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD Disk - ASX8200PNP-256GT-CMonitör / Monitor = AOC 23" i2367FH GENİŞ EKRAN LED-IPSPSU = ZALMAN ZM700-GLX SERİSİ 80PLUS 700WKulaklık / Headphone = LOGİTECH G930 KABLOSUZ 7.1Klayve / Keyboard = LOGİTECH G213 PRODİGY RGBFare / Mouse = LOGİTECH G102 PRODİGY RGBJoystick = MICROSOFT XBOX ONE WHİTEHoparlör / Speaker = Creative SBS A250 2 1İşletim Sistemi / Operating System = Windows 10 Pro
  • Binbaşı
    1858 Mesaj

node 202 gelir mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Bilisimport
    Intel i7 6700 - MSI B150I Gaming Pro AC - HyperX Fury Black 2x16 2133C14 - MSI GTX 1080 Armor 8G OC - Intel 600P 512GB NVMe - NZXT M22 - Corsair SF600 Platinum - Thermaltake Core V1 - Logitech G933 - Logitech G810/G13 - Logitech G900/G600
  • Yüzbaşı
    678 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

Be quiete mail attım. 9 euroya göndeririz dediler. Bankayı aradım yurtdışı bir hesaba para göndermek istiyorum diye. Banka işlem ücreti adi altında 75 lira para istedi. Bana toplamda 150 liraya mal olacak. Ardından bilisimporta mail attım. Onlar da be quiet ile yazistilar. Bilisimport Ücretsiz göndereceğiz diye donduler, 2 ay i geçti daha gelen giden bisi yok. Soğutucu hala kutusunda yatıyor.
    3 Ay oldu, ne gelen var ne giden. Soğutucu hala kutusunda yatıyor.

3 Ay oldu, ne gelen var ne giden. Soğutucu hala kutusunda yatıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam öncelikle kolay gelsin şu kasayı almak istiyorum ama icine dizecegim sistem konusunda yardımcı ola bilirmisin oyun oynayan birisi degilim arasıra acıyorum
    Şuan kullandıgım kasa bu 1060 ekran kartına cevirdim remide 8 +8 yaptım şimdi bu pcdekiler buna gecire bilirmiyim yoksa başkamı almam lazım

NOT;Elimde sıvı sogutucuda var boşda duran 256 gb sdd var kasada ise 1 tb artı 128 sdd var artı güclü bir güc kaynagıda var boşta
    https://www.hepsiburada.com/hp-omen-875-0008nt-intel-core-i5-8400-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-masaustu-bilgisayar-5cq86ea-p-HBV00000HGSXT?magaza=BOZDAN%20Teknoloji
    https://www.amazon.com/gp/product/B08157LZH4/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 22 Mayıs 2020; 20:54:16 >

• Yüzbaşı
    678 Mesaj

Sorunuzu net anlayamadım hocam. Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    spencermila kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2064 Mesaj
    quote:

Sorunuzu net anlayamadım hocam. Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz
    ben verdigim linkteki kasayı alacagım lakin elimde hp omen pc var onun icindekileri buna aktrmak istiyorum lakin olurmu olmazmı bilemiyorum anakart uymaya bilir gibi kısacası büyük kasayı kücültmek istiyorum

Gönderdiğiniz yani almak istediginiz kasa mini itx, ama sizde şuan var olan sistemdeki anakart (urun yayından kaldırılmış, anakartı goremedim) yüksek ihtimalle atx ya da m atx. Mini itx kasalar için üretilmiş olan itx anakartlardan almanız lazım yoksa mevcut anakartınız yüksek ihtimalle sığmayacaktır. Ki ekran kartı mevzusuna girmedim.

Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsinler

|
    |
  • Yarbay
    2064 Mesaj
    quote:

Gönderdiğiniz yani almak istediginiz kasa mini itx, ama sizde şuan var olan sistemdeki anakart (urun yayından kaldırılmış, anakartı goremedim) yüksek ihtimalle atx ya da m atx. Mini itx kasalar için üretilmiş olan itx anakartlardan almanız lazım yoksa mevcut anakartınız yüksek ihtimalle sığmayacaktır. Ki ekran kartı mevzusuna girmedim.

Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsinler
    anakartı degiştirecegim ekran kartıda 2070 yada 2080 ola bilir kasadaki işlemci felan acaba uyarmı ona hocam bendeki kart sıgar ama yükseltim diyorum kasa sence iş görürmü fiyatına bakınca

kasa bu
    https://www8.hp.com/tr/tr/gaming/omen/obelisk.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 22 Mayıs 2020; 23:48:12 >

• Yüzbaşı
    678 Mesaj

Anakartınız yüksek ihtimalle sığmaz. Ayrıca işlemci soğutucusu olarak kule tipi sogutucunuz varsa o da yüksek ihtimalle sığmaz hocam

|
    |
  • Yarbay
    2064 Mesaj
    quote:

Anakartınız yüksek ihtimalle sığmaz. Ayrıca işlemci soğutucusu olarak kule tipi sogutucunuz varsa o da yüksek ihtimalle sığmaz hocam
    https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-lc-240-rgb-12-cm-white-edition-islemci-sogutucusu-p-HBV00000T4NB1?magaza=QP%20Bilişim

buna benzer cok pahalı olmayan bir ürün var kenarda duruyor
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holmi -- 28 Mayıs 2020; 20:47:49 >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.